Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ Турски сериал с участието на Къванч Татлъту - 31

  • 33 516
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 012

 
















Kuzey-Guney
Север - Юг
Kuzey Güney е историята на двама братя Kuzey и Güney. Kuzey (на турски означава Север) е смел но безразсъден, бунтар, трудно овладява гнева си, безстрашен, не търпи несправедливост, нетърпелив и често юмрукът му говори вместо него. Güney (ознчава Юг) е негова противоположност. Той е спокоен, търпелив, не действа без да мисли, работлив, но и страхлив. Единственото общо между двамата е любовта им към Джемре .
(от http://www.kuzeyguney.com/)

Участват:
   Kıvanç Tatlıtuğ като Kuzey Tekinoğlu
   Buğra Gülsoy като Güney Tekinoğlu
   Öykü Karayel - Cemre Çayak, дъщеря на Gülten,
   Bade İşçil - Banu Sinaner, дъщеря на Atilla Sinaner по-късно става годеница на Güney
   Mustafa Avkıran - Samir 'Sami' Tekinoğlu,пекар,баща на Kuzey и Güney, родом от Карадениз.
   Semra Dinçer - Handan Tekinoğlu, майка на Kuzey и Güney, съпруга на Сами, омъжила се за него против волята на семейството си.
   Zerrin Tekindor - Gülten Çayak, фризьорка, майка на Джемре
   Ünal Silver - Atilla Sinaner, богат бизнесмен, баща на Banu.
   Rıza Kocaoğlu - Ali Güntan, търговец на битака, приятел на Kuzey
   Çağdaş Onur Öztürk - Barış Hakmen, полубрат на Banur, има връзка с Venüs Tezerel
   Göksen Ateş - Venüs Tezerel, приятелка на Barış
   Hazar Ergüçlü - Simay Canaş, приятелка и по-късно съпруга на Kuzey
   Turgay Kantürk - Ferhat, най-големият враг на Kuzey's, когото бащата на Кузей наема да защитава сина му в затвора.
   Merve Boluğur – Zeynepдъщеря на притежател на фотостудио, приятелка от детинство на Джемре, моден дизайнер от Италия, в която Кузей се влюбва.
     Hale Soygazi - Ebru, майка на Banu и Barış, богата бизнес дама, която се връща от Щатите след смъртта на Атила Синанер.
   
Сценарий:   Ece Yörenç, Melek Gençoğlu
Режисура:   Mehmet Ada Öztekin, Nezaket Çoşkun Sevinç
Тематична музика:   Toygar Işıklı
Композитор:   Toygar Işıklı   
Продуцент:   Kerem Çatay
Компания:   Ay Yapım
Излъчване:   Kanal D




Трейлъри към Филма:
Епизод 1 Епизод 2 Епизод 2-2 Епизод 3 Епизод 4 Епизод 5 Епизод 6 Епизод 7 Епизод 7 Епизод 8 Епизод 9 Епизод 10 Епизод 11 Епизод 11-2 Епизод 12 Епизод 13 Епизод 14 Епизод 15 Епизод 16 Епизод 17 Епизод 18 Епизод 19 Епизод 20 Епизод 21 Епизод 22 Епизод 22-2 Епизод 23-1 Епизод 23-2 Епизод 24 Епизод 25 Епизод 26-1 Епизод 26-2 Епизод 26-3 Епизод 26-3 Епизод 27 Епизод 28 Епизод 29 Епизод 30-1 Епизод 30-2 Епизод 31-1 Епизод 31-2 Епизод 32 Епизод 33-1 Епизод 33-2 Епизод 33-3 Епизод 34-1 Епизод 34-2 Епизод 34-3 Епизод 35 Епизод 36 Епизод 37



връзки към темите
TEMA 1 TEMA 2 TEMA 3 TEMA 4 TEMA 5 TEMA 6 TEMA 7 TEMA 8 TEMA 9 TEMA 10 TEMA 11 TEMA 12 TEMA 13 TEMA 14 TEMA 15 TEMA 16 TEMA 17 TEMA 18 TEMA 19 TEMA 20 TEMA 21 TEMA 22 TEMA 23 TEMA 24 TEMA 25 TEMA 26 TEMA 27 TEMA 28 TEMA 29 TEMA 30



Линк към преведените епизоди
http://www.viki.com/channels/4762-kuzey-guney/videos/51754/1



С благодарности към преводачките




Филмът може да гледате онлайн:
http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/
http://www.etvizle.com/kanal-d-canli/
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=eurod
http://www.bedavatvizle.com/kanal-d-canli/
http://www.online-tv-izle.com/online-kanal-d-izle
http://www.diziizle.net/



Торенти
www.lapache.info
www.nitro.org
www.data-bg.org

(С любезното съгласие на Госпожата):


Интервю с Къванч Татлъту по Дубайска телевизия(Kıvanç Tatlıtuğ Gouda Tv Arap Röportajı 2012):



# 1
  • Мнения: 75
Роминче, за теб  bouquet

# 2
  • Мнения: 12 719
Ромина   bouquet  bouquet
Ще постна и тук диалозите  Hug Hug Hug

Джемре и Зейнеп:
З-Сякаш този човек пред мен не беше Кузей сякаш беше друг..неможех да повярвам.
Колко беше сурова и бесен, не ги гледай тези !
Дж-Защо са сменени тези така и не разбрах.Сигурно е станала размяна (не съм сигурна)
З-Незная.Майка ти  се обади от нея научих.
Дж-И при мен така
З-Виж дори не се обади да ми каже това.Открито , открито каза !
Върви си ! Каза ми върви си !
Но въпроса е този че беше Кузей който познавах , но когато викаше на мъжа не видях това.
Онзи Кузей си тръгна нов и различен дойде.Много се изплаших.После много мислих кой е истинския Кузей
Нали тоест кой Кузей познавам аз и кой е истнския който не искам да познавам.
Дж-Кузей никога не би погледнало различно.
З-Може би е искал аз да го видя в различна светлина.
Тоест ние май не сме подходящи един за друг.
Тоест гледаме се от далеч с други лица.
И аз много се питам какво иска да види той
Дж-ооо, Ти наистина си объркана.
З-От сутринта само мисля Джемре идването на живота такова вереме сякаш само за мислене.
Майка ми и баща ми май са прави.
Дж-И майка ти не удобри Кузей нали ?
З-Не са говорили толкова много с нея.Заради мама не се върнах заради майка ми не се държа с Кузей така както на мен ми се искаше пред мен.
Добре влезна в роля не казвам това но понякога големите се знаят (Неможах да я разбера до края)
До майка ми и баща ми тоест..
Разбираш ме нали
Дж-Ти наистина ли си убедена че Кузей те обича.
З-Да.Разбира се.
Дж-тогава тези неща нямат смисъл.
З-Така е.
Дж-Момиче, заради всичко изживяно в миналото заради живота това го спира.
Всичко е пред теб но си с вързани ръце (не съм сигурна)
Вземи това което наистина на него му трябва.
З-Когато го погледна се едно виждам калта.
Дж-Да, има на главата си голям проблем изживя нещо несправедливо.Всичко при него дойде и него удари, кой е мъжа с който искаш да живееш ? Кажи ми  ! Беше длъжен да изживееш това заради Кузей.Жалко за детето наистина.Гюней когато разказваше за вкъщи по това време ние излизахме баща ми и майка ми са сякаш от различно смейство.Ако това семейство бе сложно за Гюней, за Кузей е било много по сложно.Повярвай ми.От останалите ти обичани хора след това тези неща не са важни.Ще го приемеш.Така ще го обичаш.
З-Аз го обичам.
Дж-Добре тогава мисли само затова.Защото Кузей е човек който се мъчи да се измъкне от калта по всякакъв начин.Той си е той без роли той е себе си не се мъчи да бъде друг.Но каквото е това е.Това е Кузей и той те обича това е лудост вече.Незнам къде ще върви връзката ви , но сега не пускай неговата ръка.
З-Все още няма такова нешо.
Дж-Добре знам че сте объркани но съм убедена Кузей приживява много трудни дни.
В добрите дни всички са приятели даже най-добри, гаджета но в момента с убедена ако усещаш че е той се отдалечава в момента му го кажи.
З-Не.. няма такова нещо и без това само като видях тази картина се уплаших това желаех да ти разкажа.
Дж-Разбрах.. не се мъчи да го променяш онова просташко говорене това тези негови изрази.Така се пази вътре не е такъв иска да прилича на друг човек вътрешно в себе си.
За да предпази раните си това момче, всички нещастия бяха грешка защото той още повече се страхува бъди сигурна.Кузей незнае дали ще спечели.Но знае какво е да загуби ето от това се страхува от загубата.



