HiPP Combiotic

  • 131 076
  • 758
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 328
NBM, моето бебче не харесваше в началото консистенцията на хип 2, затова близо месец смесвах 1 и 2, като постепенно увеличавах лъжичките за сметка на 2. Това по съвет от педиатъра.

Може и да е обсъждано по-рано, но нямам възможност да изчета цялата тема. Въпроса ми е: хип комбиотик 2 до каква месечна възраст е (не се ориентирах къде го пише на кутията)?

# 61
  • Мнения: 671
Здравейте,

На опаковките се описват само минималните възрасти. HiPP 2 може да се дава в интервала между 6 месеца до 2 годишна възраст.

# 62
  • Мнения: 328
Много ви благодаря за отговора!  Hug

# 63
  • Мнения: 22
Здравейте, имам въпрос за млякото Хипп Комбиотик единичка, последните 2 седмици изчезна от пазара в Пловдив, отговорът е, че няма доставки, та въпросът ми е  имате ли информация кога най-после ще го доставят? По-принцип си го харесваме и сме доволни от него и не ми се сменя мляко, но ако се наложи ще избера пак Хипп и искам да разбера по какво се различава от него Хипп Органик? Благодаря предварително!   bouquet

# 64
  • Мнения: 671
Здравейте,

Съжаляваме за създаденото неудобство, но поради големия интерес, не успяваме да внесем такива количества. Млякото е и биологично и това също създава проблем за бързо производство в по-кратки срокове. Хубавата новина е, че днес най-късно утре - в зависимост от времето пристигат новите партиди на HiPP Combiotic и в двете разфасовки т.е от другата седмица ще можете да го откривате в търговската мрежа.
В момента в гр. Пловдив, можете да откриете 300 г. HiPP 1 Combiotic в Лекси, Baby Land и Вис Виталис.

Оставаме на разположение!

# 65
  • Мнения: 2
Здравейте!
Бебето ни е на 6 седмици, и от една седмица се храни само с HIPP 1 Combiotic. Имам въпрос относно акото. Нашето е зеленикаво, и днес вътре имаше и по-тъмни парченца . Това нормално ли е?На какво може да се дължи?
Благодаря! 

# 66
  • Мнения: 671
Здравейте,

От време на време изпражненията на изкуствено хранените бебета могат да бъдат зелени. Това не е причина за притеснение. Цветът на изпражненията на кърмените бебета може да варира от жълто-зелен до зелен. Зелените изпражнения на здрави деца, хранени с млека за кърмачета е класифицирано като съвсем нормално състояние.
Възможните фактори, оказващи влияние на цвета на изпражненията са по-високото съдържание на желязо в млеката. Суроватката в млеката за кърмачета също променя цвета на изпражненията, което е свързано с незрялостта на храносмилателния тракт. По-бързото транзитно време на преминаване на жлъчните соли в червата също променят изпражненията, котето също е свързано с незрялостта на храносмилателния тракт. Чревната флора също има влияние върху цвета на изпражненията.
В заключение - Зелените изпражнения при кърмените и изкуствено хранените деца е съвсем нормално.
Необходимо е да се притеснявате, когато наблюдавате червени, черни или бели изпражнения, кръв или слуз.

Това са авторите, които са коментирали проблема в различни научни публикации:
  Singh K, Kumar K. Mother’s concept of the ideal number, colour and consistency of stools of their infants. Indian J Matern Child Health 1993; 4(2): 62-3
  Malacaman EE, Abbousy FK, Crooke D, Nauyok G Jr. Effect of protein source and iron content of infant formula on stool characteristics. J Pediatr Gastroenterol Nutr 1985; 4(5): 771-3
  Hyams JS, Treem WR, Etienne NL, Weinerman H, MacGilpin D, Hine P, Choy K, Burke G. Effect of infant formula on stool characteristics of young infants. Pediatrics 1995; 95(1): 50-54
  Hyams JS, Treem WR, Etienne NL, Weinerman H, MacGilpin D, Hine P, Choy K, Burke G. Effect of infant formula on stool characteristics of young infants. Pediatrics 1995; 95(1): 50-54
  Meyer J. Stuhlfarbe im Säuglingsund Kleinkindalter

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 10:45 от HiPP

# 67
  • Мнения: 22
Много благодаря за бързия отговор   bouquet
Ще очакваме новото зареждане

# 68
  • София
  • Мнения: 52
Здравейте!Бебето ми е на 1 мес. и от първия ден се храним с HIPP COMBIOTIC.
От няколко дни не го намирам в София-в големите магазинни  вериги,в кварталните магазинчета-също.
Моля,кажете от къде да се снабдя,защото не желая да сменям млякото,тъй като действа добре на стомахчето на бебенцето и съм изключително доволна!
Имам храна само за около 2 дни и после не знам как да се справя със ситуацията. ooooh!

# 69
  • Мнения: 671
Здравейте,

Ще ви помолим да ни пишете от къде сте, и телефон за връзка, за да ви насочим към обект където все още ще можете да откриете млякото - office@hipp.bg

# 70
  • Мнения: 2
Здравейте от няколко дни мъжа ми трудно намира  HiPP Combiotic 1 а днес от половин час няма никъде из Младост Sad Бебето ми е на 5 м какво да правим ,това е  единственото мляко което и действа перфектно

# 71
  • Мнения: 671
Здравейте,

Все още има количества от HiPP 300 г. опаковка. Ще ви помолим да ни пишете на office@hipp.bg с телефон за връзка, за да ви насочим. Смятаме, че от средата на другата седмица вече ще ги откривате в мрежата.

# 72
  • Мнения: 1 675
Очертава ли се вече някаква по-сигурна прогноза относно появяването на Хип Комбиотик 1 в търговската мрежа? Бяхме се позапасили малко, но вече и запасите ни свършват, а и не го откриваме никъде и в 300-грамови опаковки! Почти сме на критичния минимум и май ще се наложи да започвам да мисля за смяна на млякото Thinking

# 73
  • Мнения: 671
Здравейте,

Млеката вече са в България, в момента се етикетират. В сряда вече ще можете със сигурност да ги откривате в двете аптеки Ремедиум - кв. Гео Милев, Ремедиум - кв. Иван Вазон, и детски магазин Вис Виталис - бул. Симеоновско шосе.
Прилагаме координати за повече информация на един от търговските представители, които зареждат обектите - 0887 60 40 16 Крум Пенелов. Той ще ви насочи къде все още има 300 г. опаковки.
Хипермаркетите ще ги заредят с няколко дни по-късно.
За останалите градове, придвижването ще стане до края на седмицата.

Оставаме на разположение!

# 74
  • Мнения: 1 675

За останалите градове, придвижването ще стане до края на седмицата.


Моят проблем явно ще се реши другата седмица  ooooh!!!! До тогава - диета Laughing!
Благодаря за отговора!

Общи условия

Активация на акаунт