След неуспеха - да отпуснем душата 2

  • 24 487
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 625
Mierinche недоомесени, не недоносени  hahaha

# 721
  • Мнения: 4 737
От сутринта има проверка по един проект от МТСП. разгониха ми фамилията. за тва влиза и излизам само. сега като ги довърша или те мене, се включвам на 100% и се отдавам само на вас, мили мои недоомесени тестени изделия

Недоносени аааа, аре бе  newsm78 аз се чудим защо не моем да заченеме ...... ЕТО я причината  hahaha hahaha hahaha

Абе и недоизпечени hahaha hahaha ама пак вървим bowuu и фащаме окото  Joy Joy

# 722
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Миеринче, туй с ваната много добра идея, а който няма вана Thinking ко да прай ма душко newsm78 (не ме мислете мене), аз правя 2-3 дължини, ама на балкона  hahaha hahaha hahaha Щото съм "отлична" плувкиня  Joy Joy

Е, те това е проблем  newsm78
Аааа, ами отиваш при комшията ма киФле  hahaha hahaha

# 723
  • Мнения: 4 737
Mierinche недоомесени, не недоносени  hahaha
Ма тя на Миеринката Hug вече май и все тая hahaha hahaha кви ще са Mr. Green важното е да има, да имааааа Joy Joy Joy

# 724
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Mierinche недоомесени, не недоносени  hahaha
Ма тя на Миеринката Hug вече май и все тая hahaha hahaha кви ще са Mr. Green важното е да има, да имааааа Joy Joy Joy

Не доносени, Не допечени, Не доклатени, Не доомесени ..... все е тая все сме си НЕ  hahaha hahaha hahaha

# 725
  • София
  • Мнения: 16 691
Миеринче, туй с ваната много добра идея, а който няма вана Thinking ко да прай ма душко newsm78 (не ме мислете мене), аз правя 2-3 дължини, ама на балкона  hahaha hahaha hahaha Щото съм "отлична" плувкиня  Joy Joy

Десди, аз съм запътувала в google. maps- нали има нова функция в някои държави...има снимки...все едно съм там и се разхождам по крайбрежната hahaha hahaha hahaha

# 726
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Миеринче, туй с ваната много добра идея, а който няма вана Thinking ко да прай ма душко newsm78 (не ме мислете мене), аз правя 2-3 дължини, ама на балкона  hahaha hahaha hahaha Щото съм "отлична" плувкиня  Joy Joy

Десди, аз съм запътувала в google. maps- нали има нова функция в някои държави...има снимки...все едно съм там и се разхождам по крайбрежната hahaha hahaha hahaha

Алоооо къде запътува ма мацка, я си седни на дъто и поработи малко ..... не е ли те срам ние да работим ти ми хойкаш насам, натам  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 14:46 от mierin

# 727
  • Мнения: 4 737
Иванкака значи имало и други "луди" като мене Mr. Green и аз все там се разхождам hahaha hahaha всеки път като ми се доходи до чужбинско, мъжа каза, че така много евтино му излизало  hahaha hahaha hahaha
Май е време за нова тема, а newsm78

# 728
  • София
  • Мнения: 16 691
Алоооо къде запътува ма мацка, я си седни на дъто и поработи малко ..... не е ли те срам ние да работим ти да си пътуваш насам, натам  hahaha hahaha hahaha
[/quote]

В Испания бях преди малко-около стадиона на Реал hahaha hahaha сега ще се похваля на колегите, че съм била на мач hahaha hahaha

# 729
  • София
  • Мнения: 16 691
а вие като гледам така сте се преработили.....да вземат да ни плащат поне от сайта за писатели hahaha hahaha hahaha

# 730
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
а вие като гледам така сте се преработили.....да вземат да ни плащат поне от сайта за писатели hahaha hahaha hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha олееее ще примра вече, смея си се сама и направо откачих .... не е лоша идеята ще говоря с модераторките да видим какво ще ни предложат като жанр  newsm78 Печени сме и по комедиите, драмите, екшъните, ..... само в ужасите според мен още не сме се отчели  newsm78

# 731
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Майчице мила, мамичко ..... newsm12 newsm12 newsm12
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1126907 е те това ми го обяснете  newsm78 Имах приятелка който тежеше около 90кг. и не можа да забременее дълги годино докато не свали поне 25 от тях. А това чудо неземно как се е случило не знам .... боже ако трябва ще стана 250кг. само и само да забременея newsm78

# 732
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Мили дами заповядайте в новата тема -
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=648238.0........ позволих си я да я пусна  newsm78 Хайде чакам Ви  Hug

# 733
  • Мнения: X
Деси еми да няма я снимката, какво ли съм пипнала пак. я пак да я пратя но в стария форум, че в новия се напълни с мъже(горкото котенце досега не е виждало мъж в живота си) ,кой от кой по красив и по желан. ЛЕЛЕЕЕ ЧЕТА ОТ 1 ЧАС И НЕ МОГА ДА СМОГНА ДА ВИ ПРОЧЕТА В ТЕМА 3. как да се включа. продължавам с четеното

Общи условия

Активация на акаунт