SUPERNATURAL: Cougar or not? That is the question.

  • 37 436
  • 736
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 630
пак Честита Коледа, аз си имам Киндъл фук - фук  Joy
а иначе паричката се падан при бъдещата етърва  Whistling
Охо, някой скоро ще е с бяла рокля ли? Laughing

Честита Коледа, мили мои Heart Eyes

Бичи, честито на съпруга Grinning

Злате, няма да увеличават майчинството, почвай работа Mr. Green

# 406
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
пак Честита Коледа, аз си имам Киндъл фук - фук  Joy
а иначе паричката се падан при бъдещата етърва  Whistling
Охо, някой скоро ще е с бяла рокля ли? Laughing

Честита Коледа, мили мои Heart Eyes

Бичи, честито на съпруга Grinning

Злате, няма да увеличават майчинството, почвай работа Mr. Green
да, да , ама едва ли в бяла рокля  Whistling хич не си падам по тия сватби  Mr. Green

# 407
  • Мнения: 630
да, да , ама едва ли в бяла рокля  Whistling хич не си падам по тия сватби  Mr. Green
Е каквато там ти харесва, то така е думата. Да не забравиш да се похвалиш после Mr. Green

# 408
  • Мнения: 41
Здравейте.Как е?Празнувате ли? Laughing
Аз да ви споделя, че гледах преди два дена Коледната къща с Джаред и много ми хареса филма.Между Джаред и екранния му брат нямаше същата химия,както с Дженсън, но беше много добро филмче.Нека в подобни филми да се снима.

И някакво интервю с актьора, изиграл Закарая. http://bg-bg.facebook.com/notes/supernatural-bg-fans/%D0%BA%D1%8 … 10150449664564620

Бичи, честит рожден ден на мъжа ти.

Муру, желая ти щастлив семеен живот.

# 409
  • Мнения: 6 388
Здравейте, мили мои Hug ? Пълни ли са душите колкото тумбачетата Joy ? Моите са Mr. Green .

Бичи Hug ,
Да ти е жив и здрав съпруга, да те слуша и обича.
Благодаря ти за събирането на коледния епизод и оформлението му   bouquet .

Ще се опитам да взема участие в теста във вторник. Благодаря на Розето Hug за идеята, сигурна съм, че ще е и интересно и забавно.

Както и да е .Мерси, че ми ги припомни.Има неща, които до безкрай мога да гледам.То иначе има и още от тези клипчета,които преди бях гледала, но сега не успях да ги намеря и щях да питам Импалка.Пък тя точно замина на почивка.Иначе радвам се,че са ти харесали. Laughing
Джен,
Прибираме се на 5 януари и ще ти пиша. Надявам се да мога да ти помогна.

Редактирах се сега да не ви занимавам с моите неща.
Дано вече всичко да е наред Hug . Ако не - само кажи и газя наред Sunglasses .

# 410
  • Мнения: 41
Импалка, много се радвам,че си успяла да пишеш.Благодаря ти, че изказа готовност да ми помогнеш. HugЩях да те питам за едно клипче, което ми трябва да го намеря.Аз преди съм го гледала, но сега не го намирам.Не е никак спешно.

Дано вече всичко да е наред Hug . Ако не - само кажи и газя наред Sunglasses .
Да наред е.Няма нужда нищо да газиш. Laughing Hug

И да не е всичко спам.


# 411
  • Мнения: 6 388
Дано вече всичко да е наред Hug . Ако не - само кажи и газя наред Sunglasses .
Да наред е.Няма нужда нищо да газиш. Laughing Hug
Радвам се Peace .
За теб Hug .

# 412
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
да, да , ама едва ли в бяла рокля  Whistling хич не си падам по тия сватби  Mr. Green
Е каквато там ти харесва, то така е думата. Да не забравиш да се похвалиш после Mr. Green
има време, но ще се чуе  Joy

# 413
  • Мнения: 41
Голямо празнуване.Внимавайте да не преядете много,че да няма тренировки после  Laughing Laughing Laughing

Днес се сетих, че остават по-малко от две седмици до новия епизод.Бързо мина почивката между две серии.

Ето две снимки на Меган Ори от епизода.
http://www.spoilertv.co.uk/images/supernatural/season-7/promotio … tting/Screencaps/

Чао от мен за днес, че ще ходим на гости.

# 414
  • Мнения: 3
Момичета, то е ясно, че сте слушкали, щом сте получили добри подаръци  Hug  Но дано не сте и папкали много  Grinning   му ри, ще те питам за четеца, но друг път. И аз съм пощуряла по  въпроса. Всичко определих и заделих, само ме е страх д а  поръчам, защото нямам никакъв опит с това.

   - "Четенето е злато"   Grinning

# 415
  • Мнения: 0
Весела Коледа на всички ви!!! да  сте живи и здрави вие и любимите ви хора и да се радвате едни на други още дълги години. Много успех, късмет и любов за всички ни!!!

# 416
  • гр. София
  • Мнения: 2 524
Здравейтеее  Hug

Честита Коледа! Да сте здрави, усмихнати и щастливи! Да ви се случват само хубави неща!

Би, благодарности за събрания епизод. За твоето продължение нямам думи - така съм се смяла на песничката за предните зъби  Joy Joy Чудно епизодче стана - весело и сладурско  Heart Eyes

А сегаааааааа (оркестърът свири кратък туш) готови ли сте за ГОЛЕМИЯ ТЕСТ???

Тест за оценка на ментално-емоционалното състояние на целокупното фенско-женско народонаселение, гледащо „Свръхестествено“ под всичките сини небета по всичките Земни кълбета

1. Кой е любимият Ви сезон от „Свръхестествено“?
А. Онзи със Сам.
Б. Онзи с Дийн.
В. Сезонът с Кастиел.
Г. Онзи, в който участваха Сам, Дийн, Кас, татко Джон, Краули и още някои.
Д. Въпросът е зададен погрешно, защото в историята за Бела и Едуард няма сезони.
Е. Любим ми е девети сезон. Знам, че такъв още няма, но аз вече съм си го измислила и знам, че е най-хубав!
Ж. Няма да кажа!

2. Кой е любимият Ви епизод от „Свръхестествено“?
А. Онзи, в който участваше Сам.
Б. Не помня кой точно беше, но в него участваше Дийн.
В. Е как кой? Онзи с Кастиел, разбира се!
Г. Амииии... Чакай сега да видя... Имаше един епизод, в който участваха заедно Сам, Дийн, Кас и татко Джон. Обаче татко Джон не помня точно млад ли беше или не. И Краули беше там, както и Балтазар.
Д. Въпросът е зададен погрешно, защото историята за Бела и Едуард не е разделена на епизоди.
Е. Ох, че той само един ли е? Не мога от седем сезона да избера само един епизод. Най-общо казано всичките епизоди, в които преследваха лошите са ми любими.
Ж. Тоя въпрос не ми харесва. Давай друг.

3. Кой е любимият Ви мъжки персонаж от „Свръхестествено“?
А. Сам.
Б. Дийн.
В. Кастиел.
Г. ... и татко Джон заедно с горните трима. Като се замисля и Адам не беше за изхвърляне, пък и Краули.
Д. Много ясно, че Едуард!
Е. Сам, Дийн, Кас, Джон... както и един, дето не му помня името, ама имаше (всъщност имаше ли?) черен лак на ноктите и разбираше от компютри (всъщност разбираше ли?). И Боби, разбира се. Ей, замалко да пропусна Балтазар, Луцифер и Краули.
Ж. На тъпи въпроси не отговарям.

4. Коя е любимата Ви романтично-еротична сцена от сериала?
А. Сам и върколачката.
Б. Дийн и Ана.
В. Кас и Мег. Олеле, каква целувка!
Г. Горните три плюс сцената с Боби и Елън, Джон и Мери, освен това Сам и Сара, Дийн и Лиса, Кас и Дийн... опа, без последното.
Д. Ах, ах! Когато Едуард целуна Бела за първи път.
Е. От една страна отговор „А“, от друга – отговор „Б“, от трета – отговор „В“. Но най-вече една сцена, която не показаха, но съм убедена, че са заснели. Не съм сигурна кой беше мъжкият персонаж, но жената беше с чизми и камшик.
Ж. Бегай от тука с тая романтика, бе!

