Великобритания - тема 40 Зимно-Пролетна

  • 52 216
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 175
Брейй  Simple Smile Simple Smile Simple Smile днес  имам имен ден  Crazy
Днес е Благовещение  http://www.moitepari.bg/Spravochnik/art/FinancialNews/blagovesht … 82c2b448c8d820c3/
Честито на всички именници  Grinning

# 496
  • Мнения: 45
Момичета, бихте ли ме посъветвали към кой оператор да се включим за интернет + телевизия. Доколкото си спомням  да НЕ е към British telecom and Virgin. А тогава към кой, че не ги знам другите.

И да ви питам, ако имаме 2 телевизора;

1. Плащаме такса и за двата ли? или само за единият?
2. Ако искаме да имаме 2 телевизора (за да може на единят да се гледа едно, а на другият друго) , плащаме за два приемника или може само с един? И имате ли идеята каква е таксата?

Благодаря ви птредварително Grinning

# 497
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
има ли някаде тема ,за това къде то4но в UK живеем?
   
Кои сме ние + рождени дни

# 498
  • Мнения: 4 300
Здравейте, имам нужда от британски съвет относно филм.
Искам да си купя един стар сериал на ББС- Езерата ( The Lakes- 1997). Гледала съм го по българската телевизия преди години, знам, че сега има и нов вариант, но аз търся стария. В немския Амазон го има, но на цена от 150 евро Shocked, а в английския има само употребявани ДВД-та ( които не мога да поръчам с адрес на доставка извън УК).
Има ли някакъв друг сайт, от който евентуално мога да купя, гледам или сваля въпросния сериал?
Благодаря предварително!

# 499
  • Мнения: 175
Здравейте и аз влизам с въпрос  Embarassed
Може ли да ми кажете вие от кой компании на ток и газ сте доволни...защото сега се чудим към кой да минем..до сега в старата квартира не сме плащали такива неща и не съм наясно.
Благодаря  Hug

# 500
  • Мнения: 20
eva_82 на този сайт може да сравниш цените на различните компании в твоя район http://www.comparethemarket.com/energy/
 
Рокси, единият вариант е да ползваш  познат с английски  адрес и после да ти ги препрати, за което по всяка вероятност си се сетила.
Аз открих това  , но иска регистрация или пък тук да ги теглиш една по една.

# 501
  • Мнения: 421
  Merry .. Simple Smile thank you...за отговора.ще разгледам темата

# 502
  • Лондон
  • Мнения: 449
Merry, тази тема много архивна, то почти никой от записаните там не е останал, както и никой от по-новите не е записан, взе пак са минали 6 години...


Eva_82, Southern Electric, нищо специално, както добро, така и лошо Simple Smile

# 503
  • Мнения: 175
tzvetak благодаря ти  миличка  Hug
Bony Fish благодаря ти, сайта го  знам и цените са ми ясни какви са...Попитах  понеже се колебаем между две компании  и исках да чуя мнения. Едната е  Southern Electric  която  и мъж ми се е спрял на нея  и му вдъхва повече доверие   Rolling Eyes а другата е Scottish Power която пък е с някъде 130£ на година по евтина, но  хазайна не я харесва а не познаваме никой на нея  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 19:12 от eva_82

# 504
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Какво означава ,че компанията вдъхва повече доверие? Всичките компании са едни и същи. Те са проваидъри за газ и ток. Аз съм си губила времето да сравнявам различни компанни преди години и като теглиш чертата bottom line е едно и също.
Аз съм с ЕОН и съм много доволна с тях ,защото имат хубав онлаин сървис, сложиха ми нови метъри и си ги четат дистанционно и сметките са на точно изразходено. С тях обикновено съм на capped prices.Плюс си събирам точки на Теско.

# 505
  • Мнения: 0
Cherry Mam--Jiveq blizo do Epsom,Kingston..ti v koi raion si?

# 506
  • Мнения: 1 959
И аз съм доволна от E-On. Като Ave съм сравнявала цени, съгласна съм с нея за крайния резултат.
И ми припомни да се накарам на аланглето-от сума време го карам да ни регистрира за точките на Теско,
че е на негово име. Уж е точкосъбирачев маниак, пък все забравя  Crossing Arms

За ТВ таксата беше питано-една такса е за къща.
Може да има повече от един телевизор. Около 120 на година май излизаше..
Пък за телевизия и интернет-на мен всичките са ми еднакви и си е на късмет.
Колкото за, толкова и против има за дадена компания.
Най-добре е да се погледнат текущите пакети и цени и да се избере,
според нуждата и желаното да се плаща.

Рокси,
бих ти поръчала и пратила филма. Пиши ми на лични, ако искаш.

# 507
  • Лондон
  • Мнения: 449
Добро момиче, както винаги Heart Eyes

# 508
  • Мнения: 175
Аве, Толубичке, благодаря ви за споделеното мнение. Вече се спряхме на фирма Simple Smile

# 509
  • UK
  • Мнения: 727
http://DMCA-removal-from-Google/torrent_details/26107506/the+lakes?tab=summary  Линк към The Lakes от Isohunt.
  Като сте подхванали компаниите, да похваля BRITISH GAS. Днес ми изби тръба в мокрото и се наводнихме (пак #Cussing out ). Обадих им се и до 25 мин дойде човек и я поправи за 15 мин. Просто не можах да повярвам. Да са живи и здрави  Joy

Общи условия

Активация на акаунт