Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 110 - след финала

  • 43 212
  • 729
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 098
  bouquet Късмет4е, хубава тема!

# 2
  • Мнения: 233
За СОН-а може да е край,
но за нас в гьола си е рай.
С много писти във главите,
продължават веселбите! Hug

Късмет  Hug ,макар и в странство,
за темата, изпращам ти      bouquet

# 3
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Късмет, за темата и гостоприемството ти 

На всички патета - весели и интересни минути в темата.    bouquet

премествам си поста от предната тема  Peace дано не досаждам  Joy

Скрит текст:
Понеже тези дни много си говорихме за турското общество и нрави искам да ви пусна два клипа.
Единият е гей парад от миналата година в Истанбул (днес имаше пак) , а другият е за Ахмет Йълдъз (героят от Зенне танцьор: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=73259)

http://www.youtube.com/watch?v=se8QNKnNl1k&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=_cLo38ZfZz8&feature=related

Мисля, че ще ви бъде интересно

# 4
  • Мнения: 1 064
Така-а-а! Понеже тези дни си говорим за консервативното турско общество, ето че изскочи възможност да сравним къде сме ние. Нали вчера и в София имаше гей парад.

дописка за контра гей парада

Пловдив е облепен с такива плакати

# 5
  • Мнения: 3 098
Aми да, то нашето общество нали не оби4а разли4ните! А пък тия монаси педераси какво са наска4али против това, което те най- много вършат?

http://www.youtube.com/watch?v=uT8bYKZ6lpQ&feature=related

# 6
  • Romania
  • Мнения: 1
Нека видим кои са отбори за финала на Евро 2012. Аз съм с испанския тим.
¡Vamos España!  ¡Todos con La Roja!

# 7
  • Мнения: 233
Айде на залозите!
Аз съм за азурчетата Peace FORCA ITALIA

Последна редакция: нд, 01 юли 2012, 21:50 от nikita1

# 8
# 9
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864

 newsm10 + 1

Бланче, изключително на място   Peace Бг риалити  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 9 541
Аман от информационни затъмнения. То в днешно време има ли по света изобщо "абсолютно независима" медия?!

По въпроса за липсата на инфо от медиите искам да споделя, че наши приятели по време на земетресението хукнали да бягат навън, хайде на колата и накъде? - към Владая, демек посока епицентъра, щото не знаели от къде тресе /ха-ха/.

А то по принцип човек разсъждава, Господ разполага, но съм убедена, че утре нещата ще са много по-добре в района ви, Марица. Само без паника. Казваш си: аз действам, пък да става каквото ще!
Пък и сега ако станете европейски шампиони и като угасят през нощта пожара ще видиш утре какво ще е по улиците ви - няма жива душа ли?.....от народ няма да можеш да се разминеш .......то след 1.30 ч. ще е ясно вече.
Не участвам в залаганията, но този път май съм за испанците.
Хайде приятно ви гледане на патетата-футболни фенове!!! Heart Eyes

# 11
  • Romania
  • Мнения: 1
  1     -      0
Roja - Azzuri

# 12
  • Мнения: 9 541
Лакунче, много интересни клипове за гей-парада в Истанбул /особено втория на английски/.


Абе патета, защо мъжът ми, който е за Италия вика на италианците azuri,  а синът ми /който е за испанците/ им вика жабари? Леле, викат, спорят, главата ми се наду. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 098


¡Viva España!

# 14
  • Мнения: 3 098
Аман от информационни затъмнения. То в днешно време има ли по света изобщо "абсолютно независима" медия?!

По въпроса за липсата на инфо от медиите искам да споделя, че наши приятели по време на земетресението хукнали да бягат навън, хайде на колата и накъде? - към Владая, демек посока епицентъра, щото не знаели от къде тресе /ха-ха/.

А то по принцип човек разсъждава, Господ разполага, но съм убедена, че утре нещата ще са много по-добре в района ви, Марица. Само без паника. Казваш си: аз действам, пък да става каквото ще!
Пък и сега ако станете европейски шампиони и като угасят през нощта пожара ще видиш утре какво ще е по улиците ви - няма жива душа ли?.....от народ няма да можеш да се разминеш .......то след 1.30 ч. ще е ясно вече.
Не участвам в залаганията, но този път май съм за испанците.
Хайде приятно ви гледане на патетата-футболни фенове!!! Heart Eyes

To още сега е. Народа се показа подивял по улиците. Заря има в момента. След ма4а и аз мисля да излизам, хем да 4уя докъде е пожара стигнал.
Аз затова ми се искаше маалко пове4е инфо да има, ако побегне 4овек, да знае накъде.

Общи условия

Активация на акаунт