H&M- тема 7

  • 39 672
  • 740
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 243

Пазаруването от H&M е меко казано предизвикателство дори и за тези който пазаруваме от самото начало,изненадите дебнат от всякъде!
Доставката до англ. адрес е 3.90 паунда. До България директна доставка няма! Стъпките за пускане на поръчка накратко са следните:
1.Избираш си посредник.Засега май само Габко и Емпреса не са ни забранили да им ползваме адреса,така ,че избора не е труден.
2.Регистрираш се в сайта с вашето име и имейл(за предпочитане международен) и адреса на посредника.
3.За поръчката- в една поръчка може да се ползват 2 кода.Кода се вкарва на 2-ра стъпка Checkout info. Под артикулите излиза празно поле Apply discount code, където се пише кода и се натиска ОК. Веднага отстъпката се отразява по вашата поръчка. При всяка поръчка или добавяне към вече пусната поръчка(сайта дава такава възможност) винаги се въвеждат данните от картата и се блокира сума от 1.40 до 1.96 лв.,която е за проверка на картата и си седи блокирана докато банката ви не я освободи.Поръчката се вижда в Pending Orders, а изпратените/успешните в  Order History където срещу поръчката има номер,като кликнеш на него си следиш движението на пратката. Ако поръчката изчезне от Pending Orders и не е в  Order History,значи е неуспешна не я чакайте.От H&M не ви уведомяват,че ви я отказват просто я анулират(изчезва).Ако това се случи следва нова регистрация(сменя се името и имейла)адреса и картата може да са същите и пак се пробва.
4.След като видите,че поръчката ви е успешна(има Parcel number) уведомявате посредника с имейл,че очаквате пратка(от кой сайт,името,адреса и т.н.)За условията на посредниците може да прочетете в сайтовете им или,ако нещо не ви е ясно ги питайте.
5.Ако всичко е ок и поръчката ви е успешна от сайта я доставят на посредника,а той на вас,като при получаването и вие му плащате транспорта.

Може да си проверявате движението на поръчката и от тук: http://www.hermes-europe.co.uk/  излиза по-подробно описание.
Действащи кодове в момента са:
1304 - 5 паунда отстъпка
9514 - маха 25% от цената на най-скъпия артикул.

Кодовете може да се ползват многократно. След като поръчката ви получи номер за проследяване ще може да си пуснете отново поръчка със същите кодове.

H&M отваря врати  в България март месец 2012 в The Mall-София-2000кв.метра площ на магазина
Тема-6- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=610448.0

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 03:50 от Enigma

# 1
  • Мнения: 2 122
Мимита, кое ти е по две, може да те отървем
може да не е в теб причината, те нали правят каквото си искат, аз в последната си поръчка имах два потника по 0.99 /не си спомням да съм поръчвала два/, добре че са евтини

# 2
  • София
  • Мнения: 2 799
ivka ♥ 007, и аз имам една пратка доставена в letterbox, последната ми, така че пиши какво става с твоята ... ще имам инфо  Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Да се похваля с тези чорапки http://www.hm.com/gb/product/91729?article=91729-A
http://www.hm.com/gb/product/95086?article=95086-E. На снимката на момичешките не се вижда, но животните са едни такива като с брокат, който не се рони, на тъмно лилавите на някои котки на опашката има брокатени панделки - страшни са! А момчешките за първи път ластика не му стягат на малкия!  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 424
И аз тук в очакване на последните псевдо поръчки.
mama-shushi ,този паунд ще си седи блокитан докато банката ти не го освободи,аз съм към ДСК и това става след 45 дни.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 730
В момента в сайта май е пълна лудница - не ме пуска да вляза, но за краткото ми посещение, видях, че зареждат от зимните якета, почти всички размера.
Само да попитам - ако пусна поръчка с артикул с доставка 5-9 декември, кога теглят парите newsm78 Чак като я пратят ли? И има ли шанс да тръгне по-рано от написаните по време на поръчката дати newsm78
Мерси предварително и успешни покупки на всички!  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 668
И аз тук. Получих си форумската дълга грейка и днес от мерак съм с нея  Crazy !

# 7
  • София
  • Мнения: 1 544
Няколко пъти се опитах да си поръчам една синя къса пухинка и все ми трият поръчките.. а имам 3 успешни поредни.. май нов акаунт ще трябва да правя.. голяма глупост с този сайт.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 040
Аз вече само си гледам и си мечтая, докато разглеждам сайта.

Това за запис Grinning

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 100
И аз тук да не ви изпусна  Peace
И да се похваля - по-късно се надявам да си взема едно якенце от КДшопинг, само дано да не ми е голямо  Praynig

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Да не изтърва и аз нещо готино и изгодно  Mr. Green

# 11
  • Русе
  • Мнения: 621
Жегааа, работи сайта, черните якета пълна номерация, кафевите почти всички номера.
Може би има много проблеми, заради пускането на Versace.

Редактирам се:
Имаме голям брой посетители в момента. Моля, опитайте отново по-късно...

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 13:38 от Viki&Niki

# 12
  • Мнения: 1 685
Момичета, защо от 3 поръчани артикула, като отида да плащам единия ми е с доставка 21-25 декември, а другите са - Delivery: Other ordered items

# 13
  • София
  • Мнения: 1 844
И аз при вас  Simple Smile, въпреки че не ми върви напоследък от този сайт. Последно ползвах Е2В като посредник, че много ми трябваха едни неща, но и тях са ги отрязали, а дрешките вече ги няма. Някой поръчвал ли е от ръкавичките за сняг, хубави ли са, чудя се дали си струва заради тях да се пробвам пак?

# 14
  • Мнения: 252
И аз тук пак със затворени пари, но вече свикнах. Този път, обаче, са ми върнали дежурен имейл, че не можели да отговорят, защото имали някакъв технически проблем. Ама нямаха проблем да ми вземат парите и да ми изгубят поръчките. Туй то-луда съм и умора нямам  Mr. Green, но не се отказвам.

Общи условия

Активация на акаунт