ШУМЕН - 20!

  • 109 716
  • 763
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112




Djaja/Танчето/ - 10.01.1979
Ани - 17.01.1978
Damakupa/Силвето/22.01.1983
Danibaby/Дани/ - 24.01.1972
Кристиян /на  Lightning/ -31.01.2010  

Мушу - 14.02.1982
Деси/Мушмул/ - 20.02.1982

Ана Мария /на Танчето /Djaja// - 13.03.2008

Дени /на Дари/diva//- 07.04.2006
Давид - 09.04.2005
Лимонче - 13.04.1981
Кари - 14.04.1976
Надето - 25.04.1980
Криси /на Илонитка/  - 27.04.2002


Ивко /на Ани/- 2.05.2006
Алекс /на Чифлигарова/- 05.05.2005
 Диди - 10.05.77
Йордан/Дани/ на milan.sis/ - 11.05.2004
Мая /на Мушмул/- 19.05.2007
Галева/Галя/ - 23.05.1980
Галя/Ганган/ - 30.05.1977

Ива /на Кари/- 19.06.2009


Диди - 03.07.1980
Александра /на Надето/ - 25.07.2005

Яна /на Кари/- 19.08.2004
Михаела и Валерия /на desitoo/ -24.08.2009
Силвия и Татяна /на Диди/- 30.08.2005
Алтайра /на Лимонче/ - 31.08.2005
Стоян /на Тони/ - 31.08.2005

Георги /на Чифлигарова/ - 11.09.2009
Ангелчето/Петя/ - 22.09.1978
Силвена/milan sis/ 23.09.1974
Дани /на Галя/Ганган// - 28.09.2006
Валето /Vi_ki/ - 30.09.1982

Маги /на Илонитка/- 09.10.2007
Tedi_eli /Теди/ - 14.10.1981
diva : )/Дари/ - 27.10.1978
Рая /на Мушу/- 29.10.2008

Светла Чифлигарова - 2.11.1978
Елеонора /на Теди/tedi_eli// - 10.11.2005

Борко /на Мушу/- 11.12.2004
Александра /на Валето /Vi_ki//- 13.12.2006
Коко /на Галева/Галя//- 13.12.2004
Дани /на Ангелчето/Петя// - 15.12.2004
Тонка 17.12.1976
Марти /на Damakupa/Силвето//- 21.12.2006
Мария /на Danibaby/Дани// - 21.12.1996
Симеон /на Теди/tedi_eli// - 26.12.2000





Нашето албумче:
username:mamishu
password:shumen




 DrunkЗаведения работещи в неделя: Drunk
1. Хепи
2. Регал
3. Баскет клуб - 0888605575
4. пицария Елит - 830 462
5. Чоли
6. 5ти километър - 801 551
7. Замъка
8. Воаяж - 830 240
9. Гамбринос - от 14 часа.
10. Римини клуб - 890 202
11. Китайски ресторант- Хонг Конг
12. Класик
13. Ресторант "Шумен" тел. 0884494969




0899134192 -Асен
0894342144 - Алекс
ДОБЧО - Добринка Добрева (актриса) - 0885182943




Предишни теми: Шумен Шумен - 19
Шуменските баби всички, ни закичиха с мартенички!
Дядо Коледа пристига с приказна шейна и подаръчета носи на шуменските ни деца!
Шуменски мами с дечица обичат важно на плажа да се препичат!
Пролетта през Шумен преминава, лятото след нея се задава...
Баба Марта в Шумен всички ни закичи с мартенички!
Скара, бира, плаж, море, нямаш грижи - лято е!!!
Пролетта дойде отново и донесе на света Възкресение Христово!!!
Любовта е винаги в нашите сърца!
Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица!
9
8 7 6 5 4 3 2 1

Последна редакция: чт, 09 май 2013, 00:56 от Раличка

# 1
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Здравейте!  Hug

 С радост откривам новата тема и се включвам да похваля нещо. Поне с хубаво да започнем.  Simple Smile

 Нали се чудех откъде да поръчам торта за РД на сина ми.
 Отново се спряхме на "Албена". Отново съм очарована.
 Голяма, страшно вкусна торта, на сносна цена.
 Тортата се казва "Фантазия", шоколадова е, вътре е с течен шоколад, имаше и някакви ядки и друг крем, който беше лек и ненатрапващ. Беше много, много сладка и е достатъчно малко парченце. Тортата беше за 12 парчета. За всеки разрез имаше отгоре фунийка от вафлена кора, пълна с шоколад. Децата като изядоха тази фунийка, трудно ядоха тортата. Много сладко им дойде.
 Много съм доволна. Не съжалявам, че избрах отново Албена.
 
