45 соу

  • 4 157
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Здравейте синът ми тази есен е първи клас записан е в  45-то интересува ме някой знае ли за униформите там как стои въпросът.Сега правят цялостен ремонт на у-щето и практически е невъзможно да съумееш да попиташ някого вътре–заключено е и охраната казва да се мине утре или други ден

# 1
  • Мнения: 443
И аз се интересувам от това у-ще. То ще бъде изцяло обновено-кипи усилен ремонт. Но за униформи никога не съм чувала- Откъде е тази информация.

# 2
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
нямам информация затова питам

# 3
  • Мнения: 443
Нямат униформи,а и не съм чула да се предвижда въвеждане на униформи. А дали в заявлението за кандидатстване може да се избира учител?

# 4
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
не зная на нас не ни дадоха да пишем на гърба както правят иначе

# 5
  • София
  • Мнения: 750
Дъщеря ми ще е 6-ти клас там, а синът ми - първи. За униформи не съм чувала да има идея.
Относно учителите, които ще поемат първи клас тази година за съжаление също нямам информация. При подаване на документите ме призоваха да напиша предпочитания към учител - е как като не ги познавам. На общата родителска среща през април представиха две учителки - Кирилова и Максимова....примерно, симпатични жени, други впечатления - нямам.

# 6
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
аз също нямам идея  на една колежка децата учат там тя ми го препоръча.Ние живеем срещу Макдоналдс при Орион и го записахме
Мъника се казва Денис

# 7
  • Мнения: 443
а6,дени, ще разчитаме на вас за актуална информация. ние живеем точно до оградата на у-щето и нямаме колебания за изборът-то ще е. Надявам се при този ремонт,който правят да се ремонтира и басейнът. да споделя още,че при хубаво време съм наблюдавала как се провеждат часовете по физкултура-много добре ги занимаваше учителката ивсички деца участваха активно. до колкото знам и пропусквателният режим е доста строг и на мен това ми харесва. Ако събера още инфо ще пиша.

# 8
  • София
  • Мнения: 750
О да, физическото е на ниво, покриват нормативи и дори от първи клас си имат отделна учителка по физическо. Дъщеря ми първи и втори клас беше в 18-то, там началната учителка водеше и физическото, което се състоеше в разни детски игри ....
Относно басейна, мисля, че вече е ремонтиран. Тоалетните са прилични.
Относно пропусквателния режим.....уж не пускат външни лица, но не е проблем ако иска някой да влезе, тъй че чак строг режим - не е.
Ева17, ти като си до у-щето, ти май ще даваш фреш инфо как върви ремонта.  Grinning

# 9
  • Мнения: 443
Винаги ще споделям каквото науча. утре ще разпитам една мама,чието дете учи там-то ще е пети клас и ще пиша.

# 10
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
благодаря за което

# 11
  • София
  • Мнения: 750
Винаги ще споделям каквото науча. утре ще разпитам една мама,чието дете учи там-то ще е пети клас и ще пиша.
да, такъв човек ще е полезен, има пряк поглед поне върху една от учителките, които най-вероятно ще поемат първи клас

# 12
  • Мнения: 443
Докладвам: Първолаците са на първия етаж,отделени са от другите,не ги пускат без надзоручителките са неотлъчно до тях,следи се стриктно кой ги взима. За плуването ми обясниха,че редовно се взимат проби от водата(това ми беше един от страховете,но майката,която ми даде инфото е взискателна,така че се доверявам на преценката и),тоалетните били сравнително прилични,учителката по плуване била много старателна и внимателна с децата Praynig. Ще разпитам и за учителките,но не исках да нахалствам много. според мен у-щето има добър потенциал и сега след този ремонт би могло да се развива доста добре.

# 13
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
някой от вас знае ли дали ще има родителска среща преди 15 септември и откъде закупихте екип за плуването

# 14
  • София
  • Мнения: 750
да, разпределението по класове ще излезе на 3-ти септ., а родителска среща на 10-ти септ., но не знам дали няма да е пак обща
екип за физическо и плуване - от спортс дайрект.

 Peace

# 15
  • Мнения: 473
Здравейте,
Живеем съвсем близо до училището и синът ми ще е втори клас тази година, така че имам съвсем преки наблюдения. Питайте каквото ви интересува.

Да споделя, че с ремонта, според мен нещата са доста зле, дори незнам дали ще станат готови за първия учебен ден- от вън са готови, но вътре кипи усилен труд....
Както обикновено, няма актуална информация от колко часа ще бъде откриването на учебната година.
За сега има информация, че днес от 18 часа ще се проведе родителската среща за подготвителната и за първи клас.

# 16
  • Мнения: 443
Charr,би ли споделилакак е чуждоезиковото обучение? Какви езици се учат? СИП-ове?  И мен лично много ме притеснява дали учителите си изпълняват дежурствата и успяват ли да ги опазят да не се избият. Имаш ли някакви впечатления от учителите,които сега водят четвърти клас2 извинявай за многото въпроси,но ти като минала по този път сигурно ще ме разбереш. Hug

# 17
  • Мнения: 473
Ооо разбирам те и то много добре  Hug
Имам СИП английски,който се заявява пожелание,но всички деца го посещаваха. Обучението е по-скоро опознавателно, не очаквай кой знае какво. Но и личното ми мнение е,че на този етап стреса им е достатъчно голям, за да го натоварвам допълнително с английската азбука. Виж вече от тази година - няма мърдане -заляга се яко над учебника.
За други езици - в зависимост от желаещите. Но масово се набляга на английски.
За съжаление нямам наблядение от учителите,водещи сега 4ти клас.
За учителите като цяло -какво да ти кажа- успяват някак си да ги опазят да не се избият - няма проблем в това, но те и самите деца вече се научават на порядките в училище. Честно казано - най-трудни са първите месеци - октомври,ноември,след това вече сесвиква и е по-лесно.

# 18
  • Мнения: 443
Благодаря ти много.  bouquet

# 19
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
здравейте вече е ясно ние сме в 1 г клас ,малкият много хареса госпожата и е толкова нетърпелив че обикаля навсякъде с несесера в ръка.Иначе единственото ми притеснение е че в класа са 16 момчета и 12 момичета т.е изцяло мъжки клас ще има яко ходене по мъките незнам дано госпожата съумее да им съсредоточи вниманието на нашите хулигани

# 20
  • София
  • Мнения: 377
Здравейте,

и ние записахме Рая в 45-то, тя е в 1А клас. Доколкото ни каза класната, випускът се очертава преобладаващо мъжки Simple Smile

# 21
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Здравейте, в процес на избор на училище за дъщеря ми съм за 2013, и съм се ориентирала към 45-то. Можете ли да ми препоръчатае учител за 1 клас, за догодина, 2013, т.е. вероятно някоя от учителките, които сега водят 4-ти клас....

# 22
  • Мнения: 443
Знаете ли някаква информация за срокове за записване?

# 23
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Здравейте,

и ние записахме Рая в 45-то, тя е в 1А клас. Доколкото ни каза класната, випускът се очертава преобладаващо мъжки Simple Smile
а доволна ли сте от занималнята

# 24
  • София
  • Мнения: 377
Здравейте,

и ние записахме Рая в 45-то, тя е в 1А клас. Доколкото ни каза класната, випускът се очертава преобладаващо мъжки Simple Smile
а доволна ли сте от занималнята

Ами, по време на занималнята Рая успява да си напише домашните, после като й ги проверя откривам грешки и поправям и дообеснявам. Занималнята е удобна в нашия случай, защото като се ходи на допълнителните занимания, не е удобно да взема детето към 12, после пак да я заведа за шах примерно, да седя да я чакам един час и да си я взема. А, сега и допълнителното плуване иска да пробва детето и предимството е, че си седи в училище и не се разкарва на никъде. Ние просто сме малко по-далеч от училището, но ако живееш в блоковете отсреща, може би този вариант не си заслужава. Виж, от храната в стола, категорично не съм доволна Sad и е голяма мъка- детето не иска да й слагам нищо готвено, защото явно го е срам да си извади такава храна, в същото време и сандвичи не яде особено, а в лавката е излишно да казвам какво продават..

# 25
  • Мнения: 22
Тече приема на документи - заявление, декларация или ги изтегляте от страницата на училището или на място плюс копие от Акта за раждане на детето.

Общи условия

Активация на акаунт