45 соу

  • 4 155
  • 25
  •   1
Отговори
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
Здравейте синът ми тази есен е първи клас записан е в  45-то интересува ме някой знае ли за униформите там как стои въпросът.Сега правят цялостен ремонт на у-щето и практически е невъзможно да съумееш да попиташ някого вътре–заключено е и охраната казва да се мине утре или други ден

# 1
  • Мнения: 443
И аз се интересувам от това у-ще. То ще бъде изцяло обновено-кипи усилен ремонт. Но за униформи никога не съм чувала- Откъде е тази информация.

# 2
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
нямам информация затова питам

# 3
  • Мнения: 443
Нямат униформи,а и не съм чула да се предвижда въвеждане на униформи. А дали в заявлението за кандидатстване може да се избира учител?

# 4
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
не зная на нас не ни дадоха да пишем на гърба както правят иначе

# 5
  • София
  • Мнения: 750
Дъщеря ми ще е 6-ти клас там, а синът ми - първи. За униформи не съм чувала да има идея.
Относно учителите, които ще поемат първи клас тази година за съжаление също нямам информация. При подаване на документите ме призоваха да напиша предпочитания към учител - е как като не ги познавам. На общата родителска среща през април представиха две учителки - Кирилова и Максимова....примерно, симпатични жени, други впечатления - нямам.

# 6
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
аз също нямам идея  на една колежка децата учат там тя ми го препоръча.Ние живеем срещу Макдоналдс при Орион и го записахме
Мъника се казва Денис

# 7
  • Мнения: 443
а6,дени, ще разчитаме на вас за актуална информация. ние живеем точно до оградата на у-щето и нямаме колебания за изборът-то ще е. Надявам се при този ремонт,който правят да се ремонтира и басейнът. да споделя още,че при хубаво време съм наблюдавала как се провеждат часовете по физкултура-много добре ги занимаваше учителката ивсички деца участваха активно. до колкото знам и пропусквателният режим е доста строг и на мен това ми харесва. Ако събера още инфо ще пиша.

# 8
  • София
  • Мнения: 750
О да, физическото е на ниво, покриват нормативи и дори от първи клас си имат отделна учителка по физическо. Дъщеря ми първи и втори клас беше в 18-то, там началната учителка водеше и физическото, което се състоеше в разни детски игри ....
Относно басейна, мисля, че вече е ремонтиран. Тоалетните са прилични.
Относно пропусквателния режим.....уж не пускат външни лица, но не е проблем ако иска някой да влезе, тъй че чак строг режим - не е.
Ева17, ти като си до у-щето, ти май ще даваш фреш инфо как върви ремонта.  Grinning

# 9
  • Мнения: 443
Винаги ще споделям каквото науча. утре ще разпитам една мама,чието дете учи там-то ще е пети клас и ще пиша.

# 10
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
благодаря за което

# 11
  • София
  • Мнения: 750
Винаги ще споделям каквото науча. утре ще разпитам една мама,чието дете учи там-то ще е пети клас и ще пиша.
да, такъв човек ще е полезен, има пряк поглед поне върху една от учителките, които най-вероятно ще поемат първи клас

# 12
  • Мнения: 443
Докладвам: Първолаците са на първия етаж,отделени са от другите,не ги пускат без надзоручителките са неотлъчно до тях,следи се стриктно кой ги взима. За плуването ми обясниха,че редовно се взимат проби от водата(това ми беше един от страховете,но майката,която ми даде инфото е взискателна,така че се доверявам на преценката и),тоалетните били сравнително прилични,учителката по плуване била много старателна и внимателна с децата Praynig. Ще разпитам и за учителките,но не исках да нахалствам много. според мен у-щето има добър потенциал и сега след този ремонт би могло да се развива доста добре.

# 13
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
някой от вас знае ли дали ще има родителска среща преди 15 септември и откъде закупихте екип за плуването

# 14
  • София
  • Мнения: 750
да, разпределението по класове ще излезе на 3-ти септ., а родителска среща на 10-ти септ., но не знам дали няма да е пак обща
екип за физическо и плуване - от спортс дайрект.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт