На море в Турция - тема 19

  • 154 784
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Tatjana весело изкарване и само положителни емоции Hug

# 61
  • Мнения: 2 134
Тази дискусия за българите, настанени в лоши стаи ми е леко смешна, нищо лично!
e от вчера мислех да го напиша, ама викам тоя път ще пропусна. обаче съм 100 % съгласна с теб.
 Peace
п.с. Татяна, вие къде отивате ?
За някой може да е смешна и дискусията за отменени почивки и
преспиване по тротоарите пред хотели и фирми - ментета ,
но съществуват тези проблеми и не бива да се игнорират.
На всички пътуващи - хубава почивка !

# 62
  • Мнения: 7 605
Тази дискусия за българите, настанени в лоши стаи ми е леко смешна, нищо лично!
e от вчера мислех да го напиша, ама викам тоя път ще пропусна. обаче съм 100 % съгласна с теб.
 Peace
п.с. Татяна, вие къде отивате ?
За някой може да е смешна и дискусията за отменени почивки и
преспиване по тротоарите пред хотели и фирми - ментета ,
но съществуват тези проблеми и не бива да се игнорират.
На всички пътуващи - хубава почивка !

Аз визирам дискусията за настаняване на 1ви етаж, за какви тротоари и фирми-ментета става въпрос?  Rolling Eyes

Лора, мерси!   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 6 559
Тази дискусия за българите, настанени в лоши стаи ми е леко смешна, нищо лично!
e от вчера мислех да го напиша, ама викам тоя път ще пропусна. обаче съм 100 % съгласна с теб.
 Peace
п.с. Татяна, вие къде отивате ?
За някой може да е смешна и дискусията за отменени почивки и
преспиване по тротоарите пред хотели и фирми - ментета ,
но съществуват тези проблеми и не бива да се игнорират.
На всички пътуващи - хубава почивка !

Аз визирам дискусията за настаняване на 1ви етаж, за какви тротоари и фирми-ментета става въпрос?  Rolling Eyes

Лора, мерси!   bouquet
да, нещо много се разводни темата. троен скок  Rolling Eyesот лошите стаи на фирми-ментета.  Rolling Eyes вече ще пиша само по същество  Peace

# 64
  • Мнения: 2 728
Здравейте, видях тази оферта и заради цената а и не изглеждат лошо нещата я предложих на майка ми. Но като се поразрових намерих много лоши отзиви за тази фирма Инди Травъл, били са участници в Господари на ефира. Та сега вече много внимателно разглеждам оферите и не знам на кои фирми човек може да се довери, вижте офертата да си имате едно на умhttp://www.great.bg/една-незабравима-екскурзия-през-септември-до-кушадасъ-само-за-280-лв.html

# 65
  • Мнения: 2 134
биби,не е необходимо да пишеш !
Радвам се ,че си случила на фирма , просто  - забрави.
Много хора изпатиха от фирми фантоми и успокоението  е "добре,че ни ми се случи!"
Хубавите неща и негативите трябва да се коментират.
Другото е реклама.

# 66
  • Мнения: 1 710
Красива Белла, сигурна съм, че всички са съгласни, че трябва да се обсъжда и хубавото и лошото. PeaceНали за това е създадена темата и нали това е начина да се предпазим от неприятни изживявания. Повечето тук пишем от около 4 години в темата и не помня някой да е омаловажавал проблем или да не е спазвал добрия тон напротив, за щастие атмосферата е доста приятелска. В случая дискусията нямаше нищо общо нито с фирми фантоми, нито с ненастанени туристи, а просто с едно предположение за настаняването на българите, по което почти всички изказахме своето мнение. Дори анкета пуснах по въпроса, защото от много време си търсех повод да го направя Mr. Green
Така че не се обиждай или ядосвай - всички коментари по темата са просто мненията и разбиранията по въпроса.
Всички ние, които смятаме, че ни третират също както и останалите туристи, искаме да убедим тези, които по една или друга причина смятат, че са получили по-лошо отношение, защото са българи, че всичко може да се оправи с един-два разговора и че не е важна националността, а комуникацията. Е, разбира се не отричам, че може да има случаи, когато от хотела не реагират достатъчно бързо или въобще не реагират, но вярвам, че това са по-скоро изключения и не са свързани с това, че сме българи. Мисля, че е много важна нагласата и ако човек тръгне на почивка в убеждението, че ще го третират като трето качество турист, винаги ще си намери за какво да се хване, та да подкрепи теорията си. Трябва ни малко повече самочувствие и положителна нагласа. Нали целта е да имаме страхотна почивка? Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 710
Забравих да напиша, че съм напълно съгласна, че е важно кой ТО организира почивката. Всъщност вярвам, че за добра почивка е необходимо да направиш както много внимателен избор на хотел, така и на ТО, а не на последно място и на тур агент. Много станаха факторите за добра почивка, които трябва да се проучат. Mr. Green

Само един кратък пример - за предстоящата ни почивка Галактик е описала толкова точно и подробно какво искаме, че чак се чудя как й се е занимавало да пише толкова. Но го е направила и знам, че ако имат възможност от хотела ще гледат да се съобразят.

# 68
  • София
  • Мнения: 6 559
биби,не е необходимо да пишеш !
Радвам се ,че си случила на фирма , просто  - забрави.
Много хора изпатиха от фирми фантоми и успокоението  е "добре,че ни ми се случи!"
Хубавите неща и негативите трябва да се коментират.
Другото е реклама.
Абсолютно съм съгласна, че трябва да се пише и лошото. Аз съм един от най-големите критикари и борци за правата на туриста (осъждала съм некоректна ТА преди 2 лета, на една друга запорирахме сметките в разгара на сезона), но първо не това е темата - има отделна такава и второ хубаво е да се пише кои са фирмите, иначе не виждам смисъл, а ти само хвърляш някякви хаотични размисли и страсти и скачаш от тема на тема.  
Татяна, весело изкарване - хубаво време и прекрасно настроение ви желая !

# 69
  • София
  • Мнения: 493
Снимки от Paloma Сlub Sultan, Йоздере, на 40 км от Кушадась.

http://www.flickr.com/photos/15572147@N08/sets/72157630085253614/

# 70
  • Варна
  • Мнения: 495
Снимки от Paloma Сlub Sultan, Йоздере, на 40 км от Кушадась.

http://www.flickr.com/photos/15572147@N08/sets/72157630085253614/
Summer beauty, дай малко подробности за хотела, доволни ли сте, с кой ТО? Разбрах, че има стара и нова част. Вие къде бяхте ? Хотела изглежда много добре. Руснаците пишат , че имало много французи.

# 71
  • Мнения: 1 710
Страхотно изглежда Paloma Сlub Sultan, но много стръмен ми се видя. Знам, че е разположен на хълм, но си го представях по-полегат. yes Иначе много ми харесва и бих почивала там.

# 72
  • София
  • Мнения: 6 559
И аз се нареждам за отзиви за Палома (фен съм им на тази верига, а от снимките ти ми хареса Peace). И мен ме интересуват стаите, цената (може и на лични, като се извинявам за въпроса ама правя сметки каква ще ни е разликата между Анталия със самолет и някъде по-близо с кола  Crazy) , със собствен транспорт и ли пътувахте, времето как беше ... Предварително благодаря !

# 73
  • София
  • Мнения: 4 294
summer beauty ако може не на лични да сподели за стаите, цена и т.н.,
нали всички тук събираме инфо и си правим сметки за тънък вариант  Wink
и на мен много ми хареса този хотел, като се има напредвид доброто
разположение на Оздере, преди Кушадаса е и със собствен транспорт става  Peace

# 74
  • Мнения: 55
Здравейте,на всички.Рано сутринта се завърнахме от Анталия-Алания след като полета ни заканя с един час.За пътуването всичко беше ок с изключение на закъснениета навръщане.Пристигнахме рано сутринта в Анталия на летището ни чакаше представител на Тез Тур Сузана говореща български език.Ние бяхме в хотел намиращ се на около 30-40км извън Алания в село Махуталар.Хотелът Utopia World Hotel 5* УНИКАЛЕН.Големи хубави стаи,голям балкон,мини бар зареден включен в цената на почивката,термо кана,нес кафе,чай,сметана в изобилие.Банята не много голяма но чиста и заредена със сякаква козметика,включително пяна за бръснене,което ми беше странно.Храната в изобилие вкусна и разнообразна.Моят син който е на 7 и е злояд тежи сомо 20кг там ядеше почти от всичко.Аквапарка е огромен има пързалки за най-малките и за най-големите.До плажа се стига по стърби и оттам с асансьор или на всеки 10минути има бусче,което те кара до плажа.Хотелът се намира на висок хълм от там се вижда красива плажна ивица и цяля Алания.Ако някой го интересува нещо по подробно би писала още.След няколко дни и снимки ще кача.

Общи условия

Активация на акаунт