Ясновидци (врачки)- 6 тема

  • 201 496
  • 730
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 622
Има ли момичета от Бургас тук да ме насочат към бургаски ясновидци?

Всички теми съм чела..за ясновидец от Бургас коментари не съм видяла. И от Варна също. Едва с коментара на Филаделфия, разбрах за Силва от Варна и това е ново попълнение!
Но ти пък може да отидеш при Стефан от Айтос- наблизко ти е... Wink

Да, обмисляме с една приятелка да ходим при Стефан. То пък се оказа, че тя е ходила преди години и е доволна. Да видим. Но все пак ми се искаше някой по-близичък така... по терлички дето се вика да го посетя  Mr. Green

Планувала съм и при нумероложката Стефка Добрева да ходя. Ще видим. С тези пари... мани, мани...

# 196
  • Мнения: 4 721
Само да кажа, че едно от нещата, които Ани ми предрече, че ще се случи до месец, вече е факт, има-няма 10 дни, след разговора ни. Но не то беше причината да й се обадя, това е нещо, което не ме е интересувало дали ще стане или не и за което конкретно не съм питала.
Затова си мисля, дали не би било по-правилно, следващият път, в който реша да се допитвам до някого да не задавам конкретен въпрос, а просто да питам какво да очаквам в дадена сфера, а той, ако вижда това, което ме интерисува ще го каже, така или иначе. И тогава може би ще се говори, не за познаваемостта на даден ясновидец, а за способността му да вижда повече детайли.
Офф, дано някой успее да разбере какво имах впредвид, че ми е трудно изразяването, ако не, ще си остане само моя мисъл..

# 197
  • Мнения: 0
Аз също препоръчвам Божидар Караджов от Варна. Ходила съм 3 пъти при него. Отговаря кратко на въпросите, но много точно и всичко което ми е казал се е сбъднало точно така. Последния път много се надявах, че греши и че това, което ми каза не е истина, но за съжаление се оказа абсолютно прав. За мен той е най-добрият. По същите въпроси и проблеми, с които бях при него, Ивелина Христова ми наговори куп глупости, които нямаха нищо общо с действителността. Може би си е мислила, че това искам да чуя, но за съжаление нямаше нищо вярно.

# 198
  • Мнения: 0
Чувала бях аз за този човек, но мислех, че е от Шумен или Добрич...ами дайте и него да сложим в анкетата?

Ани27- може ли да добавяме имена?

# 199
  • Мнения: 19
Сега като се сетих за Божидар Караджов се порових в сайта му и вижте какво прочетох:
"Ако предпочитате да получите отговор без личен контакт, а по е-mail пощата, то желателно е да ми изпратите и снимка. Дори и от дистанция мога да ви бъда полезен."
...някой ползвал ли е тази форма за контакт, защото знам, че за него се чака с месеци?

# 200
  • Мнения: 0
На телефона, който е в сайта на Божидар Караджов, отговаря секретарката му. Тя записва и дава
информация. Мисля, че тази форма на контакт по E-mail , вече е отпаднала. Той отговаря на въпроси
във в. Стандарт, през вторник. Иначе гледа в София и Варна. Наистина се чака с месеци. Правел изключение само за болни деца. Няма възможност за личен контакт с него по телефон.  Sad

# 201
  • Мнения: 169
Относно Б.Караджов не споделям мнението,че е толкова добър.Преди време го посетихме при един от гастролите му в нашия град.Мога да кажа,че някои неща ги налучка,но при никоя от нас не се случиха нещата,а бяхме три,с различни проблеми.Според мен записва какво ти е казал,омайва те да го посетиш втори път и ти пробутва една вода,която струваше тогава 50 лв.Ако недай си боже решиш,че не искаш,не може защото еди какво.....
Всеки сам решава при кого да отиде.Аз само споделям за срещата си с този човек.

# 202
  • Мнения: 0
Не възнамерявам да правя реклама на Божидар, но в моя случай не ми е предлагал вода или нещо друго да си купувам, не ме е омайвал за да отида втори път. Даже когато отидох за втори път ме попита ходила ли съм преди и кога. Казах му:Преди седем месеца, а той каза, че не е добре по- често от веднъж в годината. Таксата му е 20 лева, ако питаш и за втори човек още 10. Но гледа
само за двама. Специално го попитах дали имам енергийно въздействие / почти бях убедена, че ми е направена магия/, защото бях отслабнала 10 кг. за по-малко от месец, а докторите не откриваха
заболяване. Беше категоричен , че нямам. Каза, че ми се е нарушила обмяната на веществата от
тревогите и силния стрес. Бях открила една жена, която лекува с регресивна терапия. Попитах го дали ще имам полза от това. Каза ми: Да, определено ще има голяма полза, иди при нея. След 6 сеанса по регресивна терапия все едно, че се родих отново. Жената, която ми ги прави, потвърди версията му, за силна кармична връзка, драматични събития в живота предшестващ този и бързо прераждане с цел да си оправим отношенията. Между другото Ирина, при която бях наскоро,
отново потвърди тази версия, без да й споделям какво ми е казал Божидар. За мен той е морален
човек.

# 203
  • Мнения: 3 181
Чувала бях аз за този човек, но мислех, че е от Шумен или Добрич...ами дайте и него да сложим в анкетата?

Ани27- може ли да добавяме имена?
Може да се добавят имена и да се редактира анкетата, ако имате предложения, моля, ще редактирам според офертите ви Laughing
Това с регресивната терапия ми е интересно и ме вълнува, може ли повече инфо, може и на лични.
Благодаря

# 204
  • Мнения: 56
Бях открила една жена, която лекува с регресивна терапия.  След 6 сеанса по регресивна терапия все едно, че се родих отново. Жената, която ми ги прави, потвърди версията му, за силна кармична връзка, драматични събития в живота предшестващ този и бързо прераждане с цел да си оправим отношенията. Между другото Ирина, при която бях наскоро,
отново потвърди тази версия.
Може ли да споделиш малко повече за тази жена и метода й на въздействие?Предполагам за повечето тук ще бъде интересно.
А за Б.Караджов или който и да е винаги има доволни и не дотам. Понякога не се получава. На мен например май не могат да ми гледат или познават.Бяхме с майка ми при друг човек и нея  я прочете, като разтворена книга. Описал и дневната с подробности :диваните,кой на кой седи с баща ми,а на мен налучквания около 60%.
Може би зависи и от човека.

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 07:08 от milined

# 205
  • Мнения: 10 214
... пробвах един от безплатните сайтове, който една съфорумка ми препоръча-   http://www.psychicsource.com/
Отговориха ми хората след 3 дни, подробен отговор, без зарибявки. Ако искате- опитайте! newsm53

Някой ползва ли този сайт вече? На мен ми отговориха само след ден и то с подробен и много специфичен за ситуацията отговор, направо не очаквах. Дороти също писа конкретни и точни неща, но е по-кратка. Интересно ми е при други какво се е случило.

Akuma, благодаря за споделения сайт, според мен е добро попадение! Peace  

# 206
  • Мнения: 10 214
Само да кажа, че едно от нещата, които Ани ми предрече, че ще се случи до месец, вече е факт, има-няма 10 дни, след разговора ни. Но не то беше причината да й се обадя, това е нещо, което не ме е интересувало дали ще стане или не и за което конкретно не съм питала.
Затова си мисля, дали не би било по-правилно, следващият път, в който реша да се допитвам до някого да не задавам конкретен въпрос, а просто да питам какво да очаквам в дадена сфера, а той, ако вижда това, което ме интерисува ще го каже, така или иначе. И тогава може би ще се говори, не за познаваемостта на даден ясновидец, а за способността му да вижда повече детайли.
Офф, дано някой успее да разбере какво имах впредвид, че ми е трудно изразяването, ако не, ще си остане само моя мисъл..

Много добре те разбирам, защото и при мен се случи така с Ани. Изобщо не съм и предполагала, че мога да питам за нещо, тя ми го посочи, че ще се случи, как ще се случи и как ще се развие. За окончателна развръзка е рано, но събитието наистина се случи 10-15 дни след разговора ни по описания от нея начин. Никой друг не успя да го усети предварително, а става въпрос за нещо важно, макар че е междинно за ситуацията като цяло. Едва сега когато се случва реално някои ясновидци ми го споменават и то при по-конкретен въпрос. Затова и аз не обичам чак пък толкова конкретни въпроси, аз как да знам какво ще става, че да питам за него конкретно..

# 207
  • Мнения: 0
Момичета,моля за координати на Ани

# 208
  • Мнения: 0
Искам да ви кажа, че Тара..от онлайн гледанките, само ми спами пощата..а отговора й беше дълъг от земята до луната, като не ми казваше нищо съществено.
Само Дороти отговаря конкретно..колко познава още не знам..но поне не ти губи времето.

# 209
  • София
  • Мнения: 2 968

Само Дороти отговаря конкретно..колко познава още не знам..но поне не ти губи времето.

Как се свързна човек с Дороти и каква е познаваемостта?

Общи условия

Активация на акаунт