На море в Турция - тема 19

  • 154 768
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 437
tits добре дошла. Ако може повече подробности за този хотел, защото не се посещава май много от българи и снимки (с теб се гоним 2 поредни години по хотелите LaughingБ
Страхотни снимки гледах от Риксос Сънгейт, а сега отивам да видя и тези от Палома.
Аз лично лошо отношение, пренебрежение и т.п. досега в Турция не съм срещала. Не мисля, че някой ни третира като хора втора ръка - смешно е.
За първи етаж - не го обичам, не знам защо.
Нашата почивка наближава  Peace

# 76
  • Варна
  • Мнения: 187
Ето това се казва настаняване на 1 етаж, от стаята направо в басейна

# 77
  • София...........
  • Мнения: 955
От 12 години всяка година ходим на море в Турция с изключение на миналата и по миналата години. Относно настаняването и отношението към нас (БГ) мога да кажа, че винаги е било прекрасно за разлика от това в Гърция.
Никога не сме били настанявани на 1-ия етаж (в повечето случаи 2 ; 3). Една година бяхме в Кустур Кушадасъ там бяхме в едноетажна къщичка и съответно няма как по-високо Wink Преди 3 години Анталия Керван Сарай Лара ни настаниха на седмия етаж. На другия ден казахме на рецепция, че ни е много високо и след няколко часа ни преместиха на 4-ти етаж без да даваме бакшиши.
Мисля, че Турците ни уважават като туристи - дано и тази година затвърдят тези ми впечатления Wink

# 78
  • Мнения: 2 134
За Гърция съм абсолютно съгласна.
Бях една година и не повторих.
Отново повтарям,че ако има проблем ,то е от бълг.страна.

# 79
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
summer beauty, сподели как бяха атракционите (виенско колело, гондола..) в Turan Prince World като заплащане?
Колко пъти може безплатно? Какво се плаща?
Благодаря предварително!

# 80
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета силно земетресение е станало днес в Турция - Олудениз. Усетено е и в Анталия. Има ли хора от темата там сега? Татяна къде са?
Направо не е истина - всичко се тресе!

П.П. Сега прочетох, че Татяна е в Сиде. Мислих, че е в Олудениз.

# 81
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Момичета силно земетресение е станало днес в Турция - Олудениз. Усетено е и в Анталия. Има ли хора от темата там сега? Татяна къде са?
Направо не е истина - всичко се тресе!

П.П. Сега прочетох, че Татяна е в Сиде. Мислих, че е в Олудениз.

То си ги тръска честичко там http://www.emsc-csem.org/Earthquake/

# 82
  • Мнения: 262
Силно земетресение разлюля днес район на Средиземно море, където се срещат границите на Гърция и Турция, съобщи БТА.
Гръцкият вестник "Етнос" съобщи в електронното си издание, че трус с магнитуд 5,7 по Рихтер е регистриран в 15,44 ч. в морето, източно от гръцкия о-в Родос. Оценката за силата на труса е на американския институт по геофизика.
Според сеизмичния институт в германския град Потсдам силата на труса е била 5,9 по Рихтер.
Епицентърът на земетресението е локализиран на 63 км източно от о-в Родос на дълбочина 20,4 км. Трусът е бил усетен на острова. Засега няма данни за жертви и разрушения, съобщава "Етнос".
Турският информационен сайт "Уърлд булитин" предаде, че земетресението е било с магнитуд 6,1 и е локализирано в района на малкия курортен град Олудениз на турското средиземноморско
крайбрежие. Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 242
Силно земетресение разлюля днес район на Средиземно море, където се срещат границите на Гърция и Турция, съобщи БТА.
Гръцкият вестник "Етнос" съобщи в електронното си издание, че трус с магнитуд 5,7 по Рихтер е регистриран в 15,44 ч. в морето, източно от гръцкия о-в Родос. Оценката за силата на труса е на американския институт по геофизика.
Според сеизмичния институт в германския град Потсдам силата на труса е била 5,9 по Рихтер.
Епицентърът на земетресението е локализиран на 63 км източно от о-в Родос на дълбочина 20,4 км. Трусът е бил усетен на острова. Засега няма данни за жертви и разрушения, съобщава "Етнос".
Турският информационен сайт "Уърлд булитин" предаде, че земетресението е било с магнитуд 6,1 и е локализирано в района на малкия курортен град Олудениз на турското средиземноморско
крайбрежие. Rolling Eyes

Дано всички почиващи и живеещи там да са добре! #Crazy

# 84
  • Мнения: 80
Здравейте от завърналите се от Батихан, Кушадасъ. Накратко пристигнахме в 10,00 и ни настаниха в 14,00, което малко ни изнерви, но няма как следващата седмица ние бяхме от заминаващите и ни се искаше да освободим стаите по - късно. Наджи почти през всички дни идваше в хотела. На  екскурзии не сме ходили, защото на предното ходене в Кушадасъ посетихме Ефес и Памеккале. Ходихме на аква парка, което е в близост до хотела - МОЛЯ НЕ ХОДЕТЕ ТАМ, не става и е опасен. Ходихме на разходки до Kippa  и до центъра, пристанището и т.н. За хотела стаите, ние бяхме в две за нас и за децата, бяха хубави, всеки ден се сменяха кърпите и се почистваше. Кърпи за басейните се вземат срещу карти от спа центъра. Всеки ден ходишхме и на сауна. Дамската часто от нашата компания ходихме на турска баня във Виста хил/ Онура/ беше страхотно, вкл и масаж на цяло тяло и маска за лице. Горещо препоръчвам! За храната беше супер, ние сутрин и вечер ходихме в основния ресторант, обяд - на барбекюто. Плажа е малко каменист в началото , но и там ходехме. Водно колело може да ползвате веднъж за престоя за 15мин. /безплатно/. А ла карт ресторанта/барбекюто/ посетихме за рибна вечер - добре ни изненадоха масата ни беше прекрасна.Пързалките се пускат от 10-10,30, 13-13,30, 15-15,30, 17-17,30. Сладолед вече има от 12,00- 0,00ч.  С една дума ние сме доволни и пак бихме отишли там. Дано съм била полезна! Желая на следващите прекрасни почивки!

# 85
  • Мнения: 1 710
Пързалките се пускат от 10-10,30, 13-13,30, 15-15,30, 17-17,30.

Много странно, само по половин час ли работеха? Дали е така цялото лято? Пързалките в общия басейн ли са или имат отделен?
Винаги се радвам, когато някой се върне доволен от почивката си Simple Smile Това е най-готината част от темата ни - хубавите отзиви Simple Smile Чакаме и снимки.

# 86
  • Мнения: 5
И моята почивка завърши,бяхме в Делфин Ботаник обещах малко да разкажа.Пристигнахме към 10 сутринта и веднага ни сложиха гривните и ни дадоха стаята,дотук добре обаче бях изришно поискала стая на висок етаж и да е в блок мимиза (по съвет на съфорумките),и те ми дават на 2 етаж в искания блок.Влизам и ахвам от изумление - една тъмна стая с много малко прозорче и балконче  тип ложа.гледка никаква към съседния хотел,вече бях със скапано настроение,но реших да не се разправям в крайна сметка аз си избрах блока,влизам в банята и душа не работи.Веднага бях на рецепцията и ми дадоха стая на последния етаж.Всъщност този блок мимоза е най лошия останалите са много хубави и имаха нормални прозорци и балкони!!!Стаята се почисти точно 3 пъти за шестдневния престой ,като 2 пъти по мое настояване.Това не беше ми се случвало даже ,като съм била и в тризвездни хотели.Анимацията бих нарекла слаба ,само за руснаци и то е ясно бяхме само ние българите:)Всяка сутрин мъжът ми ставаше в шест да запазва шезлонг(бяха ми казали че такова нещо в Ботаник е невъзможно)Факт.Иначе зеленина и храна е ок.Но мисля че е много прехвален този хотел и не си струва да се дават токлова много пари а именно по 170евро на вечер!

# 87
  • Варна
  • Мнения: 187
В Батихан има 4 басейна -един  бебешки, един за деца от 4 год. някъде със синята парзалка, един голям дълбок и един с пързалките. И при нас пързалките ги пускаха на интервали, но не точно определени.
Днес ми дойде сметката за тел. за разговорите ни с БГ по време на почивката ни. Онемях. Тук като тръгвахме звънях да питам какви са тарифите, нямат нищо общо с това което ни казаха Виваком. Оказа се  когато са ни звъняли от стационарен тел. на Виваком на мобилен Виваком - тарифата за моб.Виваком - 1,88 лв без ДДС, СМС - 0,57 лв. без ДДС , бр. СМС са ми толкова много, а аз не съм пращала толкова, вероятно тези "Добре дошли..." и те се таксуват. А каква ще е таксата на стационарния, не ми се мисли. Внимавайте с разговорите, добре че си бях изкл. моят тел. ,а само на съпруга беше вкл.

Последна редакция: пн, 11 юни 2012, 16:30 от Естера

# 88
  • Мнения: 80
За пързалките, да така е пускат се само в тези интервали и един спасител свири за сигнал за пускане, басейна е отделен. Освен този има един много малък 20-30см дълбок с едно зайче пързалка. Друг за деца до 6-7 год на 60см дълбочина и двата големи. Ако с друго мога да бъда полезна питайте.

# 89
  • Мнения: 80
От нашия автобус имахме в хотел  Онурия Кларос/Оздере/ споделиха, че е прекрасен а и от това,  което аз видях споделям мнението им.

Общи условия

Активация на акаунт