ХИТОВИ романтични РУСКИ сериали и филми

  • 148 612
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
СПОДЕЛЕТЕ ХУБАВ РУСКИ СЕРИАЛ ИЛИ ФИЛМ, ЗА ДА ГО КОМЕНТИРАМЕ ЗАЕДНО!
Ласточкино гнездо / Лястовиче гнездо 2012 год.

РЕЗЮМЕ - общо серии 12 х 45 минути:

16 годишната Ида живее със своята майка в провинцията. Скоро майка й ненадейно се разболява и умира. В апартамента на Ида се настаняват леля й със семейството си, с което за Ида настъпват трудни дни. Един ден на прага на апартамента се появява непознат мъж, който твърди, че е баща на Ида и я отвежда със себе си в Москва. За Ида, която мечтае да стане лекар започва нов живот, но семейството на баща й не я приема радушно в дома си. Единственият, който се грижи и застъпва за нея е полубрат й Роман. Между двамата се зараждат силни чувства и двамата се влюбват. В опит да подтиснат и забравят тази забранена любов,Роман се мести да живее в друг град, а Ида се жени за друг мъж и гради кариера на лекар. Дали обаче тази първа, силна и искрена любов между Ида и Роман може да бъде забравена?
В ролите:
Татьяна Арнтгольц, Юрий Стоянов, Иван Жидков, Светлана Немоляева, Наталия Вдовина, Дмитрий Муляр, Катерина Шпица, Надежда Маркина, Константин Крюков, Елена Плаксина, Александр Потапов, Александр Козлов, Валентина Шарыкина, Игорь Савочкин, Ольга Прохватыло, Татьяна Науменко, Глеб Сердюков, Анатолий Отраднов, Мария Антипова, Дмитрий Готсдинер, Наталья Чернявская, Александра Прокофьева, Марина Коняшкина, Ричард Бондарев, Анна Литкенс, Настасья Самбурская, Василий Куприянов, Елена Новикова (II), Эдуард Османов, Николай Пивненко, Александр Бобков, Геннадий Ченцов, Вадим Уколов, Надежда Лумпова, Надежда Иванова, Александр Зельский, Эльдар Трамов, Мария Добржинская


ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН:



# 1
  • Мнения: 0
ВСЕГДА ГОВОРИ ВСЕГДА / ВИНАГИ КАЗВАЙ ВИНАГИ 2003г. - 2012г.

ИЗЛЪЧЕНИ ДО МОМЕНТА 8 СЕЗОНА СЪС СРЕДНО ПО 8 - 10 СЕРИИ Х 45 МИН. В СЕЗОН.

Изключително интересен сериал за млада жена, която поради своята наивност
попада в затвора за сметка на съпруга си. Излизайки от затвора и благодарение на
таланта си да рисува и случайни познанства, тя става директор на голяма рекламна
агенция в Москва, а съдбата я среща с голямата любов.

В главните роли : Мария Порошина, Татьяна Абрамова, Даниил Страхов и Ярослав Бойко

В момента се снима 9 сезон от предварително обявените общо 10 сезона

ВСИЧКИ СЕЗОНИ МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ ОНЛАЙН ТУК:

http://seasonvar.ru/serial-1688-Vsegda_govori_vsegda-1-season.html

# 2
  • Мнения: 0
ДОЯРКА ИЗ ХАЦАПЕТОВКИ / ДОЯРКАТА ИЗ ХАЦАПЕТОВКА  

ОБЩО 3 СЕЗОНА СЪС СРЕДНО ПО 12 СЕРИИ Х 45 МИН. В СЕЗОН

РЕЗЮМЕ:
Катя пристига в Москва от забутаното селце Хацапетовка, за да кандидатства
в Хранително-вкусов университет в Москва, което е мечтата й.
Дима има дядо, който преди смъртта си оставя завещание, в което е записано,
че ще получи наследство в милиони, ако за 1 месец се ожени.
В противен случай всичко остава за "Фонд Природа".
Дима решава да се ожени фиктивно за първата жена, с която се запознава и
това случайно е Катя, но...любовта има последната дума в тази свежа история.

В главните роли : Кирилл Жандаров и Наталья Гудкова



Станалата хитова песен "Не отпускай меня" в сериала се изпълняват от Кирилл Жандаров :



ГЛЕДАЙТЕ ВСИЧКИТЕ 3 СЕЗОНА ОНЛАЙН ТУК :

http://seasonvar.ru/serial-1834-Doyarka_iz_Hatcapetovki-1-season.htmlhttps://

# 3
  • Мнения: 0
БРАК ПО ЗАВЕЩАНИЮ /  БРАК ПО ЗАВЕЩАНИЕ 2009г. - 2011г.

РЕЗЮМЕ :

Английският милионер Терънс Харпър оставя завещание, според което наследница
на 9 милиона стерлинга е обикновената руска девойка Саша Козинцева, но за
да получи Саша завещаните пари, тя трябва да изпълни определено условие.
Назначен е професионален екип, който трябва да я обучи за целта.
Много интересен сериал, който поддържа интереса от начало до край!
/ Можете да го намерите с чудесен превод на бълг.език в торентите. /

В ГЛАВНИТЕ РОЛИ : ТАТЬЯНА АРНТГОЛЬЦ и АЛЕКСАНДР ДЬЯЧЕНКО

СЕЗОН 1 - 12 серии х 45 мин. МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ ОНЛАЙН ТУК:

http://seasonvar.ru/serial-2215-Brak_po_zaveshaniyu.html



СЕЗОН 2 - 8 серии х 45 мин. МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ ОНЛАЙН ТУК :

http://seasonvar.ru/serial-3460-Brak_po_zaveshaniyu-2-season.html



Любовта между Урмас и Саша:

# 4
  • Мнения: 0
Започвам да гледам, като първо внимателно ще си избера НАПЪЛНО ЗАВЪРШЕН СЕРИАЛ. Дали има такива, коварна работа....
С тия сезони и продължения - гавра с търпението на зрителя, евтина стока на изплащане.
Впрочем, сега се сещам за един български сериал, нещо като Забранена любов ли беше.
В края на сезона една бомба гръмна, в помещението бяха 4 главни героя. Разбра се, че един от тях бил убит, но кой по-точно, не се разбра, баламите останаха да чакат
Продължение не последва.
Никога.
Така им се падаше на тия, дето го гледаха.... Rolling Eyes.

# 5
  • Мнения: 4 535


Желая успех на новата тема! Peace Ще я посещавам редовно, защото никога не съм била съгласна с фразата: " Филмът хубав ли е, или руски?" Помня, и в момента гледам сериали и филми, които ми харесват, и с радост ще ги споделям с вас. Grinning
Хубав ден ви желая!

Нещо леко и ненатоварващо за неделя, гледа се онлайн:

http://www.youtube.com/watch?v=RkjlOdO_Eik&context=C4a6c4aaA … xYOeAg5OYrbGtGS4=

Новое платье Королевой (2011)

Название: Новое платье Королевой
Год выхода: 2011
Жанр: романтическая комедия
Режиссер: Дмитрий Томашпольский
В ролях: Ольга Сухарева, Антон Семкин, Кирилл Нагиев, Светлана Чуйкина, Любава Грешнова, Марк Дробот, Николай Боклан, Олег Драч

О фильме:
Сложно чувствовать себя королевой, работая в стоматологической клинике за три копейки... Странно быть серой мышкой, обладая такой красноречивой фамилией — Королева. Но Люся Королева именно такая — совершенно не умеет врать, полна комплексов и, конечно же, не замужем. Ее представление о счастье -- это гламурная жизнь и любовь модного тусовщика -- теннисиста Заборского. Люся отправляется в Москву на семинар «Хочешь быть счастливым -- будь им», на вокзале нечаянно забирает сумку модели Лосевой, и .. оказывается обладательницей волшебного платья. Преодолев смущение, Люся примеряет откровенный наряд и преображается до неузнаваемости. Теперь она - счастливая, уверенная в себе девушка, для которой открыты все двери. Сможет ли она правильно распорядиться этим шансом и добиться успеха, или от соприкосновения с реальностью ее мечты превратятся в пыль?

# 6
  • Мнения: 0
Започвам да гледам, като първо внимателно ще си избера НАПЪЛНО ЗАВЪРШЕН СЕРИАЛ. Дали има такива, коварна работа....
С тия сезони и продължения - гавра с търпението на зрителя, евтина стока на изплащане.
Впрочем, сега се сещам за един български сериал, нещо като Забранена любов ли беше.
В края на сезона една бомба гръмна, в помещението бяха 4 главни героя. Разбра се, че един от тях бил убит, но кой по-точно, не се разбра, баламите останаха да чакат
Продължение не последва.
Никога.
Така им се падаше на тия, дето го гледаха....
Rolling Eyes.

Joy Joy Joy

Тези са напълно завършени. Laughing
За "Всегда говори Всегда" говорят, че ще има още 2 сезона, но дори и без тях
пак си е завършен сериала.

Симпатично романтично филмче "Васильки для Василисы"
Премиера на 23 юни 2012г, продължителност 1.32 часа

В ролите: Григорий Антипенко и Карина Андоленко



http://www.youtube.com/watch?v=c9uYGZ7400M

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Идеята за такава тема е отдавнашна и аз я аплодирах тогава.
 Изгледах двата сериала- "Ласточкино гнездо" и "Брак по завещанию".
 Повече ми хареса  "Ласточкино гнездо", който завърши, а за втория- повече ме впечатли първи сезон с Дьяченко. А втори сезон  завърши с отворен край и мислех, че ще има и трети сезон.
   За първия ie,rd. - като го видях в темата, започнах да си напрягам мозъка / доста ми е препълнена кутийката, ама е от ЕГН-то  hahaha hahaha /, за да си припомня някои неща и какво ми хареса.
 Историята на Ида е интересна, любовта й с Роман- също, но като цяло имаше много актуални въпроси: за тайните в семейството; за появата на равнодушие между съпрузите; за младото поколение и бездуховността; за наркоманията и борбата с нея; за изневярата; за ролята на жената- добра и всеотдайна в професията или даряваща семейството и децата си с повече внимание...
   Спомням с умиление и склерозиралата баба и отношението на снаха й към нея..
  Който се загледа, ще намери върху какво да се замисли, какво да хареса и какво - не.

  Само сега точно не си спомням финала- след скока в реката, спасена като по чудо от Рома, имаше сцени в болницата  и  newsm78 newsm78 май ще трябва пак да погледна.

   Ще се опитам да сложа няколко снимки - на Ида, на Рома и на екранния и реалния й съпруг







  Да добавя, че на мен ми хареса, че сериите не са много на брой, стегнати са и се гледат лесно. Не бих се хванала да гледам сериал с безброй серии- като " Дързост и красота ", например Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 01 юли 2012, 12:31 от renibo

# 8
  • Мнения: 0
Рени, Надин Hug

Лястовичето гнездо беше един от първите руски сериали, които изгледах.
Бях запленена от химията между актьорите Татьяна Арнтгольц и Константин Крюков.
Татьяна Арнтгольц ми хареса като външност и особено като актриса.
Подобно на Туба Буюкюстюн много й се получава химията с партньорите. Laughing
А Костя Крюков с нещо ми напомня за Мурат Йълдъръм - може би по топлите очи,
та потърсих и други сериали или филми с техни участия и не бях разочарована.


Още един забавен мини сериал с Константин Крюков, който също ще ви хареса :



ЛЕКАРСТВО ДЛЯ БАБУШКИ / ЛЕКАРСТВО ЗА БАБАТА

Общо серии 4 , Премиера 18 юни 2011

МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ ОНЛАЙН ТУК - сериите са в един файл с прод. около 2.48 часа :

http://www.youtube.com/watch?v=Njd43vUN96s


Последна редакция: нд, 01 юли 2012, 12:57 от Fan

# 9
  • Мнения: 0
Фенско клипче за Ласточкино гнездо



Рени  Hug

Скрит текст:
Нали търсеше последните кадри в болницата -
Ида се събужда след операцията и всичко е ок, а преди това
Роман й казва, че...нали се сещаш. Heart Eyes

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Мисля, че ще е интересно да видим една връзка на Татяна Арнтголц с български зет.
 / Извинете, че постнах целия запис от шоуто, но можете  да го спрете след танца, а другите танци на двойката ги има вдясно /



http://vbox7.com/play:d05f21fc

Последна редакция: нд, 01 юли 2012, 22:31 от renibo

# 11
  • Мнения: 0
Татьяна Арнгтольц има сестра близначка Ольга,
която е по-малка с 20 минути и съшо е актриса като "кака си". Laughing
Сестрите са родени на 18 март 1982 год. в Калининград в семейство на актьори.
По-известна актриса от двете е Татьяна, но Ольга също има хубави роли.

Един интересен мини сериал с Ольга Арнтгольц,
в който се разказва за известна певица, която поради лошо стекли се
обстоятелства в живота й губи сина си, мечтата й е да го открие
и никога не губи надежда за това.
Накрая след куп перипетии, естествено имаме хепи енд.
Доста затрогващо сериалче + хубава музика.

Белые розы надежды / Белите рози на надеждата

 Общо серии 4, Премиера на 26.02.2011 г

МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ ОНЛАЙН ТУК:

http://www.youtube.com/user/jasminca09/videos?query=%D0%91%D0%B5 … D0%B6%D0%B4%D1%8B


# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 40
  Интересни партньори в " Брак по завещание" първи сезон




 Затварям очи и посочвам линк за гледане. Ще споделя като изгледам

# 13
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте и поздравление за новата тема!  Hug

Фенче,  Hug радвам се, че я има вече в действителност тази твоя отдавнашна идея.  Peace

Вярно, че малко късно се появявам и аз тук, но тъй като все не намирам време и все още не съм изгледала нито един от препоръчаните сериали  Blush - нямах и повод да го направя. Но... искам сега да благодаря, че го има това място, където накуп да се събират адреси на различни сериали, че иначе  ooooh! каквато съм - колко пъти се наканвам да гледам нещо, ама не откривам линк.  Joy Joy Joy

И другата причина да пиша днес е, че си спомних нещо - преди време съм заглеждала два-три руски сериали по телевизията, но понеже по това време пътувах често  ooooh! така и не ги догледах / това са ''Петербургските потайности'', ''Бедната Настя'' и третият не се сещам за заглавието, но ставаше дума за състезатели по фигурно пързаляне/, та - молбата ми е, ако някой има инфо за тях / дали има някъде качени епизодите  newsm78/ да го сподели и ще бъда много благодарна.  Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 40
   Малко послъгах. Никакви мижаници нямаше. Просто си помислих: какво съм аз- бабушка, и какво ми трябва - лекарство. Значи гледаме

   " ЛЕКАРСТВО ДЛЯ БАБУШКИ"

    И уж ще гледам на части, но...си го изгледах наведнаж / оф, отиде ми почивката Grinning Grinning /
    Хареса ми,  и не КАЖЕТСЯ ,  както викаше сестрата на Женя и майка им се ядосваше, а наистина. Е, не е като в познатите ни турски сериали да разтягат, протакат, ами още на първата среща - целувка, на втората предложение за женитба. Ама няма лошо, всичко става ясно от раз. Пък и тук- бедните момичета си намират хем красиви, хем умни, хем добри, хем богати, ама най- важното, обичащи ги женихи.
    Пък и  нали всички обичаме приказката за Пепеляшка- от детството си та чак до старини Laughing Laughing Laughing
   И да не забравя- Фанче каза, че този артист й приличал на Мурат Й и е права- и той има белег на челото / във филма поне /  hahaha hahaha, ама и къдрокос като Керим  newsm78 newsm78, а до него има и един Аслан / по ранната му прическа поне / Joy Joy Joy
 
 Ето ви и две снимчици.





   За утре ще си избирам друго- засега информация има.

Общи условия

Активация на акаунт