HiPP Combiotic

  • 131 209
  • 758
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 671
Здравейте отново Даринанда,

Моля ви пишете ни от къде сте, тъй като нашите търговски представители могат да ви насочат към подходящ обект, в който все още се открива HiPP Combiotic, както и според региона кога ще стане зареждането по дни - office@hipp.bg

# 76
  • Мнения: 9
Здравейте искам да попитам дали има някакво значение след като първия месец давахме на бебето  адаптирано хипоалергенно мляко HiPP HA 1 Combiotik

 но днес мъжа ми е взел друго мляко
БИО Бебешко адаптирано мляко HiPP 1 Combiotik

 Бебчо повече се израдва на новото мляко , то е и много приятно на вкус, и въпроса ми е с кое да продължим , след като вече месец сме били с хипоалергенно

# 77
  • Мнения: 671
Здравейте,

Разбираме, че вече сте дали от HiPP Combiotic- втората картинка. В момента не включвайте нова козметика, чайчете, дори лекарства - ако не е наложително. Рискът е евентуална алергия. Следете най-вече за зачервяване или обрив по бузките, ръчичките и краченцата, сгъвките. Ако всичко е наред до една седмица, то без притеснение можете да продължите с него.
HA млеката се дават с цел профилактика към алергии дори при здрави деца, при наследствена обремененост с алергия в семейството, при преход от кърма към обикновено мляко за кърмачета т.е при смесеното хранене, когато се налага преход от майчин белтък към крави белтък, когато има запек или храносмилателен проблем, тъй като трудно смилаемата белтъчна молекула е накъсана и не затормозява толкова храносмилателния тракт - въпреки че предлагаме специализирана формула за тези проблеми.

# 78
  • Мнения: 9
Здравейте благодаря за бързия отговор,искам да попитам дали сега като сме сменили млякото е възможно да го боли коремчето известно време докато привикне към него,тъй като тази нощ беше малко неспокоен и се свиваше възможно ли е да бъде заради смяната и да сме предизвикали коликите.

# 79
  • Мнения: 671
Здравейте,

Имайте предвид, че хипоалергенното мляко е много по-лесно смилаемо и ако сте във възрастта на коликите, то доста добре ще се приеме, в сравнение с обикновенното мляко за кърмачета. Това правило важи за всички млека, независимо от производителя. Така че е възможно детето по-трудно да обработва белтъка, а оттук и да повлиява коликите и въобще функционирането на незрелия храносмилателен тракт. Колкото по-малко е детето, толкова по-голяма е вероятността смяната да се отрази на организма.

# 80
  • Мнения: 671
Здравейте отново,

Млеката HiPP Combiotic 300 и 800 грама вече се откриват в част от детските магазини и аптеки в София.
За Пловдив от утре ще се откриват в магазини Вис Виталис, BABY LAND.

# 81
  • Мнения: 105
Здравейте

Разбрах, че и В Бургас няма внос на ХИП - Комбиотик1, което много ме притесни. Обясниха ми, че най-рано ще има внос в края на март месец. Защо това е така?

# 82
  • Мнения: 671
Здравейте,

Не се притеснявайте. В момента в детските магазини в Бургас все още има 300 г. опаковка HiPP Combiotic. В четвъртък новите партиди и от двата грамажа ще са в Бургас и от петък - понеделник вече ще се дистрибутират. Единствено Метро, Карфур и Кауфланд ще бъдат заредени другата седмица по-късно. Внос има и няма да има липси на млякото в Бургас

# 83
  • Мнения: 75
Здравейте,

ние сме на Хип Комбиотик ХА.Защо има такава разлика между 1 и 2.
Единицата е жълто и по едрозърнесто а 2 е бяло и като прах.

Благодаря предварително.

# 84
  • Мнения: 671
Здравейте,

По принцип единиците независимо дали е обикновено или хипоалергенно мляко и от производителя, са изцяло адаптирани спрямо състава на кърмата. След шестия месец млеката стават частично адаптирани, с малко по-голям енергиен състав и по-гъста консистенция, според изискванията на организма. Нормално е да се различават като консистенция, цвят, вкус.
Между двете млека има застъпване във възрастта. HiPP HA 1 можете да давате до 1 годишна възраст, а HA 2 до две годишна възраст т.е ако детето харесва повече единицата, то можете да я въведете по-късно.

# 85
  • Мнения: 75
Благодаря за отговора.Не се бях замисляла над този вариант.

# 86
  • Нови пазар
  • Мнения: 10
Здравейте, каква е тази криза за ХИП комбиотик 1, аз съм от Шумен и тук няма никъде, взех по принуда ХИП органик 1, само това намерих, а не искам да сменям марката, кога ще се зарежда нормално?

# 87
  • Мнения: 671
Здравейте,

Вече имаме наличности от HiPP 1 Combiotic. Предполагаме до няколко дни ще има зареждане Прилагаме координатите на мениджър продажби, който най-точно може да ви отговори за гр. Шумен кога ще можете да ги откривате в детските магазини.
Н. Атанасов - 0887 663 991

# 88
  • Нови пазар
  • Мнения: 10
Здравейте, аз имам още един въпрос- има и разлика на вкусово ниво м/у ХИП комбиотик 1 и ХИП органик 1, детето ми се мръщи на органика, а комбиотик все още нямаме?

# 89
  • Мнения: 671
Здравейте,

Да, може вкусово детето да открива разлика между двете млека тъй като в Combiotic - а има Пробиотик - Лактобацили, които леко променят вкуса и някои деца ще откриват тази разлика. Като адаптиране, пропорции и дозиране обаче млеката са максимално близки.

Общи условия

Активация на акаунт