Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 29 008
  • 574
  •   1
Отговори
# 480
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Да,на село Mr. Green

# 481
  • Колибите
  • Мнения: 357
Естелче, не е страшно.
Пък и всеки минава през това.


Чери, Клеми, Веси, не всеки Peace. Например такива майки като мен не са минали през това.

Последна редакция: вт, 24 яну 2012, 16:02 от Розмариня

# 482
  • София
  • Мнения: 5 883
Водоустойчивите лепенки са дишащи.

# 483
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Разбира се че се мия, но забелязах че доста деца в у-ще не го правят.

# 484
  • Мнения: 5 710
Да, вилата ни е в гората и талетната изглежда така.
Дори покрай тази тема сънувах , че влизам вътре и се чупи плочата.. и падам. Това дали е възможно? Да знам дали пак ще ходя там

# 485
  • Мнения: 4 569
Да, вилата ни е в гората и талетната изглежда така.
Дори покрай тази тема сънувах , че влизам вътре и се чупи плочата.. и падам. Това дали е възможно? Да знам дали пак ще ходя там
При едната от бабите ми е такава тоалетната. Помня как 7-8 годишна много ме беше страх че ще падна вътре. Пода беше дървен, а отдолу се виждаше всичко-кафява маса. Sick

# 486
  • София
  • Мнения: 62 595
Ооо, тази тоалетна от снимката е направо лукс - бетонче, чистичко. а аз съм ходила в нещо като описаното от Естел - наредени дъски, естествено с пролуки, всичко се вижда, че и като за капак, на няколко метра от не десетина кошера с пчели! Crazy чудех се кое е по-вероятно - да падна или да ми пострада гъзецът от някое жилване.

# 487
  • Варна
  • Мнения: 289
ходила съм и в такава, и с дишуме /дъски или както там се казва в стари селски къщи, пак си мия ръцете и след Шератонската и след тази, все едно, в тоалет съм била...
По повод смешното, не е смешно, наистина има момичета очакващи първо бебе, влизат в тема за миене на ръце и хоп-пала подмиване с ръждив чайник в родилното след раждане с множество разкъсвания.Припадъци по коридорите, секцио и раздвижване...Ами тва жените не сме нормални всичко докарваме в родилното наистина.Темата не е Подмиване след раждане все пак, за това се изказах по-назад така...

# 488
  • Мнения: 411
У баба ми беше паднало едно козле в дупката на тоалетната. Извадиха го, измиха го, обаче майка му не го иска и не му даваше да суче. Държаха козата, за да суче малкото.

# 489
  • Варна
  • Мнения: 289


У баба ми беше паднало едно козле в дупката на тоалетната. Извадиха го, измиха го, обаче майка му не го иска и не му даваше да суче. Държаха козата, за да суче малкото.
Колко драматично..


10 c's ,не знам дали е възможно но ако стане пък -  ще те извадят и измият, но после не знам...с оглед написаното по горе няма да ти е лесно... Laughing



# 490
  • Мнения: 4 569
ходила съм и в такава, и с дишуме /дъски или както там се казва в стари селски къщи, пак си мия ръцете и след Шератонската и след тази, все едно, в тоалет съм била...
Дюшеме се казва. Simple Smile



10 c's ,не знам дали е възможно но ако стане пък -  ще те извадят и измият, но после не знам...с оглед написаното по горе няма да ти е лесно... Laughing

Ами ако няма дъно?

# 491
  • Мнения: 5 710
OMG:) След тази тема аз ще ходя в гората. Точка. Да вземе да се счупи тази плоча и да падна..

Естела, няма дъно бе  Simple Smile, тези тоалетни са поне 3 метра. Ако вземе да се пълни с подпочвени води нивото се покачва и се викат едни 'ора, с една машина, лай..нарка й казват  Mr. Green Те се погрижват да се занули нивото

# 492
  • Варна
  • Мнения: 289
Благодаря, наистина не знам как се казва.. Simple Smile Blush
А иначе, как така без дъно, може да дълбочко но без дъно не може да е, ще я извадят... ама после...

# 493
  • София
  • Мнения: 6 477
OMG:) След тази тема аз ще ходя в гората. Точка. Да вземе да се счупи тази плоча и да падна..

Естела, няма дъно бе  Simple Smile, тези тоалетни са поне 3 метра. Ако вземе да се пълни с подпочвени води нивото се покачва и се викат едни 'ора, с една машина, лай..нарка й казват  Mr. Green Те се погрижват да се занули нивото
Joy Joy Joy Joy Joy Недеееей..там има гадни оси дет жилят дупето на човека... Joy Joy Joy
Само си представям как се чакат хората със зануляването на нивото... rotfImbo rotfImbo rotfImbo Но сигурно после не ти пука от никакви миризми до живот....

# 494
  • София
  • Мнения: 62 595
OMG:) След тази тема аз ще ходя в гората. Точка. Да вземе да се счупи тази плоча и да падна..

Естела, няма дъно бе  Simple Smile, тези тоалетни са поне 3 метра. Ако вземе да се пълни с подпочвени води нивото се покачва и се викат едни 'ора, с една машина, лай..нарка й казват  Mr. Green Те се погрижват да се занули нивото

Стига де, това е бетонна плоча излята, не е паянтовото дюшеме от Черна котка, бял котарак! Няма опасност да паднеш, най-малкото дупката е твърде малка, а лята бетонна плоча да се счупи е малковероятно.

Не оси, а пчели, макар на момеенти да имаше точно оси. Винаги проверявах какви гадинки има вътре преди да вляза. Това беше една от причините да не обичах да ходя на село, ама така и не се пресрамих да си кажа. Като се замисля, май нашите и сега не знаят за тези ми детски терзания.

Общи условия

Активация на акаунт