Нарекох те Фериха ~ 100 ~'' На пук на тъпия Чепик и малоумния му син!"

  • 28 925
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
3 част е готова във Вики

Ради,   bouquet


http://bg.viki.com/channels/4969-i-named-her-feriha-season-2/videos/60977/3



# 721
  • Враца
  • Мнения: 791

Хайде и аз се облякох  newsm03 newsm03 newsm03 newsm03
Хриси бабе голяма хубавица си  Hug
Неси  bouquet

# 722
  • Варна
  • Мнения: 2 380
Хриси бабе голяма хубавица си  Hug
И ти  Hug Hug Hug

# 723
  • Мнения: 9
Ичи, дам, права си, но май ще има такава сцена(където Емир ще вдигне булото на Фери), това исках да кажа  Peace
Кога се вдига булото,след бракосъчетанието ли?
Аз така знам  Peace Да отбележа, че това не е от най-сигурните ми източници hahaha В смисъл такъв, че може и да има такава сцена, може и да няма Peace

# 724
  • Мнения: 12 719

Аз съм готова дано да не взема да настина заради Емир  hahaha  Систър, Хриси прелестни сте

# 725
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Момичета  спрете се с тези рокли , че да не урочасате нещата. Чакайте да видим и втория фрагмн и тогава  Peace

# 726
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
ХАЙДЕ В НОВАТА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=637813.msg20971436#new

# 727
  • Мнения: 8 631
Какво са скиприхте, бре, и да има сватба, ще е тайна.  Laughing Нашите вече избраха роклите и се канят да ходят на тържество. hahaha hahaha hahaha

# 728
  • Мнения: 12 719
Какво са скиприхте, бре, и да има сватба, ще е тайна.  Laughing Нашите вече избраха роклите и се канят да ходят на тържество. hahaha hahaha hahaha
Покана от Емир получихме  hahaha hahaha hahaha

# 729
  • Мнения: 8 631
Какво са скиприхте, бре, и да има сватба, ще е тайна.  Laughing Нашите вече избраха роклите и се канят да ходят на тържество. hahaha hahaha hahaha
Покана от Емир получихме  hahaha hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha Да, бе, сигурно.  Joy Joy Joy Той големи тайни сватби прави тогава, щом раздава покани наляво и надясно. ooooh! Laughing Струва ми се, че малкият и големият Чепик ще довтасат. Mr. Green Ша умрете от студ с тия сандалки и копринени роклички, навън е минус 20 градуса. hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт