Аватарна игра - тема номер 1

  • 19 460
  • 884
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 129


Здравейте и добре дошли в първата ни тема, посветена изцяло на игри.

Надявам се тя да е изпъстрена с красиви аватари, подписи, предложения и много забавление, защото това е и нейната цел.

Нашите правила:

- Всяка сряда, участниците се преобличат по зададена тема. Темите избира победителят от предишната игра. Той се нагърбва и с още две задачи. Първата е, да събере всички участници в един пост и да цитира "облеклата", с които участват и второ, да преброи гласовете и да обяви новият победител. Последното трябва да се случва най-късно до петък.

- След като победителят вече е ясен, той има време до понеделник, за да измисли и представи тук - в темата новата задачка, а останалите, от своя страна, имат време до сряда, за да намерят и харесат снимки и картинки, отговарящи на зададената тема.

- Можете да се преобличате колкото пъти поискате по време на играта, защото знам, че докато търсите харесвате много неща, които искате да покажете и все пак, смятам, че макар и да имате 5 комбинации, трябва първо да сложите тази, с която участвате и за която останалите ще гласуват. След като вече сте цитирани с нея, можете да се преобличате колкото поисакте.

- Не сте длъжни да харесате и подпис и аватар. Можете да участвате в играта и само с едното или само с другото.

- И тъй като участниците се увеличават всеки следващ път, предлагам да гласуваме не за 3-ма, а за 5 човека. Съответно, както до сега, по точки. Гласуването става в темата, за да е по-лесно на човекът, който брои точките. Ако все пак някой се притеснява много, просто да опомене в темата, че е пуснал своят вот на лично съобщение.

- Всеки има право да гласува, без значение дали се е включил в преобличането или не.



Задачката в последната ни игра беше ориенталски аватари и подписи. Бяха показани много красови и се включиха 26 човека.


Трето място на почетната стълбичка, заеха три от аватарките с равен брой гласове - 12. И това са

Мишчица





Sellene

 

Малвина~Ина

 

 

Второто място със сребарен медал и 22 от гласовете. отиде при

Sunny Sky



 

Нашият номер едно тази седмица с цели 28 гласа, стана

˘Galeto˘




Ето и прекрасните премени на всички останали, включили се в последната задача.

Машонка

 

Акаша

 

Tyra

 

Естел



Майола Бени

 

mu_ry



 

 

Tumba_lumba



Sophia L.



plami89

 

Пoлu



Мишинаторка

 

loca



 

RadoLin4eto_Mac!



Geraldine

 

joy_r





Adellle



Vanya_I



Мама на Боян

 

nezito

 

Syn

 

silveto_

 


Новата тема е - Деца.
До сряда сутрин всички трябва да са харесали своите нови "премени".


А сега е време за обсъждане...

# 1
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Браво, Поли! Благодарности!  bouquet
Всичко е чудесно и прекрасно! Надявам се, че и занапред ще бъде забавно и интересно за всички ни! Hug

# 2
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Записвам се и тук и чакам с нетърпение играта да започне  Crazy

# 3
  • Мнения: 1 331
Запис тук. Аз ще съм от най-редовните играчи.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Поли,благодаря ти за труда !  Hug

Много весели страници да изпишем тук си пожелавам !

# 5
  • Мнения: 30
Благодаря за новата тема, Поли. Поздравление за хубавото оформление.   bouquet
Очаквам с нетърпение новата игра.
И за да не е само запис, а и не знам къде другаде да го сложа - да си покажа другия вариант за старата игра:
Скрит текст:

# 6
  • Мнения: 6 491
Записвам се ,много ми е приятно и забавно ,макар че едва ли ще се включвам всеки път. Grinning Поли-  bouquet

# 7
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Поли,   bouquet!

Ето и моят втори вариант за предишната игра, който НЕ използвах, защото бях сигурна, че темата ще бъде с достатъчно количество ханъми.  Mr. Green

Скрит текст:


# 8
  • Мнения: 227
Ще се запиша и аз за новата игра, ако ме приемете Blush
Поли, браво за труда Hug

# 9
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Много хубава тема си сътворила, Поли Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Момичета, пожелавам на новата ни тема да има дълъг живот, да ни носи много забавления и приятни емоции. Peace

                                                   




На Селен втория вариант по нищо не отстъпва на първия и двата ти са невероятно красиви!
Тайра - аз те харесах повече с този, с който участва Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 781
Поли, благодаря ти са темата и за положеният труд   bouquet

Аз да питам нещо друго. Задължително ли е да са САМО деца? Аз си харесах сума нещица, ама са с детска тематика, самите дечица липсват от снимките  newsm78.

# 11
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Благодаря за труда Поли.   bouquet Hug
Само да питам ,нали може да не снимки на нашите деца?

Последна редакция: чт, 31 май 2012, 15:28 от Syn

# 12
  • Мнения: 1 331
Значи, който няма деца да си направи до сряда! Има 6 дни! Не са малко.

Аз още се колебая дали да сложа моята щерка, защото някак си да гласуваме за децата си ми е много неудобно. Все едно нечии деца са по от другите. Не знам. Аз съм виждала някои от децата ви и са приказни всичките. Не бих могла да харесам някое повече.

Последна редакция: чт, 31 май 2012, 15:46 от silveto_

# 13
  • Мнения: 265
Поли записвам се и благодаря за старанието.
От сряда се включвам активно. Mr. Green Само уточнение... тайно или явно гласуване ще е...и си мисля сутринта в петък да се обявят победителите и гласуването да приключи...какво ще кажете.
ПП Готова съм с картинките за следващата тематична задача. Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 1 781
Галето, я доуточни за темата с децата  Laughing, не е задължително да са собствените предполагам и може ли да бъдат неща свързани с децата.....не самите дечица? И да не забравя да кажа, че много ми харесваш  Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт