SUPERNATURAL: Ruby

  • 40 767
  • 730
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 0
Нощес пак сънувах Дейна. Четяхме от нейния компютър, че на Джаред му се е родило момИченце и аз я помолих да стане замалко от компа, че да му напиша поздравителна картичка и да му я пратя  Laughing

Йейй! Розе, Hug радвам се, че съм присъствала виртуално в мислите ти. За компютъра ми би било чест някой с твоя талант да седне и да напише нещо на него.  bowuu А може да си сънувала за след няколко години, когато на Джаред наистина му се роди момиченце (Сегашното май ще е момченце или се бъркам). Wink

А иначе отново попаднах някъде на новината за Антонио Купо и СПН, въпреки че в официалната страница на актьора в IMDB нищо такова не пише. Ще почакаме и ще видим... може пък всичките ни (мокри) фантазии да се сбъднат накуп Praynig.

В долния ляв ъгъл пише, че Дженсън и Джаред са щели да участват миналата година в някакъв филм  Child's PLAY 3D.
А в тази статия им пише имената, че са от каста.
http://www.comicbookmovie.com/horror_movies/news/?a=24885
Вярно ли е?  newsm78 Нещо повече знаете ли?Снимки, нещо друго.

Споко, Джен, не е вярно. Сп. "БРАВО" така и не се научиха да си проверяват информацията с източниците преди да публикуват някоя глупост, така че не се учудвам. Единствена (донякъде достоверна) инфо, според мен, може да се получи от ИМДБ, едва когато излезе официално за актьор, че ще играе някъде (а не със статус "rumored"). Покрай дългоочакваното завръщане на "The X Files" the movie преди години се научих на румори да не вярвам, че те държат в напрежение с години наред, а накрая излезе някоя глупост или проектът въобще не се състои. Wink

Иначе би било яко да видим Дж.2 в римейк на Чъки... може да постави рекорд за най-къс филм на ужасите - финал в 3,17 секунди след началните надписи - просто двама ловци на свръхестествени същества за около 3 минути ще са приложили екзорсизъм, анти-обладаващо заклинание и salt and burn на побеснялата дървена кукличка и в следващите 17 секунди ще се усмихват в камерите и ще правят "Blue Steel" изражения. Wink *край*

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 00:06 от Dana_Scully

# 271
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 359
Еее, стига де, какъв край след 3.17 секунди. Всъщност, като се замисля, с тях двамата може. И два пъти "край" може  Rolling Eyes


Вече нямам думи  Tired

Тук, предполагам, е на някакво спортно събитие. Но Слънцето пак събра погледите  Laughing


A ето го и по-по-най добрия вариант на песента на от поста на Импалка.



Ох, съжалявам, но ...  3 пъти го гледам този клип и ми се разтече гримът, Импалко, гримът от хилеж. Такава готина сцена!  Joy

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 09:44 от Г. Краули

# 272
  • гр. София
  • Мнения: 2 524
Йейй! Розе, Hug радвам се, че съм присъствала виртуално в мислите ти. За компютъра ми би било чест някой с твоя талант да седне и да напише нещо на него.  bowuu А може да си сънувала за след няколко години, когато на Джаред наистина му се роди момиченце (Сегашното май ще е момченце или се бъркам). Wink

Нищо чудно, чъковизмът у мен е силен  Laughing

Ох, Галче, ще падна под бюрото от смях с това клипче  Joy Joy Joy Ама бива ли Дийн да прави такива муцки - първо прочувствени, после - като в небрано лозе  Joy Joy Joy Ох, не мога повече, това не се търпи..... Joy Joy Joy

# 273
  • Мнения: 116
тези двамцата били в Белиз???

ех.... без коментар

# 274
  • Мнения: 6 388
Еее, стига де, какъв край след 3.17 секунди. Всъщност, като се замисля, с тях двамата може. И два пъти "край" може  Rolling Eyes
Нека ги закръглим на три края, за да няма ощетени.

Още снимки от ваканцията:
"Мо-ре-то, мо-ре-то!" Joy
При едно предишно пътуване до Белиз Дженсън се е учил да се гмурка, а после е хванал рибка и е бил много горд със себе си - нещо като 'Мъжът, който носи уловената вечеря вкъщи'.
Повече съм планинско отколкото морско същество, но ако ме поканят не бих отказала на никого, Галче, на никого Joy .


За тази пише: "Gerry Badillo (в центъра; местен музикант или певец, все едно - ужасна песен Laughing ) with the Ackles and Sandra and Jan van Noord, owners of the Portofino Beach Resort, at Jaguar’s Temple Night Club."
Сигурно е кръстен на италианския курорт. Ооо, Портофино Heart Eyes .

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 17:00 от Impala

# 275
  • Мнения: 41
О, въобще не завиждам.
Прекрасни снимки.Намерих и още една.Мисля, че е от тази почивка.

# 276
  • Мнения: 2 040
тези двамцата били в Белиз???

ех.... без коментар


Искам мен да ме води Дженсън в Белиз. Пък ако хване рибка и ще му я изчистя, и ще му я опържа  Mr. Green

# 277
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 359
Пък и да не хване, няма да те мислим, ще има какво да ядеш  Whistling  Laughing
Не е точно моя тип романтика, но бих се прежалила за няколко денонощия.

# 278
  • Мнения: 0
На мен очите ми останаха в прекрасните му прави криви крака и всичко друго просто изгуби смисъл Laughing Laughing Laughing

# 279
  • Мнения: 116
На мен очите ми останаха в прекрасните му прави криви крака и всичко друго просто изгуби смисъл Laughing Laughing Laughing

Син небосклон и въздух свеж,
две палми, пясък и море,
камбанен звън, водовъртеж...
бледнее туй пред кривите нозе  Joy

# 280
  • Мнения: 6 388
Toва трябва да бъде увековечено в първи пост Joy . Бела Heart Eyes .

Редактирам се, за да кажа, че какъвто и да е графика на епизодите до края на Сезон 7, последният ще гледаме на 18 май.

Нещо като спойлер (източник):
Скрит текст:
Jim Michaels reported on the 25th that they were filming 7.18 and 7.19 last week. Tim Andrew (who directed “Season 7, Time for a Wedding!”) is directing one of them. Michaels said he has read the scripts for 7.21 and 7.22 (so they’re now done), but got cagey when asked about the season finale. It was reported that he called into a radio review by Winchester Bros. last week and confirmed that the devil’s trap means something, but that it won’t be revealed for a while. However, I didn’t hear it on there when I listened to it.

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 22:31 от Impala

# 281
  • Мнения: 0
Непременно

# 282
  • Мнения: 292
Щракам си аз каналите на ТВ-то и се загледах в Евровизия ... Даваха изпълнителката която ще представя Кипър, която е 1/2 българка. Гледам и се чудя на кой ми прилича  newsm78 и изведнъж ми светна  Bulb  
Може да ме сметнете за луда и да не виждате никаква прилика, но на мен страшно много ми заприлича на Джен  Mr. Green


 

# 283
  • Мнения: 0
Бичи 1:1 е изпълнителката. Даже по снимката, която си пуснала, бих казала, че Джен. Wink

Ех, Дженсън, море и палми.... размечтах се нещо. Wink Браво на госпожата, че е успяла да го откъсне от натоварения му график, за да я заведе на ваканция. Wink

# 284
  • Мнения: 292
Скрадвам снимката от ФБ ... Но отговаря точно на това което чувствам.

Да ни е жив и здрав Тренера. Още дъъъъълги години да ни радва с екранното си присъствие и му пожелавам да срещне всяка една от нас  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт