Гримиране - техники, съвети, идеи - 6

  • 45 461
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 616
Значи единодушие по въпроса за съзтезанието. Коментирайте предложената организация или дайте алтернативно предложение за структура, за да може да се сложи в новата тема. Вече има предложени доста теми, а с гласуването в анкета ще се реши коя е най-харесвана.

# 721
  • Мнения: 15
Аз съм съгласна. Peace

# 722
  • Мнения: 4 428
Предложение за организацията: За всяко предизвикателство се номинират макс. 5 идеи. Нека идеите предполагат креативност и различни интерпретации. Пуска се анкета с време на гласуване 1 седмица. Гримът с най-много гласове се прави от който иска. Време за изпълнение 2 седмици. За да няма объркване, снимки на гримовете се изпращат на ЛС на водещия темата по всяко време през тези две седмици. При изтичане на срока водещия темата пуска пост обобщение със всички снимки или със онлайн галерия. 1 седмица още за дискутиране на гримовете и предлагане на нови идеи. Така пълния цикъл на всяко предизвикателство ще трае 1 месец.
Лично аз съм против да има съзтезателен характер, за да не ссе притесняват по-неопитни дами да се включат.

Да, така мисля че ще е много добре, като организация  Peace Това би трябвало да значи, че сега ще събираме идеи за първата анкета 1 седмица. Но ми се струва, че като нямаме гримове за дискутиране, а и идеи в началото много  Mr. Green може и да скъсим срока...

# 723
  • София
  • Мнения: 1 691
На мен ми харесва органзацията, която си предложила, МисНели. Аз нямам опит с подобни неща и не се наемам да предлагам работеща стратегия. Ще се включа със снимки, но не и с даване на акъл  Mr. Green Щото съм си русичка и нямам в излишък  Blush

# 724
  • София
  • Мнения: 1 888
Много готино предложение с тематичния грим. Бих участвала и аз  Peace.

Вчера бях с пигмента на МАК - Cornflower.....направих 100 снимки и няма улавяне на цвета....изобщо!!! А реално е много, много красив цвят - ето тук, цвета в дясно. Все пак ще кача една снимка:
Скрит текст:
За ежедневен грим аз слагам сенки само на мърдащият клепач /така ли се казва  newsm78/ и леко хайлайтвам скулата под веждата. В моята работа пък почти всички жени се гримират. Някои от тях са около 50 годишни, но винаги са дискретно гримирани със сенки, молив, спирала и червило. Аз много им се радвам. Не съм забелязала някакво различно отношение спрямо грима, но както Ванчето е казала.....редовно се коментира лака ми  Mr. Green.

Забравих да кажа на Веси, че много ми хареса кораловият грим, и на Стардъст нюда  Heart Eyes.

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 16:45 от Мишчица

# 725
  • Мнения: 15
Миши, с каква спирала си? Този пигмент е страхотен!  Heart Eyes
Благодаря за комплимента! Hug

# 726
  • Мнения: 13 804
Не е ли много 1 седмица срок за гласуване на грима? По-добре да се реши сравнително бързо в рамките на 3-4 дни макс. и после за изпълнението да има повече време. Все пак повечето сигурно имате деца, семейни ангажименти, отделно работата.

# 727
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
Значи единодушие по въпроса за съзтезанието. Коментирайте предложената организация или дайте алтернативно предложение за структура, за да може да се сложи в новата тема. Вече има предложени доста теми, а с гласуването в анкета ще се реши коя е най-харесвана.

 Peace



Не е ли много 1 седмица срок за гласуване на грима? По-добре да се реши сравнително бързо в рамките на 3-4 дни макс. и после за изпълнението да има повече време. Все пак повечето сигурно имате деца, семейни ангажименти, отделно работата.

наистина - повече от 3 дни - няма смисъл  Peace

# 728
  • София
  • Мнения: 1 888
Stardust* Наистина е разкошен цвят, но за съжаление неуловим....или поне за мен  Mr. Green, някой дето не е толкова скаран с техниката може и да го хване по-добре  Mr. Green. Със тази спирала съм.

# 729
  • Мнения: 4 428
Не е ли много 1 седмица срок за гласуване на грима? По-добре да се реши сравнително бързо в рамките на 3-4 дни макс. и после за изпълнението да има повече време. Все пак повечето сигурно имате деца, семейни ангажименти, отделно работата.

Да и аз това казах, мисля че 3 дни са съвсем достатъчни за определяне на темата  Wink И да имаме две седмици и половина за грима  Peace

# 730
  • Мнения: 616
Насъбраха се предложения сега, мисля новата тема направо със анкета за гласуване  да стартира.

3 дни гласуване, 2 седмици изпъление, 4 дни коментар + нови предложения?

# 731
  • Мнения: 13 804
Насъбраха се предложения сега, мисля новата тема направо със анкета за гласуване  да стартира.

3 дни гласуване, 2 седмици изпъление, 4 дни коментар + нови предложения?
Aз съм ок с това предложение

# 732
  • Мнения: 54
Насъбраха се предложения сега, мисля новата тема направо със анкета за гласуване  да стартира.

3 дни гласуване, 2 седмици изпъление, 4 дни коментар + нови предложения?

Съгласна!

П.П. Аз ще давам снимки само на очния грим. Става ли така?

# 733
  • Мнения: 4 428
И аз съм съгласна  Peace Май ще е по-лесно, да пише някой, който не му допада предложението и да даде неговото  Wink

В снимките май няма ограничение, кой каквато част от грима иска да показва  Rolling Eyes

# 734
  • Мнения: 13 804
И при мене ще има само снимки на очите. Защото после се намирам в разни сайтове за запознанства.... Crossing Arms и са много кофти такива ситуации.

Общи условия

Активация на акаунт