SUPERNATURAL: Cougar or not? That is the question.

  • 37 435
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 292
Солтиии   bouquet, с края се почувствах точно ей така от кеф.
На това му се вика Коледа ...

# 226
  • Мнения: 6 388
Утре ще чета, сега искам да ви покажа как Джаред може да гушне 4-5 мъже. Надявам се да може да се справи и с поне толкова жени Whistling .

# 227
  • Мнения: 3 736
Ръце дълги, що да не може.  Mr. Green

Импалка, станала съм в 6, да те изтъркам хубаво, да те намажа, леко ли ти е сега на бронята?  Flutter

По въпроса за лагерите - към никого не клоня, гледам на братята като на свои братя. Grinning

Добре заварили, момичета, не очаквах толкова топло посрещане.  Hug

# 228
  • Мнения: 1 331
Ау, всичко друго, но не и брата да са ми! Все пак не искам да се извръщавам с кръвосмешения.

# 229
  • Мнения: 3 736
О, страхотен купон би било да ми бяха наистина братя.  Mr. Green

# 230
  • Мнения: 1 331
Абе, купон, купон, колко да е купон? По ще е купон, ако не са ти братя.

# 231
  • Мнения: 3 736
Е, не мога да гледам на тях еротично, хора сме, разни сме. Обичам ги, но сестрински.  Laughing

# 232
  • Мнения: 1 331
Да, права си. Просто ми е адкси странно, че някой не би ги погледал еротично. Ми кой харесваш ти? Така и не разбрах от анкетата за секси актьор за кой гласува?
Аз да ви призная нещо със срам, ама ще го призная. Една нощ, преди години, като започнах филма и като сънувам, че с двамата братя сме в полето между житата, на куп и с двамата Embarassed Joy То на колата, то на земята. Все съм сънувала сънища, ама тва бие от всякъде.

# 233
  • Мнения: 0
Солти този път ти ме разплака от умиление. Явно това не е само моя запазена марка - разплакването де Wink
И аз не мога да гледам на тях като на братя. Въпреки че съм ненаситница, повече клоня към мараканството. Вече ми е гузно да си се представям с Джаред, защото той си има прекрасна бременна жена и аз много им се радвам. А понеже Тренерката никак не я харесвам, затова с чиста съвест си сънувам и фантазирам за Тренера.

# 234
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
още една , заблудена в британските поля овца, приемате ли  Rolling Eyes

# 235
  • Мнения: 41
Здравейте.
СПН е спечелило в три категории на гласуването в  Spoiler tv за 2011г. и две втори места за най-добър епизод за 7.10 и най-добър сценарист за епизода 6.20
http://www.spoilertv.com/2011/12/stv-best-of-2011-tv-awards-winners.html





А някой знае ли кога ще излязат резултатите от peopleschoice?

И една статия за това в каква роля би се върнал Миша
http://www.tvovermind.com/supernatural/supernatural-misha-collin … turns-poll/112527
Честно казано нямам предположение как ще го върнат, но тук има доста вероятни теории.

Солти, прекрасно продължение.   bouquet Толкова коледно ми стана.

Малко дълъг ми стана отново поста.Много  съжалявам 
btw извиненията ги взех от някаква страница на ирански фенове на сериала.Въобще не знаех, че се излъчва и там.  Shocked

още една , заблудена в британските поля овца, приемате ли  Rolling Eyes

Добре дошла, mu_ry  Hug

# 236
  • Мнения: 292
още една , заблудена в британските поля овца, приемате ли  Rolling Eyes

с отворени обятия  Hug Hug Hug

Добре дошла (отново, ако не бъркам, нали?)   bouquet

# 237
  • Мнения: 9
И аз при вас  Rolling Eyes

За около месец изгледахме с мъжото първите 3 сезона и преполовихме 4-тия.Сериалът е уникален.Всички останали,които гледах преди това вече ми изглеждат толкова блудкави.И като истории,сюжет...пък да не говорим за каст  hahaha Адски секси Дженсън и Джаред.Уникални  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 238
  • Мнения: 41
Много обичам като има новодошли.Диди, добре дошла  Hug

Не се сдържах да не ви покажа нещо, което случайно намерих  Laughing
"If the Impala was human, she'd look like this!! By andlatitude on tumblr.
Ms AMB"

Импалка, много добре изглеждаш и в човешка форма  Laughing

# 239
  • Мнения: 1 331
Днес много голям наплив има. Добре дошли на всички.

Момичета, се възхищавам на творенията ви. Аз също съм писател по душа, а надявам се и по професия един ден. Някак си все не намирам смелост да се мешам при вашите писания. Но пък едно стихче съм им написала на братята. Да знаят, ако четат бг-мама, че го мисля това вътре. Joy

Сам ме попита
дали съм на брат му навита.
Аз няма да се чудя и грам
и на двамата ще им дам.
Че те момци са снажни
да не ми се правят на важни.
А да послушат моя зов
да изгорим от любов.

Дийн за закуска
от раз ще го схрускам.
Сам за обяд
го чакам на моя креват.
А за вечеря дозата двойна
да е ноща ми спокойна.
След такова предложение
има ли друго значение?








Общи условия

Активация на акаунт