Кузей и Зейнеп:
К-Зейнеп..
З-Добро утро.
К-Добро утро.В съня си ли те виждам ?
Какво търсиш тук ?
З-Липсваше ми.
К-И ти ми липсваше
Х-Събудя ли се нашето момче...ай извинете
К-Добро утро г-жо Хандан.
Х-Добро утро сине.
З-Стана срамно.
К-Няма такова нещо не е станало срамно.Да беше почукала   
З-Снощи Демет ми каза че си дошъл, и си помислих да дойда сутринта.
К-Добре си си помислила , но знаеш.
З-Хайде ти се приготви аз ще излезна.
Тръгвате ли ?
Х-Имам много работа от вчера почнах да тичам по нея налага се да ида да напазарувам.
На Капалъ Чаршъ.Ще ме извиниш нали ?
З-Не мила за нищо.
Х-Добре става , до скоро.
З-До скоро.Лека работа.
Х-Благодаря.
З-Майка ти за да ни остави сами тръгна набързо набързо.
Х-Много мисли за себе си.
З-Стана срамно, засрамих се.
К-Срамно ли ?
З-Мхмм..
К-Защо нищо не станало прегръщахме се просто.
З-Тоест..откъде да знам и аз.
Не ме оставяй друг път да ти звъня толкова много и да те търся.
К-Зейнеп виж,знаеш принуден съм.
З-Кузей умолявам те !
К-Виж, какво изпитваш знам.Добре ли е но аз наистина трябва да помисля за нещата в главата ми и да ги изчистя от нея иначе неможе.Няма да мога да гледам някой да те нарани.
З-Но това за мен е жестокост.
К-Зная, зная но докато този въпрос не се оправи това трябва така да остане.
З-Каквото и да става никога вече не ми причинявай това става ли ?
К-Добре.
З-Ако не си работа искам да ти чувам гласа притеснявам се.Няма друг който да ми липсва сега се налага да си тръгна закъснявам вечерта ще се видим нали ?
К-Незная.
З-Не ми казвай незнам Кузей моля те ела на себе си аз ти казвам че ми липсваш.
К-Добре ще видим.
З-Това значи не става нали ? Тази отдалеченост между нас няма да пропъди онзи мъж.
Ако не искаш да ме нараниш няма да се виждаш с мен, пък и накрая той знае че ти ме обичаш.
К-Ти луда ли си.На рождения ден на Джемре..шттт така се упаших че нещо ще ви се случи.
З-Разбрах не съм ти липсвала.
К-Я ме погледни.
И Ферат звъни и разваля всичко   

# 3
  • Мнения: 1 012
Дидзz   love001 Чудесна работа си свършила, миличка. Мен хич не ме бива да пиша, докато гледам.  Embarassed Пък и друго си е да го гледаш на тв екран! Днес купихме на свекито плазмен тв и тя още не може да се нарадва, все едно били у нас героите  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 12 719
Когато видях Зейнеп да целува така Кузей се сетих за Нихал в ЗП напомни ми на нейната невинна целувка само че Зейнеп е много по умна от Нихал, Нихал освен че беше невинна беше и крехка даже може да се каже глупава.Зейнеп е много будно момиче крехка е невинна е но може да се каже че е и много и умна лично аз много я харесвам и и симпатизирам дано продължи се бори за Кузей и да спечели тази битка както и сърцето му защото е на прав път.
Дидзz   love001 Чудесна работа си свършила, миличка. Мен хич не ме бива да пиша, докато гледам.  Embarassed Пък и друго си е да го гледаш на тв екран! Днес купихме на свекито плазмен тв и тя още не може да се нарадва, все едно били у нас героите  Mr. Green
Роми аз не гледам душко аз само слушам.Да ви е честит телевизора с здраве да го ползвате  Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 1 012
Когато видях Зейнеп да целува така Кузей се сетих за Нихал в ЗП напомни ми на нейната невинна целувка само че Зейнеп е много по умна от Нихал, Нихал освен че беше невинна беше и крехка даже може да се каже глупава.Зейнеп е много будно момиче крехка е невинна е но може да се каже че е и много и умна лично аз много я харесвам и и симпатизирам дано продължи се бори за Кузей и да спечели тази битка както и сърцето му защото е на прав път.
Дидзz   love001 Чудесна работа си свършила, миличка. Мен хич не ме бива да пиша, докато гледам.  Embarassed Пък и друго си е да го гледаш на тв екран! Днес купихме на свекито плазмен тв и тя още не може да се нарадва, все едно били у нас героите  Mr. Green
Роми аз не гледам душко аз само слушам.Да ви е честит телевизора с здраве да го ползвате  Hug Hug Hug
Ясно!  Grinning Е той е на свекито, ние в Бг си имаме, да й е честит  Laughing

# 6
  • Мнения: 3 371
Ромина,  Heart Eyes благодаря ти за новата тема !   bouquet Кога свари и да е с актуалната украса - страхотна е ! Hug
Този епизод за мен беше много вълнуващ, изпълнен с много нежност и красота ! Дано се радваме на повече такива моменти във филма !  Peace

Ето и нещо прекрасно, за чудесно начало на новата ни тема !

Любовта стъпва само на пръсти...

