Къде в Бургас (32)

  • 94 924
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 216
Раници Габол има и в книжарницата с/у Стоматологията
Фитнес уреди продават и в стария мол, в м-н Спорт депо

# 436
  • Бургас
  • Мнения: 260
Цитат
Здравейте,да попитам знаете ли къде в центъра има фризери на сладоледи Кри Кри
На Гурко са заредили, минавах и питах днес.
Уши-нос-гърло  аз ходя при Ламбов в клиника Бургас срещу х-л Космос, работи с каса.

# 437
  • Бургас
  • Мнения: 749
Може би е коментирано преди, но не си спомням / тогава не ме е интересувало и не съм обърнала внимание / .
Предстои ми смяна на вратите в къщи.Някой може ли да ми предложи магазин от който е доволен! Praynig

# 438
  • Мнения: X
Може би е коментирано преди, но не си спомням / тогава не ме е интересувало и не съм обърнала внимание / .
Предстои ми смяна на вратите в къщи.Някой може ли да ми предложи магазин от който е доволен! Praynig

http://www.elidoors.com/

естествен фурнир, механизъм за плавно затваряне

# 439
  • Мнения: 15
На кожен лекар ли трябва да се ходи за петна от алергия,които се появяват по кожата периодично?

И бихте ли препоръчали добър лекар специалист в тази област?

# 440
  • Мнения: 539
Vivivivi,за сладоледа-благодаря.

# 441
  • Мнения: 101
Може ли някой да ми препоръча специалист ендокринолог ,който да има частен кабинет. .....Искам да мина тази седмица ,а във всички клиники казват ,че по - рано от 6.08. не могат да ми запишат час и затова питам за специалист работещ на частно.
Д-р Манолова - работи и със ЗК, и на свободен прием, обикновено има часове в рамките на седмицата, но не работи в петък. Задължително трябва да се запази час по телефона.
т-л: 0887 247372
Кабинетът е в к-с "Изгрев" в бл. 126 /до колелото на х-л "Мираж"/. 

# 442
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Момичета, препоръчайте ми лекар уши-нос-гърло newsm78

Ако ти трябва за нещо сериозно, в Бс няма кой да ти свърши работа.
Иначе: д-р Аврамов /работи в поликлиниката срещу х-л Космос/ - като и и там е много относително, аз съм доволна, има много хора, които не са.

# 443
  • Бургас
  • Мнения: 205
някой знае ли д-р братова дали още е до стария съд,ако може и телефонен номер

# 444
  • Мнения: 35
Може би е коментирано преди, но не си спомням / тогава не ме е интересувало и не съм обърнала внимание / .
Предстои ми смяна на вратите в къщи.Някой може ли да ми предложи магазин от който е доволен! Praynig

Снощи разглеждах брошурата на Баумакс и видях, че има промоция на врата+каса за 100 и 120 лв. Чак се изненадах, защото по принцип толкова струва само вратата и още толкова касата. За качеството идея си нямам.
Иначе в някое от Езерата (горно или долно) знам, че има цех и цените са по-приемливи.

# 445
  • Бургас
  • Мнения: 641
Предполагам че говориш за Дизайн Шопов в Горно Езерово http://design-shopov.com/

Дограмата ни е от тях и нямам никакви забележки! Но цената не беше ниска. Имат мострена зала и в Бургас.

# 446
  • Мнения: 35
Предполагам че говориш за Дизайн Шопов в Горно Езерово http://design-shopov.com/

Дограмата ни е от тях и нямам никакви забележки! Но цената не беше ниска. Имат мострена зала и в Бургас.

Май точно това беше. Ние като правихме проучване имам спомен,че вратите им идваха по-евтино. За дограмата не знам какво е положението. Голяма цифромания са тези врати. На нас ни трябваха 11 бр. Най-накрая свекър ми започна да ни ги прави. Себестойността е 60-70 лв Simple Smile - врата, пълнеж на вратата, каса, панти, брава.

# 447
  • Мнения: 1 894
Предполагам че говориш за Дизайн Шопов в Горно Езерово http://design-shopov.com/

Дограмата ни е от тях и нямам никакви забележки! Но цената не беше ниска. Имат мострена зала и в Бургас.

Трислойна дограма ли имате?

# 448
  • Мнения: 863
Ние  правихме врати в Дизайн Шопов преди около 3 години.Цената им беше много добра тогава и досега не сме имали проблем с тях  Peace

# 449
  • Мнения: 5
И аз съм на тема врати .Изненадана съм колко са скъпи .Спряла съм се на две фирми и трябва да избера едната е Спринг а другата е Би Джи И на Сливница .Някой има ли от тях да ми препоръча на коя да се спра . Мисля вратите да са Ламинат на Хосе . Не че е най доброто но са от по ниския ценови клас Около 360-380 с монтажа .

Общи условия

Активация на акаунт