5. Кое е любимото Ви оръжие от сериала?
А. Ножът в ръката на Сам.
Б. Пистолетът, който държи Дийн.
В. Божествената сила на моя синеок ангел.
Г. ... и бира, чадо, и бира... т.е. и бойните умения на Джон.
Д. Чарът на Едуард, от който ми омекват коленете.
Е. Ножове, пищови, копия, брадви, сметанови торти, изобщо всичко, което става за хвърляне и гърмене.
Ж. Автомат „Калашников“ с оптически мерник и две резервни пачки.

6. С кого от сериала бихте излезли на среща?
А. Бързам да отговоря преди да съм припаднала от мисълта за среща – със Сам.
Б. След като вече припаднах от тази мисъл и след това се свестих мога да отговоря спокойно – с Дийн.
В. Нямам сили дори да припадна от вълнение и радост пред тази перспектива... С Кас!
Г. За закуска с Джон, за обяд с Кас, за вечеря със Сам, за среднощно похапване – с Дийн. На следобедно кафе мога да изляза с Балтазар, а преди вечеря да пия един чай с Краули.
Д. С Едуард, разбира се! Що за въпрос?
Е. Благодаря за интересния въпрос. Не бих отказала да изляза нито със Сам, нито с Дийн, а и Кас го взимам одма, да не говорим, че в онзи епизод, нали се сещате кой, младият Джон ми направи много силно впечатление, а също така ми се струва нечестно, че Габриел си отиде толкова рано от сериала, не стига дето и без това не го даваха достатъчно, но във всеки случай беше много забавно, когато каза на Луцифер „Луси“, което ме подсеща, че Луцфер е още в клетката с Адам, което пък от своя страна ме подсеща, че той като брат на Сам и Дийн има пълното право да поиска... ъъъ... какъв беше въпросът?
Ж. С Бен Ладен и Саддам Хюсеин. Мухахахахахаха!

7. Кой от персонажите бихте убили?
А. Който и да е, но не и Сам.
Б. Който и да е, но не и Дийн.
В. Кастиел, но само с целувки.
Г. Същото като отговор „В“, но приложено към още петима-шестима сладури.
Д. Джейкъб, защото се опитваше да застане на пътя на любовта между Едуард и Бела.
Е. Като се замисля, бих теглила куршума на всеки, който до този момент е навредил или се е опитал да навреди на братята, но най-вече на по-големите гадове, защото са по-вредоносни, включително Майката на всички зли твари, независимо че косата й беше много красива и очите също.
Ж. Като хвана пушкалото, всичките ги нареждам до стената – актьорите, сценаристите, гримьорите, изобщо целия загубен екип.

8. Какво бихте искали да видите в сериала?
А. Как Сам язди кон, а бялата му риза е разкопчана и се вее настрани.
Б. Как Дийн плува в басейн, а после на забавен кадър излиза по стълбичката.
В. Как Кас захвърля шлифера и костюма и ги заменя с черни латексови панталони и кубинки до коленете.
Г. Сцени, в които последователно ме свалят (успешно при това!) Сам, Дийн, Кас, Краули, Габриел, Джон, Адам и... хм, кой ми се губи?
Д. Как Едуард и Бела се разхождат хванати за ръка по плажа, а вълните се разбиват в краката им.
Е. Не бих отказала да видя малко повечко гола плът. Мъжка, разбира се. И един епизод, в който Сам и Дийн карат мотори и носят кожени панталони, черни боти, прилепнали джинси с вериги на задния джоб и рокерии с реснички по ръкавите. Или епизод, в който са спасители на плажа. И понеже спасението на давещите се е дело на самите давещи се, целокупното женско плажно население ще се изтрепе да се дави.
Ж. Публично харакири на главните герои или взривяване на атомна електроцентрала с всички последици от взрива.

