Британците, британците - Всеки ден четвъртък, Джой се омъжи, да почерпи! - 36

  • 15 145
  • 746
  •   1
Отговори
# 180
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Много хубавбо момче, Гея, със здраве да си го носиш.

Аз пък се събуждах с това:



Много го обичам и тоз индивид, ама си мълча...
Аре, ставайте и заблестявайте и вие!

# 181
  • Мнения: 9 144
Малко красота на новата страница  Sunglasses

# 182
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Анджи, и аз много си го обичам момчето Mr. Green
Обаче ти явно си сериозен фен на киндъла Wink
П.С. Много се кефя на тоя клип с Мадона и Клайв Heart Eyes

# 183
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Ай, сиктир!
Оставих ви на 30-та страница в предишната тема. То тва е живо чудо ваш'то, бре!  ooooh!

Има ли нещо важно да чета назад или само сте се пляскали през ръцете? Mr. Green

# 184
  • Мнения: 348
Лелее, успах се зловещооо!!! Naughty Тъй.

Пуци, мила и прекрасна, няма как даже на йотичка да ти се разсърдя, пак се лигавех, както обикновено. Пускам списък, ей тъй, за парлама:

Лиъм Нийсън
Люк Евънс
Ричърд Мадън
Хари Лойд
Фрейда Пинто
Емилия Кларк
Роуз Лесли

Похвалих ли ви се, че си имам бебче...така де...имам Киндъл Mr. Green Насвалих си една сюрия неща и сега ще си чета навсякде! Винаги се сещам в такива случай за любима сцена от любимо анимационно филмче



Познайте кое Mr. Green

# 185
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ако не сте гледали The Shipping News, да се поправите!
Много ми хареса newsm10

И на мен ми хареса, препоръчах го преди време на една съфорумка...  Whistling Джо?  Flutter
Не мога да намеря откъде да го дръпна Confused.
Пуци, какво гледа и ще преценя с какво да те компенсирам Mr. Green?
Зисс,  Cry Hug

# 186
  • Мнения: 9 144
Като казахте Киндъл...

Я да си ги премерим коя какъв модел е избрала?  Joy

Моя е Тройка с 3G и Wi-Fi, но от по-евтинките с реклами, които не ме дразнят по никакъв начин, даже ако не се включва 3G-то след определен брой показвания дава само картинка на библиотека.
3G-то е тествано в 3 страни и интернета е без грешка, намира бг-мама безотказно  hahaha
Лонг Лив Читанка!!!


Ееее, Джо трябва да го издириш, Шейн се появява за 2 минутки там  Simple Smile

# 187
  • Мнения: 3 736
Не помня подробности, Джо, всъщност към момента ми е останал един кадър - Силиън клечи до брега на някаква река и я гледа замислено, после гледа мен замислено. Май бяхме нещо като ченгета и разследвахме нещо си, ама не съм сигурна.  Thinking

Анги, мерси за клипа, това ми припомни, че Second sight ми сди на компа и ме чака да си го изгледам. След гран финалето на Диблиевата кукувица, разбира се.  Mr. Green

# 188
  • София
  • Мнения: 6 219
Има ли нещо важно да чета назад или само сте се пляскали през ръцете? Mr. Green

Резюме: Богините не се разбраха за Рик и Дик му; Пуци ни обяви за ненормални и каза, че ще ни чупи пръстите; Джо се ожени и почерпи, но все още нямаме снимки от сватбата, за да не се разтройваме от вида на Силиън; Вървят някакви сделки за наем на движимо имущество с невъзможни за изпълнение задължения;

А аз все още не знам коя е изплашила Краля!!!  smile3516

# 189
  • Мнения: 348
Като казахте Киндъл...

Я да си ги премерим коя какъв модел е избрала?  Joy

Моя е Тройка с 3G и Wi-Fi, но от по-евтинките с реклами, които не ме дразнят по никакъв начин, даже ако не се включва 3G-то след определен брой показвания дава само картинка на библиотека.
3G-то е тествано в 3 страни и интернета е без грешка, намира бг-мама безотказно  hahaha
Лонг Лив Читанка!!!


Ееее, Джо трябва да го издириш, Шейн се появява за 2 минутки там  Simple Smile

И моя е 3-ката с 3G, ама ей богу, не знаех, че мога да влизам в бг мама и тъкмо се ядосвах, че пак сме дали пари за нещо, което не ми требе Shocked Crazy Рекламите са ми супер сладурски даже, все едно отварям книжка Grinning И да, да живее Читанка, ама някои неща ги няма и страдам...не е като да не си изтеглих 20  книги веднагически, де!

# 190
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Ване, мерси. Жива да си, спести ми няколко часа от живота ми.

Оттук вече ще чета, така че - давайте.

# 191
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Моят е без 3G, с реклами и съм толкова много доволна,че го имам,че думи нямам! Влача едни хиляда книги и се ядосвам,че не мога лесно да намирам съвременна БГ литература.
Вал, 20 е едно добро начало.Simple Smile Аз по-скоро викам лонг лив Пратския залив. Mr. Green ....а руснаците колко са добри думи нямам!

# 192
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Замислен поглед неутрализираме с вампирска муцка (като Кийрето е тук, аххх Mr. Green)


Явно само аз съм немодерна, чета книги на хартия.

# 193
  • Мнения: 348
Джо, несравнимо е усещането с книжка на хартия, разбира се, ама питаш ли я Вал като пътува и мъкне едни тухли- по летища, по автобуси, на лекции, по таксита, на екскурзии (с песен за Огън и лед смят ми се извиваше всяка сутрин, докато стигна до автобусната спирка с чантата). Никой ли не ще да познае кое е филмчето, ах какви коравосърдечни порастнали жени сте Crossing Arms

# 194
  • Мнения: 436
Красавицата и Звяра е, Вал Wink Такава библиотека искам и аз Wink
Не съм чак толкова порастнала Mr. Green

И аз чета книги на хартия, но и на компа. Киндъл нямам... засега Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт