Споделете 172

  • 30 086
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 892
Пу, Ангелинке, ти ще пиеш бира, мъжете ще пекат чушки, а може ли аз да пека мръвката?!
Мерси, ида!

Мърморанке, споделям, че по никога най-готини са подаръците, дето никога иначе не би си ги купил сам  Mr. Green  Така, де!

# 736
  • София
  • Мнения: 11 749
Мърморанке, сандала е чудесен и с червен лак - супер. Няма да са удобни, но пък се искат жертви, красотата е всичко. Със здраве да ги носиш!!
пп Искам домашна лютеница, но някой  друг да я направи. Една година се хванах и направих, после трябваше да боядисвам кухнята. До там бях с тази вкуснотийка.

# 737
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Споделям, че утре се навършват 2 години, откакто го няма най-прекрасния и любим дядо, който някога съм можела да имам. Най-усмихнатия беловлас старец, най-големия добряк, с най-голямото сърце. Веселякът на всички компании. Щуракът, дори на 70 години. Най-глезещия и обичащ дядо.

Липсва ми. Не минава ден без да си спомня за него. Не заслужаваше да си замине в тежки мъки. Отиде си на голям празник - Успение Богородично. Казват, че само добрите хора си отиват на велики празници. Вярвам, че е така.

Съжалявам за минорния тон.

# 738
  • София
  • Мнения: 11 749
Boryana, светла му памет! Обещавам ти, че утре ще изпия едно кафе и ще го спомена, ей така с най-добро чувство, нищо че не го познавам, а и теб също /само виртуално/. Трябва да сме добри и това да ни е водещо.

# 739

Общи условия

Активация на акаунт