9. Колко време най-много можете да издържите без да гледате епизод от сериала?
А. Много. И без това имам Сам на дисплея на телефона, на скрийнсейвъра и като  бекграунд на десктопа, на плакат в спалнята, на снимка на хладилника, на картинка на пижамата и на значка на якето.
Б. И аз като горното, но с Дийн.
В. Да не се повтарям с отговор „А“, имам същите неща, но с Кас.
Г. Абе вие луди ли сте, бе?! Какво значи „колко време“? Всеки ден гледам по един сезон. Като свършат сезоните – повтарям. Имам всичко, изброено в отговор „А“, но с образите на половината мъжки каст от сериала, плюс девет плаката в цял ръст с автографи, седемнайсет снимки с автографи от конвенции и боксерките на Крипке.
Д. Всеки ден гледам избрани моменти на Едуард и Бела иначе не мога да заспя.
Е. Ааа, няма празно при мене! Или всеки ден ми се пуска по един епизод, или вдигам на крак цялото психиатрично отделение!
Ж. Аз тъпи сериали не гледам. Ама и хубави не гледам, щото няма.

10. Плакали ли сте на някой момент от сериала?
А. Да, когато Сам падна в клетката.
Б. Да, когато Дийн отиде в ада.
В. Да, когато обсебеният от левиатаните Кас влезе в езерото и повече не излезе.
Г. Да, когато Едуард и Бела бяха разделени.
Е. Да, когато ни спря тока в отделението точно в началото на трети епизод от шести сезон, а после се оказа, че всичките успокоителни ги е изпила оная лудата от втора стая и за мен нямаше, та цяла нощ си гризах ноктите и се чудех кого да пребия.
Ж. Аз на тоя сериал като се случи да го гледам само се хиля, а не плача.

11. Обичайно хапвате ли нещо докато гледате сериала?
А. Не, защото като гледам Сам долната ми челюст обикновено увисва и не мога да дъвча.
Б. Да, пай.
В. Не, защото и аз като ангелите се храня със светлина. Особено синя. И особено идваща от очите на Кас.
Г. Не ям, но пия доматен сок и си представям, че е кръв.
Е. Не, защото времето ни за хранене не съвпада с времето на излъчване на сериала. Веднъж обаче си скрих в джоба черешите от компота, дето ни дадоха за десерт, и докато гледах си хапнах. Неусетно в залисията съм глътнала костилките. На сутринта санитарката питаше кой е пукнал тоалетната чиния.
Ж. Да, обикновено вадя по някоя и друга златна рибка от аквариума за мезе на ракията.

12. Имате право на едно желание, свързано със сериала. Какво е то?
А. Да съм единствената любов в живота на Сам и той да ме обича вечно.
Б. Дийн да се изкачи по стълба до прозореца ми и да ме похити (обещавам да не викам и да тръгна доброволно).
В. Кас да ми подари крила и да ме вземе със себе си (крайно време е да излекувам тоя гаден страх от високото!).
Г. Като щракна с пръсти в спалнята ми да се появят Сам, Дийн, Кас, Краули, Джон, Адам, Габриел, Балтазар. И накрая Луцифер – искам на това лошо момче да му дръпна един урок за доброто поведение... три пъти поне.
Д. Веднага си пожелавам да съм на мястото на Бела.
Е. Да ме преместят в съседното отделение, че там им е по-голям телевизорът.
Ж. Да ми дадат Колта и да ги натръшкам всичките.

13. Ако Ви поканят за гост-звезда в сериала каква роля бихте избрали?
А. На красиво, невинно (е, не много невинно) момиче, чиято къща е обсебена от духове и което вика Сам на помощ (ама много настойчиво го вика и после дълго не го пуска да си ходи, а още по-после пак вика, но само името му).
Б. На стриптизьорка, която хваща Дийн и започва да го обучава как се танцува на пилон, а той понеже е джентълмен не може да й откаже.
В. На архангел-жена с минижуп, която отива при Кас, за да го опознае в библейския смисъл на думата.
Г. Роля на клонирана жена-вамп с добро сърце, която не оставя неизпълнени мъжки желания.
Д. Трябва да помисля. Въпросът е искам ли да разкарам Бела от Едуард или въпреки нея да го... е, няма да кажа какво, че ме е срам.
Е. Аз – гост-звезда?!! Олеле, олеле, олеле, олеле, олеле, олеле, олеле, олеле... е, хубаво е, че прозорците ни са с решетки, че както съм на петия етаж... Дишай, дишай, дишай!
Ж. На масов убиец, много ясно. Да уточня – масов убиец на ловци.

