Гримиране - техники, съвети, идеи - 6

  • 42 081
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Насъбраха се предложения сега, мисля новата тема направо със анкета за гласуване  да стартира.

3 дни гласуване, 2 седмици изпъление, 4 дни коментар + нови предложения?
Aз съм ок с това предложение

+ 1   bouquet

# 736
  • Мнения: 54
Жаки, сега ще се намираш по разни блогове за грим.  Wink Peace

# 737
  • Мнения: 13 624
Да ме споменат с 2 думи поне Mr. Green
Може би трябва да си сложиме подпис на снимките newsm78

# 738
  • Мнения: 15
Жаки, с удоволствие бих те поканила за гост- блогър в моя блог.  Grinning Както и всички останали де. Peace
ПС- аз не знам как се слагат надписите по снимките. Blush

# 739
  • Мнения: 54
Да ме споменат с 2 думи поне Mr. Green
Може би трябва да си сложиме подпис на снимките newsm78

 Peace

Да си напишем бг-мамма на долния клепач с черен молив, преди да снимаме грима.  Laughing

# 740
  • Мнения: 13 624
Ако имате фотошоп просто на готовата снимка написвате нещо с помощта на Type Tool
Pure Adoration Joy с това даже ще влезнеме в някой жълт сайт
Много е готино като на сайтове нямаш опцията да свалиш нещо. Не, че snipping tool-а би спрял някой Simple Smile
 eeeeeeee не предложихме грим за Европейското! Кой за какъвто отбор е

# 741
  • Мнения: 616
За първото предизвикателство ще добавям аз надпис с ника на автора върху снимката за който не може сам. Ако се каже, че са прекалено много и не мога да смогвам за напред, ще предам щафетата на някой друг. Става ли така?

Бубанка, не ни заключвай моля, да си изясним преструктурирането на темата тук за да почнем в новата на чисто, няма да се уливаме!

# 742
  • Мнения: 681
eeeeeeee не предложихме грим за Европейското! Кой за какъвто отбор е

Аз в понеделник бях на тази тематика. Тениска на Испания и грим в златно и червено. Бях голяма атракция. Mr. Green

# 743
  • Мнения: 54
Тогава да си направим парола за галерията, и ще се казва само на участничките, на лични съобщения.  Thinking

# 744
  • Мнения: 3 675
Тогава да си направим парола за галерията, и ще се казва само на участничките, на лични съобщения.  Thinking
С парола ми се вижда много сложно и аз ако не искам да участвам означава ли, че няма да гледам снимки......аз така и не разбрах какъв ви е проблема  newsm78
Мен не ме е страх, че Chanel ще ми открадне снимките и ще си ги сложи в сайта Laughing
Ако вие се страхувате, че ще си видите някъде снимките, то им сложете надпис и проблемът се решава

# 745
  • Мнения: 54
Давам предложения, в случай че се повтори одисеята, позната от готварския подфорум. Паролата да си се дава на дамите от темата, имах предвид. Но това в краен случай, просто тук има дами, чиито гримове са достойни да бъдат откраднати, а един надпис върху снимката далеч не е достатъчен.

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 18:11 от Pure Adoration

# 746
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
човек, който е слонен да публикува тук, едва ли се "пази" точно от това  newsm78; но пък вероятно ще се изтриват след като мине събитието

аз бях в потрес преди време, когато тук мацки ми дадоха линк към клипчета в ютюб, където са ползвани мои снимки от аватарите  ooooh! ooooh! ooooh! :shock: та наистина всичко е възможно, но си мисля, че е по-добре без пароли и като мине "кампанията", който се тревожи - снимките му да се изтриват  newsm78

# 747
  • Мнения: 616
Според мен албум с парола усложнява много процеса, да не говорим че пак могат да се откраднат. Надпис през средата на снимката с ниско опасити се премахва трудно.
 А който го е страх от мечки, не ходи  в гората.

# 748
  • Мнения: 54
Според мен албум с парола усложнява много процеса, да не говорим че пак могат да се откраднат. Надпис през средата на снимката с ниско опасити се премахва трудно.
 А който го е страх от мечки, не ходи  в гората.

Съгласна. Пак казвам, само давам идея, за който го е страх.  Peace Далеч съм от мисълта, че някой би ми откраднал снимка на грима на едното око.  Joy

# 749
  • Мнения: 3 675
a.l.e.n.a, ще дадеш ли линка да те видя  Laughing Confused  Blush

Мен ако толкова ме е страх, че някой може да използва моя снимка, то изобщо не бих я публикувала. Ако става въпрос за снимки на децата ни, тогава бих го разбрала.
Дори и да има парола, какво ще ми попречи да открадна някоя снимка....е, вярно, тогава кръгът на заподозрените ще е по-малък, но това не изключва възможността да се появят снимки в Интернет. 

Общи условия

Активация на акаунт