Бебета родени в чужбина - тема 16

  • 27 860
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 505
честити месечинки и от мен на Вико, Доми и Филип.

Аси, надявам се че Тим се оправя.

Зелче, много хубави снимките....Надявам се Вико да се оправя бързо...

Дано никой да няма алергии от храните....пу, пу.

Засега нямаме никакви проблеми с никоя храна. Вече дори си яде като голям.....много ми е сладък като вземе да дъвче...

Иначе от седмица спи мноооого неспокойно. Кажи речи изобщо не спи от 1-2 до към 5-6. На всеки 10-15 мин започва да мрънка....вече започна да яде по два пъти на нощ. Надявам се да е този скок на 6 месеца който е и скоро да се свършва и да си влиза в релси пак.

Люци, ооох как ви завиждам за това моренце. Още ми липсват белите пясъци на Аруба....., ама тъй тъй...все искаме това което нямаме.

честити ви ученици на тези от вас който имате. Дано годината да е мноооого успешна, безгрижна и пълна с нови и нови неща.



# 721
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Честити месечинки  на Вико, Доми и Филип  Hug

Зелче, много сте хубави  Hug
Калалили, дано Лекси се оправи скоро  Hug недей се самообвинявай все пак човекът континент смени, сблъсква се с различни вируси...
аз не давах на пипат Тим по ръцете, само по краката, ама той си ги  лапаше и тях ooooh!

статус: дупето му е почти ок, но реве и дъвче всичко.
днес се удари с лъжицата, която дъвче, по главата, после си удари челото в един мой кокал и пак рев  ooooh!

сега да ви разкажа нещо весело, хиля се от 2 дена...
Тим получи за подарък една играчка, която като натисниш бутона и пее песнички на български. и като натисне лодката и се чува: всички на борда!
мъжът ми решава, че ще поощрява Тим и ще имитира играчката и застанал до Тим и крещи: пички на борда!  Joy

# 722
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
                      Честити месечинки на слънчевите Вики, Филип и Доминик, да са здрави и усмихнати, да растат и бъдат гордост за мама и тате!
                Зелче, мноооооооооого сте сладки, радвам се, че успях да видя и твоя красавец! Смилявайте се по-честичко и пускайте тук по някоя снимчица на вашите съкровища за нас "простосмъртните" без ФБ  Wink . Съжалявам, че и ти е трябвало да преминеш през кошмара на алергична проява, дано да ни е за последно.
             Във връзка с това - Тити, Нели Ди, вие имате по три дечица, споделете вашия опит с такива реакции, сблъсквали ли сте се с тях?
            Kalalily , как е днес Лекси, надявам се да е по-добре и да нямате повече проблеми в Бг.
             lyuckanova , браво на послушния Кайл, дано поне той се пооправи и вземе да спи прз нощта, то се е ведяло, че Ваньо няма да е от спящите  Grinning .
             Danny, как е Йоана, по-спокойна ли е тези дни, аклиматизира ли се след завръщането от Бг?
            bruxelles , вчера готвих леща и се смях самичка - пред очите ми беше твоята шушка, папкаща от мамината леща  Joy .
             Ася, дано по бързо минат и неволите с Тими! Смяхме се с ММ за вашите пички, ама на мен ми беше още по-смешно като прочетох как Тими се е ударил в твой кокал  Joy Joy Joy .
            Много мами ми се губят, особено тези с най-мъничките слънчица, дано поне те да успяват да откраднат по някой и друг час сън! А мамите, почиващи в България - как сте?
        Това е за сега - ще пиша тези дни, стискайте палци, защото утре (вторник) ще дам мъъъничко пилешко, надявам се то да не е провокирало обрива, а да е било от банана!
     Много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug от мен и Ваньо!

# 723
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
                     на мен ми беше още по-смешно като прочетох как Тими се е ударил в твой кокал  Joy Joy Joy .
           

нещо съм заслабнала и като легна и ми изкача кокалът на ханша. незнам как се нарича  Thinking
и той един голям и щръкнал и потомството точно там - с чело напред  ooooh!

тази нощ пак имаше рев и театро  Confused смених хомеопатичното.

# 724
  • София
  • Мнения: 204
             Danny, как е Йоана, по-спокойна ли е тези дни, аклиматизира ли се след завръщането от БГ?

Благодаря, че питаш, Ирка! Hug
Няма промяна-като "ваденка" е залепена за мен-чистя, готвя, ям, къпя се с нея,
а няколко пъти ми се наложи да я взимам с мен и в тоалетната.
Надявам се, този период да премине бързичко, че изнемогвам! ooooh!

Честита 1/2 годинка на Йоан!
Да е здравичко и усмихнато нашето адашче!
Hug

# 725
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Надявам се, този период да премине бързичко, че изнемогвам! ooooh!

да не те отчайвам - Тим е от поне 3 седмици така  Rolling Eyes

# 726
  • Мнения: 9 912
ир, то колкото и деца да имаш, няма гаранция. Първият ми син имаше някакви алергични прояви, имаше АД, постепенно го поизрастна, но далеч не е било такова чудо като при вас. След годинката като предложих леща, започна да се обрива около устата, вратлето и китките до лактите от нея. постепенно го израстна и това, обаче се появи такава локална реакция към продукти, дето се водят шоколад/и дето не са - например пълнеж на вафла или кифла/ и към ядки. За последното най-много ме е яд, защото обичам ядки, полезни са и тъй. За орехи говоря най-вече, фъстъци само два пъти е пробвал - също с реакция, към бадеми май няма. Зачервяване и обрив около устата, вратлето, китките до лактите, и оплаквания от дращене в гърлото. Той сам спира да яде, като го усети, но вече е голям....

средният син чак тази година получи реакция към нещо тук в Бг - някаква комбинация от сух климат, силно слънце и мръсотия. Под мръсотия имам предвид повече прах навън, пръст, пепел, на пясъчника като вдигне лопатката и се носят кълба прах, ужасно просто. Оправяме го с едно кремче на Урияж, но на практика сърбящите участъци избледняват, щом остане вкъщи два дни.

та, толкова са различни алергиите и реакциите, че само пробваш и наблюдаваш от какво се получават и какво ги намалява....доста дълго занимание.....

ася, щях вчера да ти пиша да го водиш Тим при остеопата, че много време това дупе....но добре, че вече отминава. Дали има връзка онзи пълнозърнест хляб от свеки?

ех, що не ми стърчат кокалите и на мен/дълги години не можех да кача повече от 45 кила, сега съм 63.../   Hug

# 727
  • Мнения: 30
здравейте, тъй като времето ми е кът последните дни, пускам новата тема oт моя профил защото дори не смогнах да питам за паролите на профила на бременелките в странство... съжалявам, че не мога вече да посветя повече време да влизам в детайли и финтифлюшки, но толкоз с 11-месечно бебе. тази наистина ще ми е последната, който иска след това да поема.
Черпя за 11-ти месец, 4-ти зъб и най-накрая прояла Поли. поздрави на всички!

Общи условия

Активация на акаунт