Н&М -8 тема

  • 30 509
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Бг продукция за ХМ се шие в едно бургаско село,а аз поръчвам от УК,че и на маймуна ставам докато поръчам Mr. Green
  Mr. Green В нашия град шият за Zara и Oysho и имат магазин, където пускат дрехи с дефекти, май и без такива. Може и в това село да има? А можеш ли да ми дадеш линк към ботите в сайта, аз пак не мога да ги намеря  Embarassed Благодаря   bouquet
Къде е магазина във Варна?

# 721
  • София
  • Мнения: 2 799
Обещах да пиша за поръчката ми от Асда, въпреки, че не е по темата понеже куриер беше Хермес ...
http://www.hermes-europe.co.uk/tracker.html?trackingNumber=86585 … ostcode=GU1%201RU
Не е проблема Хермес  Mr. Green, бързи са хората и адресът е този на Габко ... ХМ не ни искат, ама ние пък си сменихме превозвачите и пак ги излъгахме  Mr. Green, до март и магазина остана малко ...

# 722
  • Мнения: 49
Днес ми върнаха парите по поръчка, която ми я върнаха на 20.01.2012.

# 723
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
ninnann ето размери на дънките / тези нали http://www.hm.com/gb/product/96918?article=96918-A /
талия 26 макс. 32см.
дължина 46 см.
чатал 28см.
ханш 34см.
На Ели са и много добре. На 3г. и 4м 17кг. и е към метър не повече. Стоят точно като на снимката като дължина.

Ю. Николова, а връзките активни ли са или само имитация? Моята дъщеря пък е висока 110 и 15.500кг. и се притеснявам да не са й щироки в кръста.

# 724
  • Мнения: 32
Мисля, че бяха активни. В същност да такиа са, трябваше да ги разрържа да да ги обуем Simple Smile

# 725
  • Русе, София
  • Мнения: 245
ninnann, благодаря за стелката на гуменките
по техните размери стелката на 8 я дават 15,7 см, значи по-добре 12 да поръчам

Рокличката е с размери - ширина на горната част 26 см, дължина - 60 см. Ние сме на 6, но сме само 110 см, всичко друго 4-6 ни е добре, но рокличката като че ли й дърпа в горната част, иначе дължината е до коленцата.

# 726
  • София
  • Мнения: 2 799
ninnann, благодаря за стелката на гуменките
по техните размери стелката на 8 я дават 15,7 см, значи по-добре 12 да поръчам

Не е 15,7 със сигурност  Peace
Поръчай смело 12-ка  Hug

# 727
  • София
  • Мнения: 1 175
Благодаря много за отговорите  bouquet
В 07 ч. сутринта имам мейл и променен статус на In progress от среднощната си поръчка Party Все пак рискувах и оправих нещата при името, да не стане някое объркване, пък каквото сабя покаже.

Обещах да пиша за поръчката ми от Асда, въпреки, че не е по темата понеже куриер беше Хермес ...

Беше ми полезно това инфо, мерси  Hug , и аз чакам от Асда една пратка, поне нея да не я мисля.
 

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Рокличката е с размери - ширина на горната част 26 см, дължина - 60 см. Ние сме на 6, но сме само 110 см, всичко друго 4-6 ни е добре, но рокличката като че ли й дърпа в горната част, иначе дължината е до коленцата.

Хм, в подписа ти пише, че дъщеричката ти е на 5 и аз затова си помислих, че може и да е малка. Аз моята в понеделник ще я получа, надявам се и веднага ще ти пиша на ЛС. Ако ни е малка, ще вземем твоята Simple Smile

# 729
  • Мнения: 0
Записвам се в темата да следя  Simple Smile
Имам регистрация от доста месеци, да не кажа почти година и все не се осмелявах да поръчам. Накрая тъкмо се наканих и се появи проблемът с адреса на Г. Пуснах към друг, но явно това, че съм сменила регистрацията, ми изигра лоша шега и поръчката не мина. Изтрих я и пуснах сега нова от нов акаунт. Сега пък забелязвам, че от припряност  Embarassed не съм добавила инициалите след името ми, както изисква превозвачът (BBg). Не знам да рискувам ли да поправям или да оставя така нещата? Thinking След поръчки в безпроблемни сайтове като Амазон, се чудя откъде ми хрумна да си намеря притеснения и емоции, та се оказах в H&M Mr. Green

На твое място бих говорила с превозвача. На същия адрес е и Изи ту бай.


И аз смятам, че трябва да уведомиш Buyers-a, за да не стане грешка, а и на всяка цена си пусни поръчката в сайта им  Naughty Не пипай нищо по поръчката и акаунта ти. Успех!

# 730
  • EU
  • Мнения: 164
 Заповядайте в тема 9 нова тема

Общи условия

Активация на акаунт