14. Когато сериалът свърши...
А. Ще плача за Сам.
Б. Аз пък за Дийн.
В. А аз за Кас.
Г. Аз ще плача освен за тези тримата, също и за Джон, Краули, Балтазар, Адам, Габриел, Луцифер... момент да видя да не пропускам някого...
Д. Лично ще пиша на Стефани Майер да продължи историята за Едуард и Бела. Или поне за техните внуци.
Е. Ще се примоля на старшата сестра да ми дава от онези розовки хапченца по две повече, за да задушавам мъката.
Ж. Ще изгърмя един пълнител от радост.

15. На какво според Вас трябва да се наблегне в сериала?
А. На Сам.
Б. На Дийн.
В. На Кас.
Г. ... както и на останалите мъжки образи!
Д. На любовта между Едуард и Бела.
Е. На скъсани дънки и на „Рамщайн“.
Ж. На убийствата и смъртните случаи.

16. Ако бяхте сценарист каква сцена бихте написали?
А. Аз по-добре да си трая, че вече ми пламтят бузите.
Б. И аз така.
В. И аз.
Г. Абе вие еротичен канал на телевизора нямате ли си, че до моите сцени сте допрели? Няма пък да ви подхранвам въображението!
Д. Ау! Добрите момичета не говорят такива неща!
Е. Значи, сцената е следната: синьо небе с розови облачета, покрай тях летят сапунени мехури и зелени балони, светят червени звезди, хвърчат лилави пеперудки и оранжеви хипопотами... Абе, дявол да го вземе, кой ми е сменил хапчетата?!!
Ж. Сцена, в която Земята се сблъсква с метеорит, разбива се на парчета и всички умират в агония.

17. Бихте ли написали фенфикшън по тематиката на сериала.
А. Да. Със засилено присъствие на Сам.
Б. Да. Със засилено присъствие на Дийн.
В. Да. Със засилено присъствие на Кас.
Г. Да. И аз ще съм единствения женски персонаж. Завиждайте!
Д. О, че аз отдавна съм регистрирана в шестнайсет сайта за Здрачни фенфикшъни и скоро творбите ми ще ударят седемстотин.
Е. Бих, но тук не ни дават химикалки, моливи и други остри предмети. Ще пробвам с мармалад по стената, но подозирам, че главният лекар няма да оцени таланта ми подобаващо.
Ж. Аз с такива лигавщини не се занимавам.

18. Когато вечер си лягате си мислите за...
А. Сам.
Б. Дийн.
В. Кас.
Г. Горните плюс още петима-шестима герои от сериала.
Д. Едуард.
Е. Почти за нищо не мога да мисля, защото сините хапченца, които ни раздават преди лягане, започват да действат много бързо и пречат на мисловния ми процес.
Ж. Американските военни операции в Кабул, Карачи и Багдад.

19. Какво научихте от сериала?
А. Колко красив е Сам.
Б. Колко секси е Дийн.
В. Колко неустоим е Кас.
Г. Ало, горните три, къде пропуснахте Краули, Джон, Балтазар и останалите?
Д. Колко хипнотични могат да бъдат дебелите мъжки вежди.
Е. Колко е хубаво, когато е хубаво и колко е лошо, когато е лошо. Също и че умрелите не остават за дълго умрели... Значи може би има и надежда за лудите...
Ж. Нищо. Тия оръжия, дето ги показват, си ги знам от преди.

20. Довършете изречението: „Щом сърцето трепне, устата тихо шепне...“
А. „...за тялото на Сам душата си ще дам“.
Б. „...на Дийн зарад краката изгоря ми главата“.
В. „...къде си, мили Кас, аз чакам те у нас“.
Г. „...Сам, Дийн и Кастиел, Джон, Луци, Габриел и Краули най-подир: с тях цяла нощ безспир в леглото ще се мятаме, задачки ще си смятаме“.
Д. „...върху блестящата ти кожа аз длани топли ще положа“.
Е. „... за закуска паркизанче, за обяд диазепамче, бели хапченца и сини, ден да дойде, друг да мине, вечер гледам си сериала, от любов съм полудяла“.
Ж. „...с таз зелена граната ще ви разкажа играта“.

21. Представете си един скрин. Какво държите в него?
А. Възглавничка от розов плюш с образа на Сам, чифт белезници с пухчета и сатенено бельо.
Б. Къси спортни гащета, кецове, тясна бяла блузка с образа на Дийн и въже, ама не за скачане...
В. Големи бели крила с ластици за прикрепване към раменете.
Г. Ха! Че докъде ще ми стигне някакъв си скрин? Всъщност е цяла стая с голямо водно легло, плътни завеси по прозорците, свещи по пода и наредени столчета покрай стената, за да има къде да чака всеки един докато му дойде реда за леглото.
Д. Портативен олтар с много снимки на Едуард.
Е. Албум със снимки на различни сцени от сериала, за да си ги преговарям, тъй като понякога от хапчетата всичко в главата ми се омешва и започвам да се чудя дали Сам не беше брат на Червената Шапчица, дали Дийн не беше преспал върху някакво грахово зърно, а Джон и Боби са двама от тримата мускетари.
Ж. Ловна пушка с рязана цев.

22. С какво сериалът ще остане в сърцето Ви?
А. С усмивката и трапчинките на Сам.
Б. С погледа и устните на Дийн.
В. С небесните очи на Кас.
Г. Да добавя към горното безспорните физически и други качества на останалите мъжки персонажи...
Д. Със силната любов между Едуард и Бела.
Е. С това, че всеки си е башка луд, но за всички има място под небето. Е, без за злите твари. Да му мисли оная от втора стая!
Ж. С нищо, щото е тъп и ме дразни.

23. Какъв искате да е последният кадър, с който сериалът да завърши?
А. Сам с леководолазен костюм се гмурка на Таити след като Бог най-сетне си е направил труда да се появи и да сложи земните дела в ред.
Б. Дийн седи на мек диван, облякъл копринено кимоно, хапва пай, а около него щъкат десетина мадами в оскъдно облекло.
В. Очите на Кастиел, в които се отразява синьото небе и белите пухкави облаци.
Г. Сам, Дийн, Кас Краули, Адам, Габриел, Джон и Балтазар играят билярд със събличане.
Д. Едуард и Бела отплуват с лодка към хоризонта.
Е. Сам и Дийн стоят на преден план и махат с ръце за довиждане и аз им махам, и те ми махат, и аз им махам, и те ми махат, и аз им махам, и те ми махат, и аз им махам, и те ми махат, и аз им махам, и те ми махат, и аз...
Ж. Бог се ядосва на всички и смачква Земята с юмрук.

ОТГОВОРИ (изчислени по специалната скàла на Чък, Медведев, Шпонхоер, Карник, Целзий, Фаренхайт и Мечето Ръкспин):

Най-много отговори „А“: Вие сте истинска градинарка. Старателно плевите, копаете и поливате градината с маркуча. Последното не възразявате да го правите и по отношение на Градинаря. Обичате да обикаляте наСАМ, натам по алеите в градината. Бихте направили всичко, за да накарате Градинаря да се усмихне, защото обожавате трапчинките му. И очите му. Също и ръцете му. Градинарското Ви сърце пърха, когато виждате как Градинаря прекарва пръсти през косата си. Не сте придирчиви по природа, но откакто гледате сериала не заглеждате мъжете с ръст под 194 см. Направо са Ви под нивото!
Най-много отговори „Б“: Вие сте истинска мараканка. Спортът просто тече във вените Ви. Можете всичко – гладко бягане, бягане с препятствия, лицеви опори, коремни преси, набирания. Склонни сте да проявявате непослушание, но това е, защото си умирате за лошия поглед и стиснатите устни на Тренера. Стоически понасяте наложените от него наказания и даже питате за още и се чудите в какво да се провините. Идеалът Ви за две успоредни прави линии са краката на Тренера, а който твърди, че това е абсурдно, значи нищо не разбира от геометрия!
Най-много отговори „В“: Вие сте истинска кастиелка. Типично за Вас е, че почти непрекъснато мислите Ви хвърчат в небето и вятър Ви вее на бяла кобила. Е, или поне на ангелски крила. Не признавате друг цвят за очи освен синия и сте на мнение, че шлиферите са винаги на мода и могат да се носят с всякакви дрехи отдолу. А най-добре изобщо без дрехи. Другите може и да не знаят, но Вие със сигурност знаете, че ангелите не са някакви къдрокоси безполови дечица, каквито често ги рисуват, а са породисти екземпляри от мъжки пол, които не се усмихват, но въпреки това при вида им получавате респираторни проблеми.
Най-много отговори „Г“: Вие сте истинска ненаситница. За вас Мечо Пух е доказан мъдрец, а репликата му „Колкото повече, толкова повече“ е основният Ви ръководен житейски принцип. Сърцето Ви е голямо и в него винаги се намира място за още един обект на обожание. Състрадателната Ви натура не може да остави необгрижен нито един привлекателен представител на противоположния пол. Хей, Хей! Не поглеждайте към колегата на отсрещното бюро! Тук говорим за персонажите от сериала!
Най-много отговори „Д“: Вие сте истинска заблудена овца! Вероятно гледате застаналия на припек Едуард, който е блеснал във всички цветове на дъгата като дископрожектор и който с тези блясъци Ви заслепява тотално, защото отговорихте на цели двадесет и три въпроса, а така и не разбрахте, че те се отнасят до сериала „Свръхестествено“. Препоръчвам Ви да носите слънчеви очила, в противен случай сериозно можете да увредите зрението си от сиянието на Едуардовата кожа.
Най-много отговори „Е“: Вие сте истинска луда калинка. Но нека това не Ви тревожи, тъй като, казват, нормалните не оцелявали. Независимо какво е написано в диагнозата Ви, Вие успешно отговорихте на всички въпроси. Фактът, че гледате именно този сериал е добро основание да се смята, че има надежда за оздравяването Ви. Докато този момент настъпи не забравяйте да си пиете хапчетата редовно и най-вече не изпускайте да гледате поредния епизод.
Най-много отговори „Ж“: Вие сте истински хейтър. И изобщо не ми се занимава да Ви правя психопортрет въз основа на отговорите, които сте дали!

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 11:52 от Зимна роза

# 417
  • Мнения: 436
Честита Коледа Hug
Розиии Joy Разби ме! Голям тест!
Да се отчета - най-много отговори "Г" hahaha Не че съм се съмнявала в себе си, ама сега вече е официално потвърдено Joy Joy

"Най-много отговори „Г”: Вие сте истинска ненаситница. За вас Мечо Пух е доказан мъдрец, а репликата му „Колкото повече, толкова повече” е основният Ви ръководен житейски принцип. Сърцето Ви е голямо и в него винаги се намира място за още един обект на обожание. Състрадателната Ви натура не може да остави необгрижен нито един привлекателен представител на противоположния пол. Хей, Хей! Не поглеждайте към колегата на отсрещното бюро! Тук говорим за персонажите от сериала!"

Това съм аз, благодаря bowuu

# 418
  • Мнения: 6 388
Eхааа! Чудесен тест! Направих го и за малко да бъда диагностицирана официално hahaha . Спаси ме А-то на десети въпрос и две ремита между Г и Е, измежду които избрах едва при четенето на отговорите Mr. Green Mr. Green Mr. Green .
Розе, благодаря ти   bouquet за теста, както и за моджото за сняг - проработи Hug (не съм се и съмнявала в това) и се наиграхме като децата. Е, може и да ни е видяла някоя прелюбопитна съседка, която да е извикала батковците, обличащи хората с бели ризи с удивително дълги ръкави, но карам доста бързо дори по зимните пътища bowuu . Избягахме успешно и даже успяхме да им метнем по една сметанова торта в лицата Joy .

# 419
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 359
Съвсем очаквано - най-много отговори А. Това: "Не сте придирчиви по природа, но откакто гледате сериала не заглеждате мъжете с ръст под 194 см Направо са Ви под нивото!" се отнася 194 % за мен.
Обезпокоително е, че Е им дишат във врата. Всъщност, защо обезпокоително? Разчитам на протекции в Психиатрична клиника, както и на възможност за  избор на стая и други привилегии на втория етаж, смесено отделение от семеен тип.

Розе  Hug не мога да ти опиша как съм се хилила  Joy Отивам да си го препрочитам, велико е!  Party

Общи условия

Активация на акаунт