Подсъзнанието може всичко! Юбилейна тема-50

  • 70 372
  • 718
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 548
Ох, момичета, кажете нещо за успокояване на душата и съзнанието, че се поизложих малко на едно събитие и сега не мога да си намеря място. Не ми се говори много, но имам нужда от успокоение.
  bouquet

Обичам те! Съжалявам! Прости ми! Благодаря! - Хоопонопоно.
Подкрепям с две ръце,защото съм го изпитала и съм убедена в положителния му ефект,който ще бъде такъв и в дългосрочен план!Прегръдка и бързо справяне с безпокойството! newsm10 newsm10

# 571
  • Мнения: 5 647
Ще го пробвам, надявам се помогне, че не мога да си намеря място.  ooooh!

# 572
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Ох, момичета, кажете нещо за успокояване на душата и съзнанието, че се поизложих малко на едно събитие и сега не мога да си намеря място. Не ми се говори много, но имам нужда от успокоение.
  bouquet

Обичам те! Съжалявам! Прости ми! Благодаря! - Хоопонопоно.
Подкрепям с две ръце,защото съм го изпитала и съм убедена в положителния му ефект,който ще бъде такъв и в дългосрочен план!Прегръдка и бързо справяне с безпокойството! newsm10 newsm10

Или още по-съкратеното КАПЧИЦА РОСА Hug

# 573
  • Мнения: 5 647
Лени,  кои по-точно точки да "точкувам"?
Опс, обърках линковете, кликнах върху линк за нещо друго

# 574
  • Мнения: 5 647
Лени, а написаното с молив трябва да се изтрие с потупване и повтаряне ба капчица роса ли?

# 575
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Лени, а написаното с молив трябва да се изтрие с потупване и повтаряне ба капчица роса ли?

Написваш няколко думи на листче (може и с химикал)

среща с колеги
лошо държание
излагане


След това вземаш молив с гумичка (който предварително си визуализирала с една капка роса, която се спуска от гумичката до долу=изчистване) и почваш да потупваш по листчето с думите "КАПЧИЦА РОСА" (нищо не триеш)

И така колкото пъти се сетиш Peace


******

Мила_ , това можеш да приложиш за ревност  Heart Eyes Hug  bouquet

# 576
  • Мнения: 1 652
Ох, момичета, кажете нещо за успокояване на душата и съзнанието, че се поизложих малко на едно събитие и сега не мога да си намеря място. Не ми се говори много, но имам нужда от успокоение.
  bouquet

Сети се за случай  в миналото при който си се излагала. Сети се как си се чувствала тогава- колко си се тревожила? С днешна дата това има ли значение за теб? Същото ще стане и с това, което сега считаш за "излагане". Мислиш ли, че някой друг освен тебе мисли за това? едва ли? А дали въобще някой е забелязал твоето "излагане" и го е приел по такъв начин , както и ти? newsm78

Успокой се - "всяко чудо за три дни" и още една поговорка от моя край- добруджанския- "Триста гледали, трима познали/разбрали/ и те не били от нашто село!"

# 577
  • София
  • Мнения: 3 611
Добро утро, момичета!  Hug  Днес е пълнолуние.
http://www.agartam.com/?p=2929

# 578
  • Мнения: 5 647

Написваш няколко думи на листче (може и с химикал)

среща с колеги
лошо държание
излагане


След това вземаш молив с гумичка (който предварително си визуализирала с една капка роса, която се спуска от гумичката до долу=изчистване) и почваш да потупваш по листчето с думите "КАПЧИЦА РОСА" (нищо не триеш)

И така колкото пъти се сетиш Peace

Лени, златна си! Проработи Simple Smile)   bouquet  bouquet  bouquet

Сети се за случай  в миналото при който си се излагала. Сети се как си се чувствала тогава- колко си се тревожила? С днешна дата това има ли значение за теб? Същото ще стане и с това, което сега считаш за "излагане". Мислиш ли, че някой друг освен тебе мисли за това? едва ли? А дали въобще някой е забелязал твоето "излагане" и го е приел по такъв начин , както и ти? newsm78

Успокой се - "всяко чудо за три дни" и още една поговорка от моя край- добруджанския- "Триста гледали, трима познали/разбрали/ и те не били от нашто село!"

