73 СОУ - гимназиална степен - тема №3

  • 56 515
  • 644
  •   1
Отговори
# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 341
Да я напълним само с хубави новини и полезни мнения! Flowers Hibiscus

Да кажа по повод последния пост от предишната тема, че и аз резервирах отново езиков курс за сина си до Австрия. Днес платих втората вноска и чакаме с нетърпение юлската дата.

# 2
  • Мнения: 835
Чудесно, че са ви потвърдили!  Приятно изкарване на децата!!!   Моето мнение е,  че не е по-добре със съученици... идеята на езиковите ваканции е, колкото по-малко познати, включително и сънародници, толкова по-добре.  Макар че и при такива ситуации намират изход -- говорят си на английски.  Много трудно се организират езикови екскурзии или лагери от самите училища, но при масово желание и сериозна информационна кампания в дадено училище, предполагам, че не е толкова сложно да се направи група от едно училище, или дори един випуск ... предполагам СМГ така са постъпили.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 090
Успех на 10 а  б, в, г, д, на предстоящите НВО!

# 4
  • Мнения: 211
Здравейте, дали някой има информация как е минал устния изпит на 8-ми клас днес?

# 5
  • София
  • Мнения: 714
Здравейте, дали някой има информация как е минал устния изпит на 8-ми клас днес?

Според сина ми: зависи кой какви въпроси е изтеглил Simple Smile.

Доколкото знам минало е спокойно, изслушват, не задават въпроси, имаш определено време да говориш и това е.
Не си знае оценката.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 341
Това в края на 8ми клас ли се случва? Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 714
Това в края на 8ми клас ли се случва? Rolling Eyes

Да, имаха първо писмен дълъг изпит ( но беше преди 10-тина дни) и след това устен.
Доколкото разбрах писменият бил различен в отделните паралелки, подготвен от съответния учител.
Устният - били са двама учители, единият им преподава и още един, непознат за тях ( поне за сина ми).

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 341
Ooo, това е интересно! Миналата година някои паралелки го направиха онлайн, но не и тази на сина ми. Много ми е любопитно как се е справил класът на г-жа Пеева (би трябвало да е Б) и кой е бил вторият изпитващ устно учител.

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 18:35 от aniK

# 9
  • Мнения: 211
Да, и аз разбрах, че писменният изпит е бил доста дълъг и труден. Устният доколкото знам всеки ден ще има различна паралелка, която ще бъде изпитвана. Имат теми по които да се подготвят, като след като изчерпиш темата, която си изтеглил или взависимост от отговорите се задават допълнителни въпроси.

# 10
  • Мнения: 8
Аз не бях разбрала за такъв изпит Simple Smile Моят син е в класа на г-жа Пеева. Притесняваше се за писмен изпит, че бил много важен (има 5), но за устен не знаех. Чудя се дали той е разбрал Simple Smile) Иначе правиха много "аргументации" (дебати, според мен) в последно време

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 341
Миналата година останалите класове имаха такъв устен изпит, но класът на г-жа Пеева - не. Мисля, че беше по инициатива на преподавателките по немски език на останалите три паралелки. Нашите бяха и дистаницонно тогава. Реших, че тази година, след като са присъствено, висчки са имали писмен и устен изпит.

# 12
  • Мнения: 211
Моето дете сподели, че г-жа Пеева държала да си изпитва нейния клас сама или поне това се носи между децата.

# 13
  • Мнения: 5
Здравейте,

Бих била благодарна, ако някой може да ми каже, дали госпожа Вероника Петкова по немски език води някой от осмите класове и кой от тях? Моят син много я харесва, от времето, когато преподаваше в прогимназията и сега, когато трябва да подрежда желания за кандидатстване след 7 клас, много иска тя да му преподава. Благодаря на всеки, който може да ми даде информация.

# 14
  • София
  • Мнения: 714
Здравейте,

Бих била благодарна, ако някой може да ми каже, дали госпожа Вероника Петкова по немски език води някой от осмите класове и кой от тях? Моят син много я харесва, от времето, когато преподаваше в прогимназията и сега, когато трябва да подрежда желания за кандидатстване след 7 клас, много иска тя да му преподава. Благодаря на всеки, който може да ми даде информация.

Г-жа Петкова тази година водеше 8 Г клас ( НЕ/АЕ).

Общи условия

Активация на акаунт