 Бяхме в Ян Бибиян. Струва ми се, че цената за присъствието е доста надута. Децата получиха сандвичи  Sunglasses, три търкалета от франзела, украсени с някакви елементарни саламче, сирене, резенче краставица. + сок със сламка. Това е. Постно е, според мен за тези 10 лв, които искат на дете. Исках и тема, това струва по левче на присъстващ. Наистина ги забавляват, но не е кой знае какво.
 
 Догодина няма да сме там. Синът ми ще е на девет години  и ще мисля друг вариант за празнуване.

 Хубав ден!   bouquet

Последна редакция: вт, 10 апр 2012, 12:20 от neli mar4

# 2
  • Мнения: 4 370
Нели, честит рожден ден на сина ти! Да е жив и здрав и много да те радва!

# 3
  • на Земята
  • Мнения: 174
Да ,наистина в нашия град няма разнообразие на детски клубове.

Нели,да ти е жив и здрав рожденика!

# 4
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  АниHug, ТедиHug, благодаря ви за поздравите!

 Нека и вашите деца да ви радват и да ви карат да се усмихвате непрекъснато!  Hug

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Нели, да е жив и здрав!

Аз ходих няколко пъти на детски РД в ян Бибиян, не планирам да плащам за такъв обаче. Никак не съм очарована, да не говорим, че при наличието на толкова аниматори, успяха да изтърват малката и още едно дете и то така да я нахапе по бузата, че ще си носи белега сигурно завинаги! Естествено, аптечката им беше сложена на видно място, но в нея нещата бяха с изтекъл срок на годност и ми предложиха студена кутийка от безалкохолно да наложим на разкървавената буза! Ми мерси...

# 6
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Тарталета, благодаря и на теб!  Hug

 Обаче случката с дъщеря ти ме потресе. Просто не е за вярване какво може да се случи ако оставиш детето си самО при тях и отидеш, например, на разходка с приятелки.
 
 Аз бях доволна от заниманието с децата, но то остана и да не ги занимават, при положение, че оставих над 130 лв. за 11 деца. Боже, мили. Как няма конкуренция в този град? Лично аз с моето семейство бих искала да направим детски център. Но ми липсва финансовата възможност. Сили и желание имам/е.
 Твърдо съм решила, че вече няма да правя РД на сина си в такива центрове. Има по-разумни начини да изхарча толкова пари и на друго място. Пък и той вече е голямо момче.  Mr. Green

 В Джунглата също сме били. Аниматорите и там са готини. Обаче за тези пари поне се стои по 3 часа. Все е нещо един час отгоре. А и сандвичите, които там предлагат, са големи и топли. И носят непрекъснато, а в Ян Бибиян на дете по три търкалета и набързо прибраха чиниите с неизядените.  ooooh!

 Освен това в Ян Бибиян ми отказаха да запалят фойерверки вътре, защото се задимявало. Не валеше, изнесохме тортата навън. Аниматора я държеше, но пак не ги запали. Само свещичката  запали и каза, че духало.
 Е, да ме прощават, ама едно дете се радва на свещички и пламъци най-много. На нас това ни беше отнето.

 Още като седнахме, обаче, поставиха книгата за похвали на масичката.
 Накрая , като възпитан човек, изразих благодарността си в книгата. Написах, че пак ще бъдем техни гости. Но този път наистина ще сме гости на друг рожден ден. Не на нашия.  Peace

 Дано не съм прозвучала критично. Обаче ми се иска като се дават някъде пари, и то, доста пари, да има покритие за тях.