Любовта стъпва само на пръсти.
Тя не идва със трясък и гръм.
Пред олтара й всеки се кръсти,
 и политват вълшебства навън –
леки, толкова леки и бели,
много тихи, почти до мълчание...
Любовта прави хората смели,
и захвърлили всяко страдание
те света необятен претърсват
за вълшебните бели следи...
Сякаш някой е минал на пръсти
и светът по-щастлив се върти...
Сякаш някой е сторил магия
и политат мечтите ни пъстри!
А след тях просветляваме ние,
и се учим да ходим на пръсти...

# 7
  • Мнения: 12 719
Когато видях Зейнеп да целува така Кузей се сетих за Нихал в ЗП напомни ми на нейната невинна целувка само че Зейнеп е много по умна от Нихал, Нихал освен че беше невинна беше и крехка даже може да се каже глупава.Зейнеп е много будно момиче крехка е невинна е но може да се каже че е и много и умна лично аз много я харесвам и и симпатизирам дано продължи се бори за Кузей и да спечели тази битка както и сърцето му защото е на прав път.
Дидзz   love001 Чудесна работа си свършила, миличка. Мен хич не ме бива да пиша, докато гледам.  Embarassed Пък и друго си е да го гледаш на тв екран! Днес купихме на свекито плазмен тв и тя още не може да се нарадва, все едно били у нас героите  Mr. Green
Роми аз не гледам душко аз само слушам.Да ви е честит телевизора с здраве да го ползвате  Hug Hug Hug
Ясно!  Grinning Е той е на свекито, ние в Бг си имаме, да й е честит  Laughing
hahaha hahaha hahaha Аз да ти кажа бях на кабеларката и на цифрова и хващах 3-4 турски ама сега нищо няма ме освен АТВ там мога само Момичето с червения шал да гледам и Край аз и двата ги гледам ама не в реално време и той превъртане.Единствените два сериала които следа така в момента са КГ и АФК

# 8
  • Мнения: 1 012
Госпожата!  Heart Eyes

Диди, аз в БГ нямам нищо турско на кабела  Crossing Arms Пак са ни прецакали нещо  #Cussing out

# 9
  • Мнения: 18 542
Дидка  Heart Eyes чудна си, благодаря джанъм   bouquet  bouquet  bouquet
Роминка отново прелестна тема! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 12 719
Госпожата!  Heart Eyes

Диди, аз в БГ нямам нищо турско на кабела  Crossing Arms Пак са ни прецакали нещо  #Cussing out
Аз да ти кажа на компютъра имам един плейър и с  него ловя всички турски канали  hahaha hahaha от темата на Ферихата дето членувам го постнаха преди време има и турско радио дори но не го ползвам често защото е 5 минути назад  hahaha hahaha

# 11
  • Мнения: 12 719
Ромина,  Heart Eyes благодаря ти за новата тема !   bouquet Кога свари и да е с актуалната украса - страхотна е ! Hug
Този епизод за мен беше много вълнуващ, изпълнен с много нежност и красота ! Дано се радваме на повече такива моменти във филма !  Peace

Ето и нещо прекрасно, за чудесно начало на новата ни тема !

Любовта стъпва само на пръсти...

Любовта стъпва само на пръсти.
Тя не идва със трясък и гръм.
Пред олтара й всеки се кръсти,
 и политват вълшебства навън –
леки, толкова леки и бели,
много тихи, почти до мълчание...
Любовта прави хората смели,
и захвърлили всяко страдание
те света необятен претърсват
за вълшебните бели следи...
Сякаш някой е минал на пръсти
и светът по-щастлив се върти...
Сякаш някой е сторил магия
и политат мечтите ни пъстри!
А след тях просветляваме ние,
и се учим да ходим на пръсти...
  bouquet Миличка много е хубаво благодаря ти  Hug

# 12
  • Мнения: 1 012
Аз сега пък имам проблем с българските, само Нова хващам на компа, другите програми изобщо не ми тръгват, а и някои сайтове не отварям  Thinking

# 13
  • Мнения: 12 719
Аз сега пък имам проблем с българските, само Нова хващам на компа, другите програми изобщо не ми тръгват, а и някои сайтове не отварям  Thinking
Много кофти незнам какво да ти препоръчам да ти кажа ти с коя версия на Уиндолс си може и от това да е  Peace

# 14
  • Мнения: 1 012
Аз сега пък имам проблем с българските, само Нова хващам на компа, другите програми изобщо не ми тръгват, а и някои сайтове не отварям  Thinking
Много кофти незнам какво да ти препоръчам да ти кажа ти с коя версия на Уиндолс си може и от това да е  Peace

Ами последната 2007 май се води  newsm78 и уж имам Мedia Player последна версия, все ми иска да го инсталирам  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт