SUPERNATURAL: Ruby

  • 40 768
  • 730
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 0
Уверена съм, че pantless също look great, но за наше съжаление нямаме снимкови доказателства.

# 376
  • Мнения: 630
Мили мои, честит 8 март. Много ви обичам Heart Eyes

# 377
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 359
Честит и от мен, прекрасни момичета  Hug


# 378
  • Мнения: 6 388
Добро утро и честит празник   bouquet !
От снощи имам идея за тема (някои от вас  Hug знаят и ще ги помоля да си траят, за да бъде изненада за останалите), но имам нужда от вашата помощ. Ако приемем, че ‘Supernatural’ е най-най-най...-любимия сериал, кой е или кои са според вас неговата противоположност, този/тези, които никак не харесвате?

# 379
  • София
  • Мнения: 193
Честит празник, мили момичета!   bouquet  bouquet  bouquet


(съжалявам, не можах да се сдържа  Joy Joy hahaha)


Mm... относно запитването на Импалка, за мен това е "Столичани в повече"  и всичките му там турски сериали(да извиняват феновете, ама... ).  ooooh!

# 380
  • Мнения: 41
Честит празник, момичета.  Hug



Аз също не харесвам турските сериали, латиноамериканските сапунки и някои безсмислени ужаси.

# 381
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 359
Няма ли да си правим 8-мо мартенско парти? Уредила съм кой ще ни попее, а ако някоя много държи може и да му посвири  Whistling


В темата на Розето писах, и на Импалка да кажа-мноУ ме дразни "Грозната Бети". То верно, че вътрешната красота е важна, ама чак пък толкова да е за сметка на външната... ooooh!

# 382
  • Мнения: 2 040
Здравейте и честит празник!  Hug



Клипчетата от конвенцията са сууупер!  Heart Eyes Благодаря!

А това гифче е убиец.  hahaha  Oniyuri, ще си го крадна за подпис.



Дейна, наистина е бамбон Миша на това клипче, не че инак не е, но точно в този момент е особено припадателен.  Heart Eyes

Импалка, каквото и да е темата, сигурна съм, че отново ще я изпипаш.  Hug Розето пусна такава тема вече за нехаресваните сериали.

# 383
  • Мнения: 6 388
Видях темата, но ме интересуваше продукция, която е точно обратната на Supernatural, която всички тук не харесваме. Всъщност не е и толкова важно - ще приема, че са всички останали Laughing .

Галче,
Посвири ми, аз му посвирих, попя ми, аз не съм пяла, сакън. Импала задоволена, но не отвсякъде Whistling . Дай другия, докато съм загряла.

# 384
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 359
Дай другия, докато съм загряла.

Заповядай. И на него нищо му  Mr. Green

# 385
  • Мнения: 6 388
Ъ! Ма той май няма нужда от мен Rolling Eyes . Или ми показва. Или загрява до моята степен. Или му е малко. Или ме тормози само да гледам. Или си мечтае за друга. Или Mr. Green .
Joy

# 386
  • Мнения: 41
Дай другия, докато съм загряла.
Заповядай. И на него нищо му  Mr. Green
Съжалявам, че ви прекъсвам  Embarassed, но открих много подходящи снимки да онагледя
Джаред/Сам виждащ задаващата се Импала  Laughing


И вече приключили  Laughing


Дженсън и на този кънвеншън не пропусна да направи така hahaha А какво ли прави Джаред?


Сетих се, че не съм любителка и на Здрач.Само първа част ми хареса.Сори ако има фенове.

Последна редакция: чт, 08 мар 2012, 19:10 от Jennifer3

# 387
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 359

Джаред/Сам виждащ задаващата се Импала  Laughing



Или  онагледява Импалка, виждаща задаващ се Джаред/Сам

И аз започнах да или-кам, сигурно е заразно  Laughing
Импалко, на твое място не бих си губила времето в разсъждения, че то колко му е  Rolling Eyes  Laughing

# 388
  • Мнения: 116
сериалът, който не харесвам е....


Supernatural

защото

ме накара да гледам зомбита, вампири и духове, а мразя такива неща.....

отне ми сума ти време, което можех да използвам за полезни неща (като спане например)

отне ми способността да харесвам средностатистически мъже... вече искам всички да са като Дийн и Сам...

преобърна ми представите за сериал и сега трудно харесвам каквото и да било....

освен това ми вдигна и критериите и за актьорска игра, сега забелязвам, когато някой в друг сериал преиграва, а преди дори не забелязвах...

накара ме да искам да живея извън БГ - някъде,където има конвенции

изпи ми мозъка

заради него ще отида в Ада, защото си падам по женени мъже (не по принцип а по двама конкретни)

освен това сутрин вместо да си работя спокойно, все проверявам за инфо и снимки...

и най-лошото замених истинските си реални приятелки ( които може и да ме дразнеха де) с виртуални (които много обичам, защото ме разбират и подкрепят в лудостта ми), но за съжаление....не правят срещи достатъчно често......

да продължавам ли....




# 389
  • Мнения: 2 040
Бела, направо не те разбирам как може да продължаваш да го гледаш още този отвратително добър сериал.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт