Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 06 -Тема 95

  • 23 094
  • 470
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Това е тема само за представители!

Обсъждането на продуктите на AVON, правим в ТАЗИ ТЕМА


С пожелание за пролетно настроение, усмивки и безкахърна кампания!


Старата тема

Каталог 06
Мини брошура 05/06

Каталог  07


Каталог 08 /руски/

Миниброшура 07/-08/руска/



За улеснение на представителите и техните клиенти,
 ние събрахме за вас, реални снимки на нашите продукти в този албум, в следните раздели:

Бои за коса  Портмонета и чанти   Бижута  Продукти за краката  Avon за деца    За мъже    Часовници  Лакове
 
     

Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:
  • Да сте писали поне в три поредни теми, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
  • Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..
  • Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Бургас
bradata
Belle Fleur

Варна
katyadjin
фенка на МЕЧО ПУХ ж.к. "Владиславово",  "Дубровник"  
_re_ge
jenshen73
rumi_m2001
ФЕЯТА
Siouxsie

В. Търново
Severus

Видин
anichka_avon

Г. Оряховица
Luisi

Дупница
bebe_27

Ловеч
lady_million

Монтана
idealnolo6a

Плевен
meggylo
Тони.

Пловдив
simona06 - центъра
vesi_vas"Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
Магинце
yoana77
  
Раднево
Petq Petkova    

Русе
маякуб
*Elina*

Сливен
slavena80

София
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
   deni_val     - Студентски град, Дървеница, Дианабад и Мусагеница
mamita81
petjia            -  Люлин 7, център/бул. Ал.Стамболийски/
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
SUNNYTA
              - Център,Подуене,Слатина,Гео Милив,Редута,Ситняково,Яворов,Суха река,Левски,Хаджи Димитър.Може и за Павлово,Бъкстон,Борово и Красно село
ASTILLA       - Банишора и Надежда
Танитка            - Изток и Изгрев, Оборище
Узи     - центъра, НДК, Медицинска академия, кв. Иван Вазов
елказелка  Люлин
foxgirl_sf             - Люлин и Лозенец
didis82         - ЦУМ, Младост

Шумен
neli mar4
Чечинка

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

jenshen73 - Варна

krisi871102 - Карлово

mamita81 - София

  
За връзки с AVON: contact_avon.bulgaria@avon.com
                                                                        тел.:  02/9765 800 или 0895656800

Бланка за пълномощно

# 1
  • Мнения: 1 640
Тук съм първа Simple Smile
Много хубава снимка-нека ни е пролетно,свежо и весело!


Дописвам:  Танитка,аз ползвам в момента стягащия крем с термичен ефект Клиникъл.Хубав е ,не ми опъва лицето,не се притеснявай да го ползваш.Не е гъст,бързо попива,няма обтягане на кожата.

Последна редакция: чт, 12 апр 2012, 17:20 от ФЕЯТА

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Кате  bouquet  bouquet

Аз вече си имам фактура , но без подарък.Е , утехата ще ми е Christian Lacroix Nuit за 1.90 Peace.Успешна кампания на всички   bouquet

# 3
  • Мнения: 0
Кате мерси   bouquet

Нямам никаква представа за какво е този подарък, нищо чудно това да ми е подаръка от топ клуба  Mr. Green нали си нямам офис наблизо и са решили да минат тънко. Замислих се да не би да е вързана към някой продукт на клиент, прегледах ги, ми не видях такова нещо  newsm78

# 4
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Дзак!
Не ме трийте, моля.  Praynig До довечера ще си допълня поста.
ТенкЮ!

Та ето ме отново.
Доста неприятно се оказа това съвпадане на празниците с датите за поръчка. Клиенките са на някъде, поръчки няма. Трудно ще е.

Но да погледнем с оптимизъм и по-малко ядове към к.06. Не ми се напъва нещо, а така е толкова лесно и парично.

Последна редакция: чт, 12 апр 2012, 22:14 от `ТуиГ

# 5
  • Мнения: 194
Благодаря за новата темичка, Кате   bouquet

Аз имам малко поръчки за сега - едни сенки, два гланца, шампоан и душ-гел. Но... до края на кампанията има още много време, не бързам. Ако успея да разделя поръчката на две, ще се възползвам от офертата.

И тук пак ще си задам въпросчето - кремът от офертата за 90% отстъпка Anew Clinical за каква възраст е? Аз като съм на 28 мога ли да го ползвам или ми е рано  newsm78 Не че има какво толкова да си стягам, ама реших да попитам  Mr. Green

# 6
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
Здравейте, на всички! Честита нова темичка и успешна кампания! Аз все още нямам поръчани кремчето, но много ми се иска парфюмче, има още време до редовната дата, дано да поръчат хората.
Имам питанка за мъжки порфейл Akiko на стр.82, все си мисля, че някъде бях чела отзиви, но не ги открих. Може ли, ако има някой наблюдения да сподели? Важно ми е! Благодаря!

# 7
  • Мнения: 1 174
Благодаря, за новата тема!   bouquet
Браво, момичета, кога успяхте да съберете за поръчка от К6, аз все към края пускам, то така съм си изместила датите и затова така се получава, аз още имам за раздаване от К 5  Rolling Eyes
Весели празници на всички!   bouquet

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Кате мерси   bouquet

Нямам никаква представа за какво е този подарък, нищо чудно това да ми е подаръка от топ клуба  Mr. Green нали си нямам офис наблизо и са решили да минат тънко. Замислих се да не би да е вързана към някой продукт на клиент, прегледах ги, ми не видях такова нещо  newsm78
Е Топ клуба с това ли да те минат само?

# 9
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Кате,   bouquet!

 Прехвърлям се и в новата тема. Дано да е успешна за всички.
 Аз имам поръчка над 100лв, което е неочаквано за мен. Защото вече и да не станат 100лв, не се учудвам. Пък ако хвана и 25%, ще си е направо великденско чудо.

 Това козметично куфарче, за което споменах, дали ще е като онези сивите, които си взехме преди време за смешни пари?

 Танитка, мисля че продуктите Anew Clinical  са за всяка възраст. Не пречи да се поровя  и да прочета, но спомените ми са такива. А и в каталога не е упоменато друго.

# 10
  • Мнения: 6
Успешна кампания на всички!

Кате,   bouquet за шарената темичка!

Аз вече имам 60 лв. поръчки и се чудя, дали утре като ми е редовната дата да не пусна довечера поръчка или да чакам още. Сега по тези дълги почивни дни никой не мисли за поръчки, каталози и т.н. Всеки мисли къде ще ходи, кого ще види и как да се прекара почивката по приятно.

Пожелавам на всички весели празници и много усмивки!

п.п. Веси, ти щеше да забягваш някъде, че даже и с нов телефон?  Laughing После да кажеш как е било  Heart Eyes

п.п. 2 Танитка, намерих това:
СТЯГАЩ КРЕМ ЗА ЛИЦЕ С ТЕРМИЧЕН ЛИФТИНГ ЕФЕКТ
ПРОБЛЕМ
Отпусната кожа и загуба на младежките контури на лицето.
КАК ДЕЙСТВА
Благодарение на Технология “Triple-Sonic”, формира триизмерна матрица на кожата. Подпомага стягането на връзките между слоевете на кожата за повдигащ и стягащ ефект.
РЕЗУЛТАТИ
• Само след 3 дни кожата изглежда и я усещате по-стегната и повдигната.*
• След 8 седмици при 76% от жените се забелязва подобрение в степента на отпуснатост. **
* Базирано на 8 седмично потребителско проучване #05-061 сред 152 участника
** Базирано на 8 седмично клинично проучване Dermascan 04E0767 сред 33 човека
НАЧИН НА УПОТРЕБА
Всяка сутрин след почистване, нанесете с масажиращи движения на лицето и врата.

Последна редакция: чт, 12 апр 2012, 16:43 от mi66el

# 11
  • София
  • Мнения: 5 830
Привет и от мен  Grinning
Аз имам да си получавам втора поръчка от К5 след празниците, та за 6-та не мисля още.

п.п. нещо не разбрах това със сивите светофари, някой да ми разясни, моля   Praynig
С какво ще ги заменят, и защо  newsm78
И как така не могат да се трият?

# 12
  • Мнения: 76
Хоп и аз тук Simple Smile пак ще си пускам 2-ра поръчка, че да се съберат повече неща Simple Smile

# 13
  • Мнения: 37
За Катето Flowers Rose!
Е и аз ще се деля на две: първо мойте неща, а като разнеса кампания 05, в края на 06 ще пусна и една с поръчките на клиентите.

# 14
  • Мнения: 265
Кате ,и от мен   едно благодаря newsm51!
Имам фактурирана експресна поръчка.Парфюмчетата на Рийз и Лакроа трябва да пристигнат (надявам се благополучно )при мен във вторник Heart Eyes.

Последна редакция: чт, 12 апр 2012, 20:06 от martinidan

Общи условия

Активация на акаунт