8 МАРТЕНСКА И ВЕЛИКДЕНСКА ИГРА-гоблени

  • 29 566
  • 767
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 54
Ей така ви искам. Hug
 Ето и допълнението към списъка от 10 стр.

27.Дж-то
28. nadezhda96
29. galle74
30. pepen
newsm78/ аз няма да мога да тръпна в очакване , кой ще ми подарява  Laughing/

Бяло цвете
- наистина ли си с нас ,значи си под № 31  Grinning

Аз пиша и чета  Laughing , та и Барби -№ 32/ от нея адресче моля/

Май трябва баница да ми спретнете с това писане напред -назад че ще взема да залинея  Joy



Помоли познат да тегли листчетата тогава! Нека и ти тръпнеш Simple Smile

# 196
  • Плевен
  • Мнения: 143
на теб нещо сладичко може

Не може  Sad ама пържолка добре ще ми дойде  Mr. Green

Бяло цветенце -нямам ти адреса , побързай че тиража наближава  Hug


Помоли познат да тегли листчетата тогава! Нека и ти тръпнеш Simple Smile

Сладурана ,нали трябва да ви пращам другарчетата после. Grinning

# 197
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
 Party newsm68 newsm44  За Бялото цвете - добре убеждаваш newsm51

То не са баници, сладичко, пържоли....
Но всичко си заслужава хубавите емоции. Аз вече съжалявам, че досега не съм се записвала.

# 198
  • Мнения: 352
Момичета, радвам се, че се върнаха усмивките в темата!  Grinning

Замотах се малко с адреса, че у дома се редуваме с температури и кашлици!  Crazy
pepen , писах ти!

# 199
  • Мнения: 54
на теб нещо сладичко може

Не може  Sad ама пържолка добре ще ми дойде  Mr. Green

Бяло цветенце -нямам ти адреса , побързай че тиража наближава  Hug


Помоли познат да тегли листчетата тогава! Нека и ти тръпнеш Simple Smile

Сладурана ,нали трябва да ви пращам другарчетата после. Grinning

Ета именно де, нека той избира и разпраща... Или поне да прати другарчетата поне на 5-6, от които едното да е твоето. Така пак ще се чудиш!!! Заслужаваш и ти тръпкатааа Simple Smile  Hug  bouquet

# 200
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Ураааааааааа!!!!!!!!!!
Браво на включилите се.

# 201
  • Враца
  • Мнения: 871
Е на 13 петък наистина стават чудеса....Момичета, сърчицето  ми отново заби трепетно..толкова се радвам ,че размислихте   и се завърнахте..  Hug  Hug  Hug
Бяло цвете, като заженя щерката ще те викам за пазарлъка..  Wink добра си в убеждаването...  Laughing
Е сега вече наистина очаквам с нетърпение 16,че малко ми беше станало тъжно..  но идва голямата игра..  Peace

# 202
  • Сливен
  • Мнения: 207
Хайде и аз да се запиша за участие, но моля другарчето да не ми го търси скоро ушито Mr. Green.

# 203
  • София
  • Мнения: 607
Благодаря за топлото посрещане   bouquet
И аз чакам с нетърпение  16  за да видя кой ще ми се падне  Peace

# 204
  • Мнения: 196
Момичета вчера не можах да надникна тук, но днес влизам и какво виждам-само хубави новини.Бяло цвете браво на теб.Браво и  на Дж-то че те е послушала.Добре дошли и на останалите момичета.
Пепен вярвам че има начин и ти да изживееш тръпката-заслужаваш.Ако пък така или иначе разбереш другарчето дето ще ти изпрати,поне ще остане тръпка от очакване какво ще е.

чакам с нетърпение резултата от тегленето. Добре че малко остана,че ще се пръсна Grinning
 Спорен ден на всички

# 205
  • Плевен
  • Мнения: 143
Момичета ,помествам целия списък да записалите се преди да започна тегленето!Ако съм пропуснала някой ,да свирка!Ако пък някой се запише имам време за редактирането му до 20 часа довечера.След което затварям линията  Laughing

Kordelia                                                   
 boneli
 delfin4e
 Деси
 cveteto_123
albenapd
 Дуданка
skorpion
el_sol
krk_kr
nelito_6704
Miss Emerald
margi_vr
lili2024
ИнаТ
eminav
de4ko95
teddybearm
pureadoration
mishleto_85
ba4iiska
 lille kanin
sissak
nadeto_sp
didida
sisiyana
Дж-то
nadezhda96
galle74
барби
ререn
тинна
Бяло Цвете


Тегленето е на произволен принцип и няма нищо общо в реда в който се намирате в списъка !

Припомням отново регламента:
1.След като получите името и адреса на другарчето си и преминат емоциите ви ,напишете един пост/дори и тези които вече са го правили в предишната игра/ с който да помогнете  вие на вашето другарче в избора му на подарък за вас.Избора как ще го сторите е личен, тук
задължения няма. Peace
2.Прието е подаръка да е на стойност минимално 30лв, от там нагоре всеки сам решава за себе си.Трябва да има комплектовка/избрана след дълго проучване  Grinning /на гоблен и някаква картичка с пожелание , а ако е ушита и от вас ,това ще зарадва вашето другарче.
3.Срока за изпращането на подаръка определен от вас е от 20 март до 5 април.За тези които пращат от чужбина или за чужбина ,началната дата  трябва да е малко по напред поне с няколко дена .Споделям че пращайки за Италия писмото ми препоръчано пристигна за около месец CryТука нека се включи и Лилия Проданова с допълнителна информация , а и ако все още има желание Praynig Hug да помогне/ ще почерпим разбира се  Grinning/ ,нека прати адреса си за да го предам заедно с  адреса на другарчето !
4.!!!!!Не се обаждайте на другарчето си , не разваляйте тръпката му от очакването  Wink!
5.Моля ви бъдете коректни, не закъснявайте ,ако възникне някакъв проблем обаждайте се за да го решим заедно,Нека всеки изпита удоволствието от тази игра ,за да има още и още такива !

Пожелавам успех на всички които участват! Hug
Утре през целия ден ще изпращам писма ,мисля че имаше лимит за определено време по колко да се изпращат ,така че имайте търпение ! Peace

# 206
  • Мнения: 3 830
Разбрах какво се прави в играта, но да попитам нещо. Подаръкът трябва задължително да е свързан с празника на играта и трябва да представлява ушито гобленче на стойност до 30 лева или просто закупена комплектовка, която да се изпрати? Ами ако на приятелчето не му хареса избора ми?

# 207
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Разбрах какво се прави в играта, но да попитам нещо. Подаръкът трябва задължително да е свързан с празника на играта и трябва да представлява ушито гобленче на стойност до 30 лева или просто закупена комплектовка, която да се изпрати? Ами ако на приятелчето не му хареса избора ми?



Не е задължително да е свързан с празника. Но задължително е да е свързан с хобито ни! Не трябва да е бродерия, а готова комплектовка или аксесоари, конци и др. подобни неща. С една дума всичко свързано с бродирането.
Стойността му е минимум  или около 30 лева. Винаги има риск приятелчето ти да не хареса избора ти. Затова всеки от нас е казал и пак трябва да каже какви са предпочитанията му. На първа страница в темата за гоблените има линк към албумите на повечето от момичетата с ушитите им работи и с мечтаните такива.
Успех на всички!
  bouquet

# 208
  • Мнения: 101
Estellia изпраща се комплектовка .За това какво харесва другарчето си правиш проучване като гледаш ушитото от него.След като разберем жребия всеки пише какво харесва и така другия се ориентира.
pepen как се процедира,когато записаните са нечетен брой участници?

# 209
  • Brussels
  • Мнения: 160
Сън няма да ме хване тази нощ от нетърпение Crazy. Пепен, като ни дръпнеш другарчетата първо на мен да пратиш съобщение. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт