Отговори
# 750
  • Мнения: 2 343
Новобременните  Naughty не се спотайвайте, пуснете нова тема  Laughing

# 751
  • София
  • Мнения: 10 698
Точно Peace а един от ефектите е,че може от вената да излезне кръв в тръбичката на системата,но не е проблем,после си е връща обратно кръвта,пиша го да не се шашне някоя ако стане,а то става почти винаги.Веднъж на едно от поредните вливания, но на ет.2, не мога да обясня точно коя стая,но имаше вариант да закача банката на закачалката,а на ет.3 на душа Laughing

# 752
  • Мнения: 6 280
Бамба хайде пускай нова тема ,ред ти е ,и ти се пада,да ний е на късметттт Hug Hug Hug

# 753
  • София
  • Мнения: 16 197
Не я притискайте Бамба че още я е шубе. Айде някоя мама.

# 754
  • София
  • Мнения: 23 165
теми ще пускам края на септември аз.
като ме видите с лента тогава  Crazy

# 755
  • София
  • Мнения: 4 884
Тук съм,мина вливаката без никакъв проблем и даже не съм пикала по време на нея Crazy
За 3 часа бях готова Hug
Мерси за подкрепата,сега отивам пак за Меногон + Цитротид Peace

# 756
  • София
  • Мнения: 16 691
Браво, Анче....като гледам как вървят нещата- ти ще си следващата бременна. Тази новата стимулация определено ми харесва. Ти си с нормален ЯР нали newsm78

# 757
  • София
  • Мнения: 4 884
Ее,мерси,Ванче,от твоите уста в Божиите уши HugДа ти се връща и на теб и на всички други мацки!Ходих към 16.30часа,сложиха ми 3те меногона наведнъж + Цитротида и сега вече съм като глътнала баскетболна топка.Не знам защо така се подух,има момичета,дето имат силни стимулации и правят по 20+ фоликула,а аз с 12 ще гръмна newsm78Може би защото съм слаба и не мога да се разтегна толкова,не знам,ама ми е кофти на корема доста Rolling Eyes
Утре съм на преглед и хормони и се надявам,че ще слагам Овитрела Crazy

Щях да забравя да ти отговоря за ЯР-никога не съм го изследвала,но май нямам никакъв проблем с него,ФСХ ми е 4-5 обикновено,на 25 г.съм,ако това има значение newsm78

# 758
  • София
  • Мнения: 23 165
сподели утре за тия си неприятни усещания.
тъкмо ще си спечелиш още вливания  Joy

# 759
  • София
  • Мнения: 4 884
сподели утре за тия си неприятни усещания.
тъкмо ще си спечелиш още вливания  Joy
За калции ли ми говориш JoyАх ти,гледай сеир,лесно ти е на тебе CrazyЩе си замълча аз и ще кажа да ми бодата яйчниците скоро скоро Party

Аз за тия болежки знам какво да пия-Биогейм ще ме оправи за 3 дни точно,нека само да мине пункцията Peace

# 760
  • Мнения: 4 737
Ани ти биогейма си го пий, но не пречи да ти боднат и една, две системки калций и още нещо  Mr. Green Ще те облекчи по-бързо, а и за ЕТ трябва да си пушка, все пак, с биогейма няма как точно толкова бързо да се случи Heart Eyes

# 761
  • София
  • Мнения: 16 691
Анче, със системата няма да се разминеш 100%, и да си траеш и не все тая. Аз с 6 Я се чувствах като бомба със закъснител.....ужасна работа......

# 762
  • София
  • Мнения: 23 165
Ах ти,гледай сеир,лесно ти е на тебе Crazy
Само се преструвам че ми е лесно  Mr. Green
Иначе гледам да съм полезна донякъде, ама не ми се получава особено  Crazy

# 763
  • София
  • Мнения: 10 698
ей сега пускам нова тема,че тази вече надвиши лимита

НОВА ТЕМА:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=672598.new#new

Общи условия

Активация на акаунт