Ясновидци (врачки) - 8 тема

  • 191 972
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7
Здравейте...днес си записах посещение при Божидар Карджов....погледнато от днешна дата е изключително далеч във времето...08.06....

Моля,тези които имат лични впечатления от консултация с него да споделят...,за да се чака толкова дълго време....се предполага,че наистина е добър ясновидец.Исками се да вярвам в това,а не че е просто рекламен трик...Благодаря Simple Smile

# 646
  • Мнения: 61
В последните няколко страници една съфорумка писа, че не е доволна от Божидар. ако не се лъжа, за него ставаше въпрос.

# 647
  • Мнения: 206
Аз съм била при Божидар, чаках срещата с голямо нетърпение, бях с двете си деца, които са големи. Отказа на тях да гледа, на мене ми каза, ако искам да питам за тях по 20 лева на човек, освен моите 20. Каза ми 4- неща за 5-10 мин. време след което ми каза, че съм го притеснявала и че се чувствал некомфортно, при което си излязох... това, което ми каза за мен, а то не беше много стана, тоест мислех да пътувам, той ми каза, че сама ще се разкардардисам и така стана, другото беше здравен проблем.

# 648
  • Мнения: 0
Ходила съм 4 пъти при Божидар Караджов. До сега не е имало нещо , което да не е станало така както е казал и в сроковете определени от него. Последния ни разговор продължи 17 минути.
Ако го питате ще ви отговаря. Просто трябва да сте по- настоятелни. Ако имате да питате за 1-2 неща и той ви каже за тях и няма какво повече да добавя, как да говори дълго. Такъв е стила му. Получава конкретна и точна информация и приключва. После, като излезете  се запитайте дали ви е отговорил на въпроса. Ако да , какво повече да говори?

# 649
  • Мнения: 7
Благодаря за инфото относно Божидар Караджов..безумно далеч ми се струва юни...Може би е единственият с такова дългосрочно записване..надявам се да си заслужава чакането Thinking

# 650
  • Мнения: 206
заслужава си, просто имай конкретни въпроси за да си уплътниш времето.  Може би ние просто имаме по-големи очаквания, като време и внимание и така Wink

# 651
  • Мнения: 19
Здравейте,
ровейки се във форума намерих положителни отзиви за две гледачки Янка и Здравка от В.Търново от момиче, което отдавна не е влизала във форума, но е пратила на лични координатите на тези, които са и ги поискали. Ако някой има координатите им или отзиви за тях, моля да пише.
Има и друга хвалена Стефка Златкова от В.Търново, ако някой е бил при нея или има инфо нека да сподели.   bouquet

# 652
  • Мнения: 1 339
http://www.btv.bg/action/predavania/hratkite/videos/video/765907 … olechitelite.html

Това е линк от предаването ''Хрътките'' по BTV ACTION-  продължението на изобличението на "професор Рубин", както ина друга мнима лечителка билкарка.

# 653
  • Мнения: 20
Никой ли няма да ми отговори дори на л.с. това което питах на 43 стр.Жалко. Интересуваше ме името и адреса на тази жена, аз си знам за какво.Моля който може да ми отговори  важно ми е.

# 654
  • Мнения: 56
обади се на "Господари на ефира" и им обясни  коя жена те интересува и предполагам,че ще ти кажат коя е и къде се намира! Успех!

# 655
  • Мнения: 10
veronika70, жената от която се интересуваш се казва Василка от Перник.
 Работи в екип с още една Цветанка Генова от София . Преди време някой беше питал и за Цветанка.
Адреса не и зная, мои познати са ходили при нея преди години, но не казаха, че са доволни.
Бих те посъветвала да не дърпаш дявола за опашката.

# 656
  • Мнения: 1 581
Аз се свързах с Н.Узунов по ел.поща. Написах му имена и дати на раждане,интересното е че и той като Ани ми дава април месец като повратен. Тогава ли е Великден? Той каза,че недобрият ми период приключва тогава, Ани пък ми каза до април ако ми предложат съвместна дейност да приемам ще е добре за мен. Ники ми отговори и друго,ама за него ще имам инфо дали е вярно след 2 години Crazy Посъветва ме да благодаря на БОГ, Николай Чудотворец и Богородица за помоща и,че не са ме забравили един вид.

# 657
  • Мнения: 80
Здравейте, дали става по email с тази дама Ани или само по скайпа, доста се чудя дали да се свържа с нея.

# 658
  • Мнения: 20
Ами моят съвет е да се свържеш по скайп със Ани.Аз го направих два пъти и не съжалявам.Ако се свържеш с нея ще говорите повече от час, и повече неща ще разбереш.Ако искаш тел. на Ани за да я питаш къде да и пратиш парите 20-30лв.и да се уговорите кога да се чуете, тя ще ти каже, мога да ти го дам. Peace

# 659
  • Мнения: 1 581
Хаха,ето къде да ни гледат на кафе с/у 20лв и кафето си е от нас Laughing Laughing
http://www.gledanenakafe.info/

Общи условия

Активация на акаунт