Гримиране - техники, съвети, идеи и предизвикателства- 7

  • 40 514
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
 Hug



...Иначе не знам как ги ползвате тези апликатори. Те поемат целия цвят и това, което отива на очите е супер малко.  Naughty Да оставим факта, че не може да се наслагват цветове и да се преливат. И в интерес на истината не съм виждала гримьор да ползва апликатори.

аз ползвам четка  Peace когато наслагвам цвета го правя с потупване по клепача (зоната за нанасяне), а не с движение - напред-назад; може би така ползвам четката, като апликатор  Rolling Eyes сега се замислям  Rolling Eyes след това, когато преливам - правя движнеие "напред-назад", но ако съм ползвала мокра четка с пръст ми е най-добре, то реално и съвсем малко е нужно за доразнасяне накрая, защото - при мен - с потупване - нанасянето е много прецизно

след вече над 6м гримиране си поопознах формата на очите и къде какво да сложа, но моите са много дълбоки, с много издадена кост и трябва непременно да отворя окото след нанасяне, за да видя колко е качено на костта

ето тук в скрития текст - много добре е хванато точно това с дълбочината на окото и костта

Скрит текст:

сега, като се гримирам - в края на окото - към костта качвам тъмен цвят (котешко изтеглено - нагоре над окото ), в основата на окото - от към носа - почти чисто бяло - перлено  Peace

# 736
  • София
  • Мнения: 5 474
a.l.e.n.a,много си хубава!Гримчето е много лекичко,колкото да подчертае и отвори окото,на мен ми харесва,точно такива обичам за ежедневието.

  Нямам търпение вече да ви видя принцесите!

# 737
  • Мнения: 13 624
a.l.e.n.a, много хубава снимка Heart Eyes

Успях наааай-после да изпратя на Мис Нели снимките и използваните продукти за хАрабската принцеса  Mr. Green
Нямам търпение утре да разглеждам творенията на всички! Hug Hug

# 738
  • Мнения: 31 192
Днес си взех от неоновите сенки на Флормар. Искам да благодаря на Адри и на Жаки, че едната ги откри и сподели, а другата ме упъти. Heart Eyes Hug  bouquet
 Сенките са наистина с невероятно качество и пигментираност. Имам безброй сенки, като не е да не съм виждала пигментирани. Аз всъщност само такива предпочитам и ползвам, дори и при най-светлите цветове. За тези сенки обаче Мас могат да се ухапят отзад, защото за 5.80 вземам това което при тях струва 30 лв. А Инглот могат да се скрият и да се срамуват в ъгъла.
Направих си сега грим като за маскарада в Рио за проба на купените цветове и понеже аз не се гримирам папагалски /с три цвята розово, зелено и синьо в неони/ Whistling се показах на любимия да ме види с него и да ми се подиграва. Той обаче ме хареса страшно и ме накара да остана с този грим за да ми се радвал. Shocked Смятам че нещо жегите му действат извратяващо. Останах! Mr. Green
Взех и бронзъра 01, като това е супер нередно вече тъй като имам ....наистина много вк. последния на Пучи за Герлен. Blush Емииии страхотен е медала. Взех смело с кабуки четката и се направих на плашило, защото тази чиния /смятам да си сервирам суши върху него/ трябва да се ползва все едно утре ще свърши и никога вече няма да пипнем бронзър.
Флормар е една фирма, която може да съперничи на брандове със сууууупер големи претенции и това е яко! Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 681
Някой може ли да сподели магазинче, в което на намеря оранжевото на Флормар и да работи в неделя? Mr. Green Blush

# 740
  • Мнения: 616


Последен ден на предизвикателлството Арабска Принцеса. Имате още няколко часа за участие.

Ще пусне ли някой тема за Флормар?И на мен ми станаха интересни от толкова хвалби, ще трябва да намеря начин да си поръчам.

Моля, заповядайте в Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт