След неуспеха - да отпуснем душата 2

  • 24 504
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 737

Съвсем Вики  Sick

# 706
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Навън е пекнао едно слънчицееееее  Flutter Затух сте зачезнали май всички  Mr. Green Гуги  Hug Hug Слънце, а кога ще пиеме ние  с тебе кафе? Mr. Green

Така е Десдемонка, но тези дето сме на работа май не можем да го усетим, пууууу сега щяхме да си седим някъде на кафенце.....а сме се затворили въ тия панелки  #Cussing out
Вико аз съм на линия мила, ма ти одеве не ме отрази  hahaha hahaha hahaha
Гуги мила какво става newsm78

# 707
  • София
  • Мнения: 16 691
голям отлив във форума...никой не пише....
и аз съм на работа...обаче провеждам тел.разговори на двора на слънце, че то вътре не се издържа.....с оправданието, че вътре е шумно.... Joy

# 708
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
голям отлив във форума...никой не пише....
и аз съм на работа...обаче провеждам тел.разговори на двора на слънце, че то вътре не се издържа.....с оправданието, че вътре е шумно.... Joy

Иванката аз освем да си изнеса бюрото на площадката пред блока  newsm78 или да се метна от 5 етаж ......  hahaha hahaha hahaha а й терасата ни е от вътрешната страна и няма ама грам слънце  #Cussing out

# 709
  • София
  • Мнения: 16 691
площадката е добър вариант Peace Peace Peace
Ние даже имаме езеро с рибки в двора на офиса и пейки Joy Joy Лошото е, че пейките са точно под на шефа терасата Joy Joy

# 710
  • Мнения: 6 730
Е, недей на площадката- може да има котки  hahaha hahaha
Виката и тя пише по едно изречение и изчезва. Да не дава интервюта пак Joy
С Гугито какво става? Дано всичко е наред.
Дездемона, ще пием, мила. За 2 седмици ще липсвам и после съм тук пак Party

# 711
  • София
  • Мнения: 16 691
А пък ако бях във Варна-офиса щях да го изнеса на плажа направо Laughing Laughing

# 712
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
А пък ако бях във Варна-офиса щях да го изнеса на плажа направо Laughing Laughing

Ехееее и със сигурност щях да работя 24 часа в денонощието  hahaha hahaha

# 713
  • Мнения: 1 625
Simple Smile Ей че се размечтахте, аз пък съм в къщи и хигиенизирам малко  Cry

# 714
  • Мнения: 4 737
А пък ако бях във Варна-офиса щях да го изнеса на плажа направо Laughing Laughing

Ааааа там баш не де, ще хванем слънчева болест  hahaha hahaha hahaha Слънце де ще ходиш мила Blush
Гугито Hug го няма още май  Tired

# 715
  • Мнения: 17 995
От сутринта има проверка по един проект от МТСП. разгониха ми фамилията. за тва влиза и излизам само. сега като ги довърша или те мене, се включвам на 100% и се отдавам само на вас, мили мои недоомесени тестени изделия

# 716
  • Мнения: 4 737
От сутринта има проверка по един проект от МТСП. разгониха ми фамилията. за тва влиза и излизам само. сега като ги довърша или те мене, се включвам на 100% и се отдавам само на вас, мили мои недоомесени тестени изделия
Ама Вики- душко, ма ние тука, не се знаем по фамилии  hahaha hahaha hahahaтъй, че споко  Mr. Green

# 717
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Е, недей на площадката- може да има котки  hahaha hahaha
Виката и тя пише по едно изречение и изчезва. Да не дава интервюта пак Joy
С Гугито какво става? Дано всичко е наред.
Дездемона, ще пием, мила. За 2 седмици ще липсвам и после съм тук пак Party


Ейййй това ти Слънце не изпуска да ме жъгне с тия мачоци  hahaha hahaha hahaha
Алексче ми то мила като се затопли времето и се почва "ехееее, ехеее и замирисва на морееее   grinning039 help help" Сетих се, довечера ще си напълня ваната   bath1 взимам пояса, шнорхела и ще направя 2-3 дължини  hahaha hahaha hahaha

# 718
  • Мнения: 4 737
Миеринче, туй с ваната много добра идея, а който няма вана Thinking ко да прай ма душко newsm78 (не ме мислете мене), аз правя 2-3 дължини, ама на балкона  hahaha hahaha hahaha Щото съм "отлична" плувкиня  Joy Joy

# 719
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
От сутринта има проверка по един проект от МТСП. разгониха ми фамилията. за тва влиза и излизам само. сега като ги довърша или те мене, се включвам на 100% и се отдавам само на вас, мили мои недоомесени тестени изделия

Недоносени аааа, аре бе  newsm78 аз се чудим защо не моем да заченеме ...... ЕТО я причината  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт