"Черешката на тортата" - 2 сезон - 7

  • 60 033
  • 1 197
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607

   
Най-чаровното, вкусно и забавно шоу "Черешката на тортата" открива своя втори сезон тази пролет по Нова ТВ. Любимци на зрителите – артисти, спортисти и политици, отново ще демонстрират повече от един талант в името на купона.

Всеки делничен ден една известна личност ще приема в дома си или в избрано от нея място четирима други също известни персони. В края на работната седмица с гласуване помежду им ще бъде излъчен победител.

През цялото време в ефира на "Черешката" отново ще присъства едно единствено лице, което ще виждаме постоянно – готвач-консултантът Иван Манчев. И отново той ще бъде едновременно видим и невидим – видим за зрителите и невидим за участниците, чиито избор на продукти, готвене и подреждане на софра ще коментира, като едновременно с това ще дава полезни и професионални съвети на зрителите.

 

Стартът е на 20 февруари от 20.00 часа!!

Разписание   
Понеделник - петък 20:00, Нова ТВ

Участват   
Иван Манчев и безброй звезди . . .


Втори сезон - 1 тема
Втори сезон - 2 тема
Втори сезон - 3 тема
Втори сезон - 4 тема
Втори сезон -  5 тема
Втори сезон - 6 тема

# 1
  • Мнения: 419
Маме, благодаря за новата тема   bouquet
Очаквам с интерес представянето на гостите през идната седмица.

# 2
  • Мнения: 411
На мен ще ми е интересен Иван Ласкин. Голям зевзек! Да видим как ще е в кухнята!

# 3
  • Мнения: 540
Като гледам, че Гонзовица е сред участниците, май ще пропусна това велико участие  Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 1 365
Надявам се всички да са интересни.
На анкетата отговарях на посоки  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 031
Да се запиша в новата тема,Мама Цоцоланка благодаря  bouquet
Следващата седмица май ще е интересна.Участниците са ми харесват,като изключим Светлана Василева,но може и да си променя мнението. Hug

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Никол ми е много симпатична,умна,забавна,но не мисля,че е добра в кухнята...живее при родителите си и не веднъж е казвала,че нищо не пипа...но може и да ни изненада
Светлана нито ми е симпатична,нито интересна,едни муцки,фасони...
Ласкин май добре ще се представи, той готви,сигурно пак ще е дивечово,нали е ловец....,Вито-и той май ще се справи,от Оксана очаквам руска кухня

# 7
  • Мнения: 198
Сигурно сте забелязали, че винаги седмицата започва с най-неопитния, и обикновено той получава и най-малко точки.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Надявам се това да е Светлана

# 9
  • Мнения: 168
Здравейте!
Изчетох, колкото можах и гледах седмицата на Черешката на тортата и току що се регистрирах. За най-добре     представяне като домакин определям Ирина. Личи,че готви. Изобщо в кухнята има премерено и точно движение жената. А колко много машинки изброи и как готвела за децата си, за да запази в спомените им  мириса на готвено и хляб от мама. Да покани братчето си за такъв интимен момент и да го сподели с гостите си беше много лично и хубаво. Всъщност не съм  гледала много от това предаване по причини, че гледах внуче далече.
Само да кажа за фондюто – не е моята храна. Хората си го правят много често, но се усеща алкохола дали от  виното  и още  по-лошо от  черешовата ракия, но те са свикнали.  Предпочитам раклет. Също не съм виждала метален  съд за фондю като на Ирина /това е само слабата страна на представянета/ Да си го смени при първи удобен случай.
За другите участници мога да кажа : Йоана – много готин баща има. Сигурно и добър съпруг. Тошко ще се научи да готви колкото моя. Снимката му е „наша гордост” във всички заведения за бързо хранене, докато ме нямаше около година. Митко ме върна във времето на стола в Нефтозавода. Имаше същите печки с дебели плочи котлони и същите фурни. Ицо – малко жилище, но кипричко и много хубаво момиченце.
 Twiggy сигурно някоя друга леля Ирина е взела баща ти , за да натрупаш толкова много неприязън и гняв.
Едната  душа спира да кърви  като пише за Ирина  , а другата душа започва да кърви  като чете определнията за себе си за „най-добра......   Пример за баланса в природата.
Фаворит Ирина – много красива, идеално тяло, домакиня,  готви и като приказва те успокоява.

# 10
  • Мнения: 31 193
Харесвам Никол Станкулова.

# 11
  • Мнения: 4 936
 Praynig Стига с тази Класна! Прекалено много време им отделихме!

Новата седмица!
За Иван Ласкин съм!

Никол.. не знам, беше ми приятна докато при Гала не изплю 'как всички провинциалисти подбивали цената на труда в София и т.н.т', а гаджето й, дето я храни от къде е ? Малко не я слуша главата, ама да видим как ще се представи, дано готвенето й да не е както шофирането!


Мисля, че Окасана ще се представи най-добре, Вито също ще ми е интересен!

# 12
  • Мнения: 6 301
Залагам на Ласкин, въпреки, че не одобрявам лова и убиването /особено на сърнички/.

# 13
  • Мнения: 1 252
баба с очилата, привет Grinning

Маме , благодаря за старанието и труда Hug
Никол не може да готви , тя сама го е заявявала.Но баща и се справя прекрасно! От Оксана  не знам и аз защо очаквам изненади в кухнята.

За Иван споделям написаното. Предполагам , че и Вито ще се постарае.
Няма да гледам Светлана, изобщо не може да ме заинтригува. Дано не ме дразни.

# 14
  • Мнения: 3 410
Запис, че изпуснах миналата тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт