На море в Турция - тема 18

  • 112 671
  • 744
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 242
Alleisha, Назми ни беше приготвил същите пакети с брошури за курорта Дидим и разни турове  Peace
Палм уингс е чудесен комплекс, всичко което си написала е точно така, тази година обаче няма да повтаряме,
искаме да пробваме нови комплекси и сме резервирали за Голфа в Кушадасъ, тук вече има заминаващи и чакам включване с отзиви  Laughing
Миналата година в Дидим нас също ни послещна Намзи. Той е от българите, които са се изселили  87-ма година. Личеше си, че му е мъчно и ние си говорихме с него много и за какво ли не. Дудинка, ние също сме любители на нови хотели и тази година искахме да отидем в Голфа, но решихме да посетим Анталия /за първи път/. Ще чакам отзиви за този хотел с нетърпение, защото няма да го пропусна следващата година. Хубава почивка!
Alleisha, радвам се, че сте доволни от почивката и тъй като цялото лято е пред вас, имате време за още хубави изживявания. Пожелавам ви ги.

Последна редакция: нд, 13 май 2012, 18:16 от ndimitrova

# 436
  • Мнения: 1 525
Аз много харесах този хотел. Харесах и миналогодишния, и по-предишния. Обаче при толкова много хотели и аз не бих повторила. Винаги ще искам да отида на ново място.
Във връзка с Намзи... Като го слушах него, и други тамошни жители, останах с впечатление, че не им е лесен живота. Да, в някои отношения като се сравняваме и им завиждаме. Ама те си знаят най-добре.

# 437
  • Мнения: 4 422
Благодаря, Мимоза! Вие кога почивахте там? Има ли къде да се разходи човек наоколо, след като е слаба анимацията? На какъв език разговаряхте с персонала - ние и двамата сме с доста слаб английски, сравнително добър руски и съвсем никакъв немски? А и друго забравих да питам - пуши ли се на терасата на основния ресторант и в баровете на открито?
о инфото ми е старо и може би коментара от 1 стр е моя  Grinning Бяхме 2008.
Отидете на Демре-Мира -Кекова от Белек е поносимо далеч,отидохме и на аквапарка Троя в Риксос Премиум-страхотен.С единствената пързалка,на която водата върви нагоре ,а не надолу  Heart Eyes Heart EyesАнталия ви е наблизо за разходка  шопинг.Много места има и делфинариум и разни екстремни сафарита,рафтинги и пр..Разходка с яхта ..

# 438
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Аз много харесах този хотел. 

Кой точно хотел имаш предвид  newsm78?

# 439
  • Sofia
  • Мнения: 310
Здравейте! Нашата пролетно-лятна морска почивка в Турция приключи. Бяхме в Gural Premier Belek. Това място отговаряше на всички мои изисквания, и както казваше малкият ми син - "Това е рая" Simple Smile Пътя от летището до хотела ни отне около 30 мин., което беше идеално, че дъщеря ми, започваше да нервничи от умора.
Стаите - бяхме във фамилна стая. Като обзавеждане нищо особено, дори ми липсваше някоя и друга мебел да прибера багажа. Но пък беше чисто - и в стаите, и в банята. Почистваха всеки ден, кърпите сменяха всеки ден. Единствен недостатък на този тип стаи е, че вратата между двете помещения не е врата в истинския смисъл на думата. Тя свършваше преди края на тавана и по този начин беше по-скоро параван, който разделя двете стаи. Така звуците и светлината от едната стая се усещаха без проблем. Е, ние в стаята почти не стояхме, но си беше неприятна изненада.
Общите площи - много зеленина, трева, цветя, палми, цъфнали храсти. Много добре поддържани и чисти. Недостатък - в края на една от полянките имаше импровизиран зоокът с кокошки и токачки. Дъщеря ми много им се радваше, но тея животинки бяха много шумни. Сутрин се събуждах от крякането на токачките, които се чуваха и през деня. Мъжа ми се оплакваше от петела  Simple Smile
Храната - вкусна и изобилна. Имаше пекар, който месеше на място тестени вкусотии. Имаше азиатец, които правеше китайска храна, имаше отделно място за италиянска паста. Винаги имаше риба. Имаше вегетариянска и диетична кухня, както и бебешка храна.
Анимацията - мога да споделя мнение само за вечерната анимация, защото през деня бяхме заети с плаж и аквапарк. Вечерните представления бяха много професионални и зрелищни - истински спектакли.
Аквапарка - голямо забавление за всички нас. Имаше страхотни бебешки басейни и пързалки. Направо не ни се излизаше и нямахме насищане с пързалянето.
Водата - първия ден 05.05. водата в морето ми беше студена, въобще не успях да вляза, но мъжа ми и момчетата нямаха проблем. След това водата ми стана приятна и се къпех с кеф. В басейните и аквапарка водата беше идеална. Според табелките беше 22 - 24 градуса.
По време на нашия престой и по-точно тъкмо преди да си тръгнем, приготвиха за отваряне и ресторанта в аквапарка и ресторанта на плажа.
А относно времето и прогнозите - много пъти гледахме различни сайтове и уж се очакваше дъжд и гръмотевици ту в сряда, ту в петък. Ами през всички дни времето беше разкошно, с малкото изключение на една облачна сряда.
Пожелавам на всички незабравима почивка!

# 440
# 441
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз много харесах този хотел. 

Кой точно хотел имаш предвид  newsm78?
Palm wings в Дидим  Wink

ей страхотни отзиви от новозавърналите се почиващи  Peace

# 442
  • Мнения: 1 525
Аз много харесах този хотел. 

Кой точно хотел имаш предвид  newsm78?
Palm wings beach resort, Didim

# 443
  • Мнения: 1 710
Nevdi, вие в кои стаи бяхте - реновираните или по-старите? В ресторанта имаше ли друга морска храна освен риба? По пътя за аквапарка има ли сянка или се върви само по слънчеви алеи?

# 444
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз планувам море в Турция през септември. Връщам се да ви изчета.  Peace

# 445
  • Мнения: 18
здравейте  Simple Smile честито на всички завърнали се дано и ние бъдещите туристи останем така доволни
момичета имам спешна нужда от помощ и съвет
на 26.05 евентуално ще летим за анталия в Happy Elegant 5* някой да има отзиви колко е пътя от летището до анталия събирам всякаква информация фирмата ни е астрал холидеис  някой пътувал ли е тях  нужни ли са ни паспорти или може с лични карти още се чудя дали да ходим фирмата не ми е позната пък и за хотела не намерих кой знае каква информация
посъветвайте ме моля Praynig Simple Smile

# 446
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
здравейте  Simple Smile честито на всички завърнали се дано и ние бъдещите туристи останем така доволни
момичета имам спешна нужда от помощ и съвет
на 26.05 евентуално ще летим за анталия в  някой да има отзиви колко е пътя от летището до анталия събирам всякаква информация фирмата ни е астрал холидеис  някой пътувал ли е тях  нужни ли са ни паспорти или може с лични карти още се чудя дали да ходим фирмата не ми е позната пък и за хотела не намерих кой знае каква информация
посъветвайте ме моля Praynig Simple Smile

Фирмата е ок, паспорти ви трябват задължително !!!!

Отзиви за хотела http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297961-d1184236-Reviews … ranean_Coast.html
http://www.turpravda.com/tr/alanja/Happy_Elegant_Hotel-h16785.html
Не са много ласкави - икономичен хотел.

# 447
  • София
  • Мнения: 350
здравейте  Simple Smile на 26.05 евентуално ще летим за анталия в Happy Elegant 5* някой да има отзиви колко е пътя от летището до анталия събирам всякаква информация фирмата ни е астрал холидеис  някой пътувал ли е тях  нужни ли са ни паспорти или може с лични карти още се чудя дали да ходим фирмата не ми е позната пък и за хотела не намерих кой знае каква информация
посъветвайте ме моля Praynig Simple Smile

Хотелът е един от най-далечните от летището. Около 130 километра. За колко часа ще стигнете, зависи от това през колко хотела ще минавате, за да оставяте туристи. За храна не мога да кажа, но хотелът се почти в края на Алания и е по-скоро 4*. Плажът е през пътя, градски хотел с малка територия, но може да се ходи на разходки до центъра на Алания (приятно градче).

# 448
  • Стара Загора
  • Мнения: 12
Здравейте! Резервирах почивка в Бодрум, хотел Кади кале през септември през ТА Емералд. Моля за някаква скорошна информация, защото това ни е първата почивка в Турция и като цяло не знам какво да очаквам. Ще пътуваме със собствен транспорт и ако може да ми предложите и места, които си заслужава да се разгледат.Благодаря предварително

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 310
Мaрги, не бяхме в реновираните стаи. Освен риба, имаше скариди, калмари и миди, но не всяка вечер. Аквапарка е съвсем на близо, всъщност той си е част от хотела и пътя до него е много приятен и сенчест.

Общи условия

Активация на акаунт