45 соу

  • 4 160
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
Здравейте,
Живеем съвсем близо до училището и синът ми ще е втори клас тази година, така че имам съвсем преки наблюдения. Питайте каквото ви интересува.

Да споделя, че с ремонта, според мен нещата са доста зле, дори незнам дали ще станат готови за първия учебен ден- от вън са готови, но вътре кипи усилен труд....
Както обикновено, няма актуална информация от колко часа ще бъде откриването на учебната година.
За сега има информация, че днес от 18 часа ще се проведе родителската среща за подготвителната и за първи клас.

# 16
  • Мнения: 443
Charr,би ли споделилакак е чуждоезиковото обучение? Какви езици се учат? СИП-ове?  И мен лично много ме притеснява дали учителите си изпълняват дежурствата и успяват ли да ги опазят да не се избият. Имаш ли някакви впечатления от учителите,които сега водят четвърти клас2 извинявай за многото въпроси,но ти като минала по този път сигурно ще ме разбереш. Hug

# 17
  • Мнения: 473
Ооо разбирам те и то много добре  Hug
Имам СИП английски,който се заявява пожелание,но всички деца го посещаваха. Обучението е по-скоро опознавателно, не очаквай кой знае какво. Но и личното ми мнение е,че на този етап стреса им е достатъчно голям, за да го натоварвам допълнително с английската азбука. Виж вече от тази година - няма мърдане -заляга се яко над учебника.
За други езици - в зависимост от желаещите. Но масово се набляга на английски.
За съжаление нямам наблядение от учителите,водещи сега 4ти клас.
За учителите като цяло -какво да ти кажа- успяват някак си да ги опазят да не се избият - няма проблем в това, но те и самите деца вече се научават на порядките в училище. Честно казано - най-трудни са първите месеци - октомври,ноември,след това вече сесвиква и е по-лесно.

# 18
  • Мнения: 443
Благодаря ти много.  bouquet

# 19
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
здравейте вече е ясно ние сме в 1 г клас ,малкият много хареса госпожата и е толкова нетърпелив че обикаля навсякъде с несесера в ръка.Иначе единственото ми притеснение е че в класа са 16 момчета и 12 момичета т.е изцяло мъжки клас ще има яко ходене по мъките незнам дано госпожата съумее да им съсредоточи вниманието на нашите хулигани

# 20
  • София
  • Мнения: 377
Здравейте,

и ние записахме Рая в 45-то, тя е в 1А клас. Доколкото ни каза класната, випускът се очертава преобладаващо мъжки Simple Smile

# 21
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Здравейте, в процес на избор на училище за дъщеря ми съм за 2013, и съм се ориентирала към 45-то. Можете ли да ми препоръчатае учител за 1 клас, за догодина, 2013, т.е. вероятно някоя от учителките, които сега водят 4-ти клас....

# 22
  • Мнения: 443
Знаете ли някаква информация за срокове за записване?

# 23
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Здравейте,

и ние записахме Рая в 45-то, тя е в 1А клас. Доколкото ни каза класната, випускът се очертава преобладаващо мъжки Simple Smile
а доволна ли сте от занималнята

# 24
  • София
  • Мнения: 377
Здравейте,

и ние записахме Рая в 45-то, тя е в 1А клас. Доколкото ни каза класната, випускът се очертава преобладаващо мъжки Simple Smile
а доволна ли сте от занималнята

Ами, по време на занималнята Рая успява да си напише домашните, после като й ги проверя откривам грешки и поправям и дообеснявам. Занималнята е удобна в нашия случай, защото като се ходи на допълнителните занимания, не е удобно да взема детето към 12, после пак да я заведа за шах примерно, да седя да я чакам един час и да си я взема. А, сега и допълнителното плуване иска да пробва детето и предимството е, че си седи в училище и не се разкарва на никъде. Ние просто сме малко по-далеч от училището, но ако живееш в блоковете отсреща, може би този вариант не си заслужава. Виж, от храната в стола, категорично не съм доволна Sad и е голяма мъка- детето не иска да й слагам нищо готвено, защото явно го е срам да си извади такава храна, в същото време и сандвичи не яде особено, а в лавката е излишно да казвам какво продават..

# 25
  • Мнения: 22
Тече приема на документи - заявление, декларация или ги изтегляте от страницата на училището или на място плюс копие от Акта за раждане на детето.

Общи условия

Активация на акаунт