Гримиране - техники, съвети, идеи - 6

  • 45 461
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 335
Ех, Ивана, аз като ходех на училище дори само с балсам за устни нямаше да ме пуснат в клас Wink

Бурята и снега може да са в отделно предизвикателство - грим, представляващ всеки месец newsm78

# 706
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Ivana*, харесва ми  Peace много ми харесва, постигам го с един цвят на МАС ..... в началото имах чувство, че очите ми фосфоресцират .... а и както са зелени със светещо лилаво става  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

също много ми харесва как се извежда формата на окото във външния край - с тъмното триъгълниче

мисля, че при мен умря - розово-лилавата ера (като желание, като можене е друга бира  Mr. Green )

# 707
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Ех, Ивана, аз като ходех на училище дори само с балсам за устни нямаше да ме пуснат в клас Wink

Бурята и снега може да са в отделно предизвикателство - грим, представляващ всеки месец newsm78

нямам нищо против  Peace , но за мен октомври е - финално море в Гърция  Heart Eyes и закриване на водолазния сезон по нашите ширини  Cry Cry Cry Cry за никакви бури не бих си помислила, особено в морето  Laughing

# 708
  • София
  • Мнения: 1 335
Хихи - снега е за декември - просто онагледих леко какво имам предвид под предизвикателство за представяне на месеците.  Peace
Не че поствам снимки (просто не ми се получават), но съвети давам на поразия  Mr. Green

# 709
  • София
  • Мнения: 6 221
ей сега се замислих за грима... или имам само кифли около себе си или просто супер толерантни хора. Коментари отрицателни съм получавала само и единствено с някакви по - фрапиращи цветове или ако някой нещо счита, че не ми подхожда - винаги добронамерено (страничният поглед понякога улавя много по - добре нещата). и да е имало някой кофти коментар изобщо не съм и разбрала или съм забравила, защото имам много услужлива памет.

обикновено всички коментират цветовете по ноктите ми и момичетата от лаковата тема могат да си представят защо, имайки предвид нюансите на дъгата, с които се мажем.  Crazy

# 710
  • Мнения: 616
Значи "Грим папагал" влиза в списъка
Той обхваща и предложенията на RuмиК за цветен опушен и дъгата. Пин Ъп също става
Морската тема също влиза Peace ох, допи ми се спрайт, ама без мента Grinning
Aз освен да предложа Rock Star, че съм вече на концертна вълна
и Birthday Make Up Peace

Предложение за организацията: За всяко предизвикателство се номинират макс. 5 идеи. Нека идеите предполагат креативност и различни интерпретации. Пуска се анкета с време на гласуване 1 седмица. Гримът с най-много гласове се прави от който иска. Време за изпълнение 2 седмици. За да няма объркване, снимки на гримовете се изпращат на ЛС на водещия темата по всяко време през тези две седмици. При изтичане на срока водещия темата пуска пост обобщение със всички снимки или със онлайн галерия. 1 седмица още за дискутиране на гримовете и предлагане на нови идеи. Така пълния цикъл на всяко предизвикателство ще трае 1 месец.
Лично аз съм против да има съзтезателен характер, за да не ссе притесняват по-неопитни дами да се включат.

# 711
  • Мнения: 13 804
Aз не искам да става състезание, кой е първи, втори и тн. Просто всеки да има възможността да покаже какво си представя под дадена тема.

# 712
  • Мнения: 54
На мен ми харесва по тема, а не по стил( в смисъл да не си казваме какъв вид или продукти да употребяваме).

Гласувам за папагалската идея, за морската идея. Нека си ги кръстим с хубави имена, примерно: "Цветни пера" и "Морски бриз".  Харесвам още "Вдъхновени от цветя", "Градски шик", "Назад във времето" ( демек пин ъп, или 80те или каквото и да е ). Продължавам с "Арабски страсти", "Да обиколим света" ( тук вече всеки може да се вдъхнови от даден народ - култура, или цветовете на знамената на някоя страна ). Това са моите предложения, пък може и без такива имена.  Laughing

# 713
  • Мнения: 1 936
С какъв вид четка се слага грим под водната линия? Blush
На мен не ми се получава както и да пробвам!  Sad

С най-голямо удоволствие ще гледам вашите творби!
Аз ще се включа като задобря с четките и с фотоапарата! Mr. Green

# 714
  • Мнения: 13 804
На мен ми харесва по тема, а не по стил( в смисъл да не си казваме какъв вид или продукти да употребяваме).

Гласувам за папагалската идея, за морската идея. Нека си ги кръстим с хубави имена, примерно: "Цветни пера" и "Морски бриз".  Харесвам още "Вдъхновени от цветя", "Градски шик", "Назад във времето" ( демек пин ъп, или 80те или каквото и да е ). Продължавам с "Арабски страсти", "Да обиколим света" ( тук вече всеки може да се вдъхнови от даден народ - култура, или цветовете на знамената на някоя страна ). Това са моите предложения, пък може и без такива имена.  Laughing

Точно и аз това си мисля!


Kölsches Mädel аз го правя с четката за очна линия. Имам една малко по-дебела и мека от тази на Есенс.

# 715
  • София
  • Мнения: 1 028
аз съм с 2 ръце за арабски страсти  Embarassed  Mr. Green

# 716
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
С какъв вид четка се слага грим под водната линия? Blush
На мен не ми се получава както и да пробвам!  Sad

С най-голямо удоволствие ще гледам вашите творби!
Аз ще се включа като задобря с четките и с фотоапарата! Mr. Green

аз ползвам ъгловата, ако е за сенки

но по-често ползвам молив, който ако е нужно леко размивам и допочиствам (оформям отдолу) с клечка за очи (леко влажна), така ми става равномерно  Peace

# 717
  • София
  • Мнения: 1 691
Аз също съм твърдо против състезателния характер! Нека е просто споделяне на снимки и нищо повече.
Не искам да разваляме хубавата тема с "конкурси"  Peace

# 718
  • Мнения: 1 936
Мерси, Алена! Hug

Относно носенето и неносенето на грим, при мен е обратното! Когато видя хубаво момиче без грим, винаги си представям, колко още по-хубаво ще бъде, ако подчертае красотата си с малко грим!  Peace

# 719
  • Мнения: 13 804
Да, най-важното е да не стават драми! Всеки да се забавлява и да му е готино какво е направил сам и какво са направили другите Hug

Общи условия

Активация на акаунт