На море в Турция - тема 19

  • 154 785
  • 738
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Не на последно място проверете през ТУИ платихме много изгодна цена със собствен транспорт,на лични ще отговарям да не пиша тук за подробностите.Летяхме от Истанбул,че Варна-София и Варна Истанбул ни е еднакво ,дори второто по-бързо и на по-хубав път  Grinning

Ъпсурт е да се справя Mr. Green,но все пак,благодаря Peace

# 271
  • Варна
  • Мнения: 187
Не на последно място проверете през ТУИ платихме много изгодна цена със собствен транспорт,на лични ще отговарям да не пиша тук за подробностите.Летяхме от Истанбул,че Варна-София и Варна Истанбул ни е еднакво ,дори второто по-бързо и на по-хубав път  Grinning

Ъпсурт е да се справя Mr. Green,но все пак,благодаря Peace

http://www.tui-reisecenter-varna.bg/

# 272
  • Мнения: 1 525
Здравейте.До сега винаги сме почивали в България но заради водните пързалки ми се иска до отидем до Турция.Ще помоля да ми препоръчате ТО който предлага пакети със собствен транспорт тъй като съпругът ми го е страх от самолети.И извинете за въпроса но накакъв език се разбирате с персонала и има ли представител на фирмата в хотела който да ви посрещне и помотне при настаняването.Благодаря
Simple Smile
А защо заради водните пързалки сте се насочили към Турция? Ако прочетете тази тема (както и предишните й) ще разберете, че това ни е предпочитана дестинация по много причини.
Доста ТО предлагат пакети със собствен транспорт. Вижте "Емералд", мисля че и Аура тур имат.
Винаги има кой да ви посрещне в хотела. Във всеки курорт си има посрещаща фирма. Представителите са предимно изселници от Бг.

# 273
  • Мнения: 4 422
Мимоза, ще ти бъда благодарна, ако ми отговориш относно влизането в  морето - има ли нужда от водни обувки, или камъните са на брега - аз пътувам в събота, а не ми се мъкнат и такива обувки, ако не се налага.
не се притеснявай нямате нужда ,камъчета има обли и то само една ивица,иначе пясъка денем е нетърпимо горещ,но е ситен и хубав.  Peace
Ох момичета наистина е страхотен хотела и обслужването,снощи на рибната вечер освен всички възможни рибни и морски деликатеси дето ги ядем откакто сме тук и аз като морско чедо обожавам имаше и доволно количество едър червен хайвер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes октоподи на салата,на скара ,на "не знам кво" си,миди ,скариди,калмари и много риба ами и хайвер  #Crazy
Обслужването е страхотно,анимацията също,невероятни аниматори.Понеже сме от активните в заниманията научиха ни имената,прегръщат ни търсят ни,а ние се включваме почти на всичко-играх аеробика,гимнастика,водна гимнастика,пилатес,стреляме с възд. пушки и ......Програвата е много добра снощи беше детски цирк уникални руски акробати,баланс и пр.Всички бяха впечатлени толкова интересна,сложна и забавна хореография...Браво.
Единствено не съм доволна от масажите,не защото ги пробвах ами защото цените са кошмарни 100 евро и кусур е масажа  Twisted Evil

# 274
  • Варна
  • Мнения: 495
Само да вметна за Онирия Кларос - има специален "тих" басейн само за възрастни, между къщичките е. Там е наистина много спокойно.
Относно пътуване със собствен транспорт - достатъчно е да имате навигация, тя ще ви упътва. Ако шофъорът издържа на дълъг път не ви е нужна междинна нощувка. Съпругът ми дремва 1-2 часа в колата и това е, даже до Анталия не ползвахме мотел.
Summer beauty,тук имаме няколко въпроса към теб от мене и Биби за хотел Палома в Йоздере. Явно не си ги видяла.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=662225.60

# 275
  • Варна
  • Мнения: 495
Само да вметна за Онирия Кларос - има специален "тих" басейн само за възрастни, между къщичките е. Там е наистина много спокойно.
Относно пътуване със собствен транспорт - достатъчно е да имате навигация, тя ще ви упътва. Ако шофъорът издържа на дълъг път не ви е нужна междинна нощувка. Съпругът ми дремва 1-2 часа в колата и това е, даже до Анталия не ползвахме мотел.
Summer beauty,тук има няколко въпроса към теб от мен, Биби и Дудинка за хотел Палома в Йоздере. Явно не си ги видяла.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=662225.60


# 276
  • Варна
  • Мнения: 187
Снимки от Paloma Сlub Sultan, Йоздере, на 40 км от Кушадась.

http://www.flickr.com/photos/15572147@N08/sets/72157630085253614/
Summer beauty, дай малко подробности за хотела, доволни ли сте, с кой ТО? Разбрах, че има стара и нова част. Вие къде бяхте ? Хотела изглежда много добре. Руснаците пишат , че имало много французи.