Абсолютно си права. В миналото е имало случаи, за които съм се притеснявала, не точно от това естество, но сега като се замисля, нямат никакво значение за мен в момента. Всичко е минавало и заминавало. Така ще стане и сега. Както казва един приятел "Чудо голямо". 
  bouquet  bouquet  bouquet

# 579
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Цитат на: Lenny_Pld ॐ (With love)
Мила_ , това можеш да приложиш за ревност  Heart Eyes Hug  bouquet

Докато търсех нещо друго, попаднах на хомеопатичен препарат за всички болестни състояния, предизвикани от ревността. Преди приемането, му се консултирайте с вашия личен лекар Peace

   bouquet Caipirinha, радвам се за теб Hug

Това много ми хареса "Триста гледали, трима познали/разбрали/ и те не били от нашто село!", darena  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И още по темата за взаимоотношенията

">#![/video]

Последна редакция: вт, 03 юли 2012, 17:45 от Lenny_Pld ॐ (With love)

# 580
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
хомеопатичен препарат за ревност Thinking

или  против ревност  Wink



 Joy Hug

# 581
  • Universe
  • Мнения: 1 556
хомеопатичен препарат за ревност Thinking

или   против ревност  Wink



 Joy Hug

 Rolling Eyes Майтап да става  hahaha

Редактирах го, че както буквално понякога се приемат нещата, току виж, някой решил да си докара това състояние  Wink

# 582
  • Мнения: 7 914
Момичета, нали темата е за подсъзнанието? Не мисля, че е тук мястото на хомеопатията, особено че гранулки и самопредписания хич не са за препоръчване. Нека се придържаме към смеха и настройките на съзнанието си и да не намесваме хомеопатията.  Не е препоръчително сами да си я предписваме, както и да приемаме по съвети на некомпетентни доктори, мислещи, че хомеопатичното лекарство не е по-голяма философия от антибиотика.

Темата много се измести последните страници -  през купони и маси с ядене, та чак до лекарства.


 Lenny_Pld ॐ (With love), този ритуал с капчицата е много интересен и ценен, благодаря.   bouquet

# 583
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Момичета, нали темата е за подсъзнанието? Не мисля, че е тук мястото на хомеопатията, особено че гранулки и самопредписания хич не са за препоръчване. Нека се придържаме към смеха и настройките на съзнанието си и да не намесваме хомеопатията.  Не е препоръчително сами да си я предписваме, както и да приемаме по съвети на некомпетентни доктори, мислещи, че хомеопатичното лекарство не е по-голяма философия от антибиотика.

Темата много се измести последните страници -  през купони и маси с ядене, та чак до лекарства.


Днес ми е ден за редакции, права си звездичка  Embarassed , благодаря   bouquet

Не приемайте медикамента без предварителна консултация в личния си лекар  Peace

# 584
  • Мнения: 185
Здравейте, момичета Hug Hug Hug
само да споделя, че със снимките за седенките ни си припомних, че като малка (7-8 годишна) много мечтаех да обиколя света като порасна, АМА МНОГО newsm53
е, сега съм на 33 и това желание отново изплува заради вас, виновници такива Crossing Arms, но поне сега има почти реален шанс да се осъществи, поне на по-близките дестинации, така че, мили феи, моля не ги хокайте много, много Praynig
иначе аз и детето сме добре, не писах няколко дни, защото моя приятелка от 18 години имаше нужда от мен (почина майка й, пусках й мантрите по интернет, защото аз съм в София, а тя в Петрич) и поне малко успях да й помогна, но пък редовно ви четях и ще пробвам това "капчица роса" да кротна малко моята терминаторка и естествено ще ви споделя резултата newsm03

Общи условия

Активация на акаунт