Козметика "Христина"

  • 115 753
  • 258
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1

И аз това исках да питам, понеже не е евтина newsm78

# 76
  • Мнения: 1 640
Питане за дрогериите Лечебна сила във Варна- имат ли доста от продуктите на фирма Христина,тоест поддържат ли асортимент и завишени или нормални са цените ?
Скрит текст:
Да знам дали си заслужава разхождането до там.

# 77
  • Мнения: 371
Питане за дрогериите Лечебна сила във Варна- имат ли доста от продуктите на фирма Христина,тоест поддържат ли асортимент и завишени или нормални са цените ?
Скрит текст:
Да знам дали си заслужава разхождането до там.


Аз си бях направила списък с около 7-8 продукта, всички бяха в наличност. Цените не са завишени, дори по-евтини, макар и с няколко стотинки.  Peace

# 78
  • Мнения: 71
Здравейте, някой пробвал ли е този шампоан
http://dora.bg/shampoan-s-ekstrakt-ot-kopriva-hrisitna-500-ml-504-4892.html
Иска ми се  нещо за честа употреба и този ми звучи добре Thinking

# 79
  • Мнения: 1 640
Мерси за отговора.  bouquet
Ходих до м-н Лечебна сила и купих антицел.крем с гуарана и кофеин, седефени тоал.трици. Имаше и др.продукти,но не целия асортимент.Може би още 5-6 неща освен купените от мен. Иначе разгледах  обстойно.

# 80
  • Мнения: 6
Мелани, би ли споделила къде е този квартален магазин, да задействаме приятелските връзки  Laughing

В Асеновград!  Simple Smile

Много те моля да уточниш точно къде в Асеновград купуваш продукти на "Христина", защото ще имам път натам по празниците!

# 81
  • Мнения: 6 642
Отскоро ползвам пилинга за лице ,маската и дневния крем от серията със златни частици и съм изключително доволна .Препоръчвам ги със две ръце!

# 82
  • Мнения: 162
Мелани, би ли споделила къде е този квартален магазин, да задействаме приятелските връзки  Laughing

В Асеновград!  Simple Smile

Много те моля да уточниш точно къде в Асеновград купуваш продукти на "Христина", защото ще имам път натам по празниците!


Разбира се - магазинчето се намира на ул. Цар Осовободител - лесно ще я намериш, ако влизаш в града по пътя от Пловдив.След като влезеш в града на третото кръстовище завиваш в ляво и след това втората пресечка в дясно - улицата е павирана, а магазинчето е под една оранжева кооперация около 200 м навътре.

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
В Бургас продават ли се продукти на фирмата и къде?  Thinking

# 84
  • софия
  • Мнения: 134
Някакви отзиви за  крем с кофеин и черен пипер? Като го купих  продавачките ми казаха да очаквам страшно да ми пари и да загрее. Нищо такова, дори не се зачервяват бедрата ми.  Мнения?

# 85
  • БГ
  • Мнения: 735
да споделя и аз мнение- ами не съм впечатлена. ThinkingЕдна приятелка зареди магазинчето си с тази козметика.Разгледах всички, ами по-евтините кремчета са като наливни, събрани в едната част на кутийката,тези за целулит миришеха ужасно.Уж всичко в срок на годност.Отварям кутийката ами нито защитно фолио,нито нищо....то омазана капачката ........изобщо много лошо впечатление ми направиха.Уж био козметика, ама не са нещо био според мен .Стоят едни такива утаени ....... newsm78

# 86
  • Мнения: 6 214
CI, аз загледах някаква маска за акне и не пишеше никакво съдържание. newsm78 За това и не я купих.

Искам да знам за скраба за тяло самият скраб прави ли пяна или отделно трябва да се ползва душгел?

# 87
  • Мнения: 0
Здравейте,
в сайта не видях, но дали имат слънце защитен крем?
А някой ходил ли е в магазина на ул. Будапеща и Екзарх Йосиф дали го има?!

# 88
  • русе
  • Мнения: 5
Някой би ли могъл да сподели впечатления от фон дьо тена на "Христина"?

# 89
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Някой би ли могъл да сподели впечатления от фон дьо тена на "Христина"?

За първи път го чувам  newsm78 Къде се продава?

Общи условия

Активация на акаунт