# 277
  • София
  • Мнения: 493
Да, по-късно ще се включа с отзиви за Паломата.

# 278
  • Мнения: 260
Може ли да ми дадете информация за два хотела,единия е в Кушадасъ АДАКУЛЕ,а другия до Йоздере ГРАНД ЕФЕ?
Имаме почти еднакви оферти и за двата и се чудим кой да изберем.
Само да кажа,че ще сме с голямо дете и държим най-вече на дневната анимация,че да не му е скучно на младежа.
Да има възможност да играе плажен волейбол,баскетбол,водна топка.
Благодаря предварително!

Самоцитирам се,никой ли няма някакви отзиви за тези хотели....

# 279
  • Мнения: 262
inaa3,аз бит посъветвал да предпочетете хотела в Йоздере.Бил съм в съседния на Гранд Ефе, Палома Султан и хвърлях по едно око. По същото време,моя позната беше там и отзивите й бяха добри. В Адакуле няма пясъчен плаж,само платформи до които се стига с асансьор,защото хотела е кацнал високо на скалата.Така че там за плажен волейбол не може да става и дума. Sunglasses

# 280
  • Мнения: 136
Два пъти сме почивали на Адакуле и мога да дам информация за възможните спортове. Плажен волейбол има! Игрището е точно до асансьора на плажа - има си пясъчник с мрежа и всеки предиобед аниматорите организират мачовете за желаещите. Водна топка също има - миналата година беше на малкия басейн, а по-миналата - на големия. Баскетбол няма възможност да се играе. Иначе има тенис на корт и дартс. В общи линии хотелът е нискобюджетен и ще получите поне това, за което сте си платили. Гостите на хотела са предимно българи, румънци, холандци, има и иранци и местни, както и съвсем малко англичани и германци.

# 281
  • Мнения: 131
Здравей` народе Grinning в неделя се завърнахме от ефесия холидей бийч клуб. Ами доволни сме-всичко беше чудничко,понапълняхе..... Mr. Green като цяло сме доволни,но анимацията е доста слаба и понякога вечер се носеха неприятни аромати от пречиствателната им станция SickИначе всички са много любезни и естествено си имаше и пюсове хотела в сравнение с аква фентъзи ,където бяхме предишните 2 год.  Тук например маслото си беше пакетирано , а в аквата всеки си гребеше от една голяма купа. Тук чашите бяха стъкло и пластмасови за еднократна употреба, а в аквата- навсякъде пластмасови за многократна употреба-като през деня децата си играят с тях на пясъка и поле ги ползваме пак.......ето и снимкиhttp://www.facebook.com/media/set/?set=a.479014918792187.128924.100000510501032&type=1&l=c9f4afe85e                                                                   нещо не ми се получи поставянето на снимките

# 282
  • Мнения: 131
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.479014918792187.128924. … &l=c9f4afe85e        Забравих да кажа ,че на отиване минахме през истанбул за да разгледаме аквариума в мол форум.  Еми да знаете не е за изпущане.....трябва да се видиhttp://www.facebook.com/media/set/?set=a.478919398801739.128900. … &l=2a54b07fa6

# 283
  • Мнения: 260
Два пъти сме почивали на Адакуле и мога да дам информация за възможните спортове. Плажен волейбол има! Игрището е точно до асансьора на плажа - има си пясъчник с мрежа и всеки предиобед аниматорите организират мачовете за желаещите. Водна топка също има - миналата година беше на малкия басейн, а по-миналата - на големия. Баскетбол няма възможност да се играе. Иначе има тенис на корт и дартс. В общи линии хотелът е нискобюджетен и ще получите поне това, за което сте си платили. Гостите на хотела са предимно българи, румънци, холандци, има и иранци и местни, както и съвсем малко англичани и германци.
Благодаря много!
Да питам и още нещо,пренаселено ли е много по басейните,трябва ли да си запазваш шезлонги рано сутрин? И коя сграда е за предпочитане,основната или другата? Кога сте почивали там?Защото от миналото лято четох  много лоши отзиви за обслужването там.

# 284
  • София
  • Мнения: 6 676
rozaly, много хубави снимки, само не видях - плажа тесен ли е, пясък?

Общи условия

Активация на акаунт