  Hug

# 7
  • на Земята
  • Мнения: 174
Доста пари, го смятам за ненужно.По Коледа бяхме в македонския край и отскочихме до един МОЛ в Струмица.Пихме кафе в кафенето,защото дъщеря ми видя голям детски център и пожела да поиграе.На  тръгване ни беше прибавено към сметката само 1 левче (обърнато динар/лев).Беше супер голям,колкото половин етаж на самия търговски център.С не знам колко аниматори,не ги броих ,но бяха над 10. Внимание -постоянно,въпреки и малкото говорни различия.И т.н. и т.н..Детето постоянно ме пита ,кога ще ходим на македонския  Laughing Е тук няма такава алтернатива,дори и малко подобна.Хем тясно,хем много деца,хем персонала калпав Stop
Да не говорим ,че един ден оставих дъщеря си в Ян Бибиян,седнахме в близкото кафе с баща й.Като мина 1 час,изпратихме наш приятел да я вземе.Дадоха му я без проблем.Дори и името й не казал.Това при положение ,че не са го видели с нас да я оставя. ooooh! Размина им се скандала,но от тогава не сме ходили.Идва ми и доста далеч,а и в хубавото време предпочитам игрите на открито. Peace

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Аз по принцип не съм привърженик на такива детски центрове. Ако изобщо заведа децата, стоя там с тях и наблюдавам отстрани. Да ги оставя, пък аз да ходя на друго място не смея, въпреки че е уж трябва да е алтернатива- да свършиш нещо неотложно, което не можеш с дете със себе си. А пък да оставя един куп пари не съм го правила, не го и планирам  Laughing На Спайдърмен една година оставихме повече от 200 лв, ноооо бяхме 4-5 приятелски семейства с децата, вечеряхме и т.н., знаете.

# 9
  • Мнения: 4 370
Олее,  Shocked Тарталета, как ухапана чак до кръв!? Ужас!

Определено града ни има нужда от още детски клубове/ресторанти.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Ами ухапана, метна се на гърба й и докато успея да прескоча разни масички и столчета да я откопча от него, моята вече пищеше от болка. Има белег милата, сигурно няма да се махне, точно на бузката й  Confused Вярно, другото дете беше още по- малко от моето, не разбира, деца са и т.н. Но! Работата на аниматорите е да предотвратяват всякакви такива инциденти! Както и да е. Разбрахте ми мнението за клубчета и детски центрове  Laughing

# 11
  • Мнения: 903
Честита ни нова темичка!
Нели, честит ти рожденик на патерици!
Засегнали сте болна тема за празнуването на РД и за заведенията за деца. Аз ако е хубаво времето ги водя навън, ама цяла зима се чудим какво да ги правим тези деца. Как в малък град като Търговище има толкова хубави места за деца, а тук няма #Cussing out Спайдърмен и Мики са под всякаква критика, а Ян Бибиян и Джунглата не са ми вариант, най-вече заради цената. РД си празнуваме винаги в къщи, верно малко ми е натоварващо, ама ние на времето все на заведение ли сме празнували. Ще видим тази година как ще празнуваме. При хубаво време ми харесва РД на пикник. Децата вилнеят, а родителите скара, бира  Crazy

# 12
  • Мнения: 6
Здравейте. За пръв път пиша тука. Казвам се Добринка и съм майка момченце, което на 1 май ще стане на три годинки. Идеята ми беше да празнуваме в " Ян Бибиян", но след тези ваши коментари....Може би, ще се преориентираме към " Джунглата", но честно казано не съм очарована. Миналата година празнувахме там. Оказа се, че има още един рожден ден, а не ни бяха предупредили. В един момент децата останаха сами, аниматорите бяха зад бара и точно в този момент едно дете удари моето. Беше чудесно начало на РД.  Хубавото на " Джунглата" е , че родителите има къде да изпият по един сок и да хапнат торта.

# 13
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   Здравейте!  Hug

 Идвам да поразбутам темата. И виждам, че вчера сме си имали рожденик.  Simple Smile

 АНИ, честито ти пораснало момче!  Hug

 Пожелавам на Ивко здраве, щастливо детство, много настроение и усмивки и да има много, много приятели!  Hug

 

# 14
  • Мнения: 1 128
Ани, честит (вчерашен) рожден ден на Ивко!
 


Да расте здрав и послушен! Да дава пример на Ники  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт