Когато една жена е твърде висока летва???

  • 33 012
  • 498
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте, мили съфорумци...

Имаме млада жена...изключително умна, образована, знаеща няколко чужди езици, любознателна, с добра поддръжка макар и не мис Свят, но добре изглеждаща, професионалист в своята сфера, но....сама. Мъже около нея  не се навъртат. Тя излиза, разбира се, в компании, с приятели, среща се с много хора, има чувство за хумор, ум като бръснач, съобразителна, адекватна, интересен събеседник. Мъжете обаче я гледат с някакъв странен, "стъклен" поглед, не показващ интерес или внимание към нея. Забелязват другите момичета в компанията, които не са толкова интересни , с оригинален начин на мислене или поведение, но доста по-шаблонни. Това се случва на различни места, с различни участници в ситуациите, но реагиращи по сходен начин.

Какво мислите за казуса?? Твърде висока летва ли се явява за повечето мъже и затова не се получава, в неподходяща среда ли се движи, изобщо коментари???

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Това, че е умна, хубава и успяла професионално, не и пречи да е пълно дърво, примерно. Може да не излъчва феромони, затова да я отбягват.
П.П. И всички знаем още от Жозини времена, че "силните жени скрито плашат мъжете" Grinning

# 2
  • Мнения: 2 510
Никой не иска да е в подчинение или някой да е по - високо от него, особено пък мъж.

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
Оооо, култово! И сега нашата супер-сингълка се самоуспокоява (илиприятелките й я успокояват) с това, че мъжете се страхуват от силни жени, как мъжете за нищо не стават, как разните Пенки от Сурлево хем са прости, хем необразовани, хем грозни, пък как привличат мъжете...
Ако нашата супер-сингълка е в среда и на такива супер-сингъли, много странно, че баш пък и те са толкоз прости, че тичат след Пенките, а не след нея!

# 4
  • Мнения: 2 457
Твърде висока летва ли се явява за повечето мъже и затова не се получава, в неподходяща среда ли се движи, изобщо коментари???
Не. Стига с тая летва Stop Самоуспокоения са това.
Дървена е, за това не й връзват. Мъжете не ги касаят знанието на чужди езици и професионални успехи. Ако това беше така, щях да съм още девствена. Нещо в излъчване, сексапил  и женственост й куца Tired

# 5
  • Мнения: 1 127
Да не би да е девствена?

Попитах, т.к. на повечето мъже не им се занимава в подобен случай, що да се тормозят, като могат другаде да получат веднагически желаното .

Последна редакция: сб, 14 яну 2012, 16:03 от surela

# 6
  • Мнения: 12 685
Ако се надува като пуяк и държи всички да разберат колко е над тях...

# 7
  • Мнения: 481
по тази логика и аз съм висока летва, но от липса на мъжко внимание никога не съм се оплаквала. Laughing
Да си вземе котка, жената

# 8
  • Мнения: 2 868
Нещо в характера или поведението е - може да е по-затворена, да изглежда прекалено сериозна (щом с външността всичко е наред - но и не съм сигурна доколко реално хората се оценяват в това отношение)...

# 9
  • Мнения: 2 510
Аз познавам такава жена.
Имаше високо самочувствие за себе си / което е добре/, никой с изключение на един не харесваше / на този не зная какво му харесваше или той не й ходеше достатъчно по гайдата/. По принцип беше мъжемразка и представата й за мъже беше доста идеалистична.
Е, още е сама, не защото не я харесваха, а защото тя не ги харесваше.

# 10
  • Мнения: 4 916
Кажи сега за недостатъците на тази жена. Да видим къде се получава разминавамето между нейното схващане на себе си и реалността.

# 11
  • Мнения: 2 448
Може би не излъчва сексапил. А това е нещото, което кара един мъж да пожелае дадена жена.

# 12
  • Мнения: 1 127
Е, още е сама, не защото не я харесваха, а защото тя не ги харесваше.

И аз познавам такава. Идеализираше мъжете.

# 13
  • Мнения: 2 457
Колко точно млада е нашата героиня?

# 14
  • Мнения: 4 965
Ежедневно общувам с подобна. Първоначалното впечатление е положително, наистина. На второ четене се оказа социопат с психиатрични проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт