Подсъзнанието може всичко! 51

  • 103 929
  • 745
  •   1
Отговори
# 465
  • По света и у нас
  • Мнения: 189
              Новолунието започна преди 20 мин. Аз току-що приключих с писането на моите желания:)Вярвам, че Вселената ще ми помогне да се осъществят. Успех и на вас!

# 466
  • Мнения: 1 351
Абе заподозрях някои от вас във забежки по морето и ей ви на - взехте да си признавате..... hahaha
  Хич да не ви наляга , затиска и прочие депресията , щото догодина пак ще се насладите на същите летни гледки- ние от морето какво да кажем , като след няма и месец всичко ще замре за есенен и зимен сън и от шумотевица та на замрелица...- това е по- депресиращо , а и да не забравим - вятър , вятър , вятър зимата ушите ми падат от вятър. Shocked
 Такааа аз сега започвам със желанията  smile3508

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
 ooooh! Sad пропуснах да ги напиша преди 8.55 , а сега като гледам луната е без курс  и така до 7.45 на 20.08 .......... това новолуние направо го пиша бегало.... уф  Sad

# 468
  • Мнения: 265
Аз разбрах, че който иска да пише на новолуние в дева, може да го направи след 3:33ч на 18 август, т.е. след два-три часа.

# 469
  • Мнения: 685
Удовлетворение от работата и заплащането желая на Pinkito  Hug

.. аз като да не изпусна, влезнах одеве, видях, че  Vodoley54 е писала желания и намерих набързо тези за Лъв и написах скромно 11.
Смятам утре сутринта, като стана с кеф да напиша планираните за Дева.
 Rolling Eyes Няма лошо да имам и за двете или не може?

klem4e, вкарай още 1 желание за себе си в утрешния списък: "Зимата, като минавам по улиците вятърът около мен да спира."  Hug

# 470
  • Мнения: 1 346
Хихи, Клемче, много ми хареса това за вятъра и ушите. През зимата морето е съвсем друго, негостолюбиво и студено, но пък винаги съм готова за разходка край него, обичам го дори и като е по-намръщено, не ми е много далеч и мисълта да живея някъде далеч от него не ми допада.
Днес за пръв път пиша желания заедно с вас, аз нищо не разбирам от пълнолуния, новолуния, пиша си желания по всяко време когато ме вдъхнови музата.

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
добре де някой от знаещите тук да каже има ли смисъл да пишем желания , когато луната е без ход
според това тук тя е така през цялото новолуние почти
http://www.astrohoroscope.info/moon.htm

# 472
  • Мнения: 3 034
На Луната й предстоят три аспекта само в рамкита на ден, как ще е без ход? Тригон с Плутон, секстил с Венера и квадрат с Юпитер! Всъщност се подведох по написаното по-горе, в сайта е коректно отбелязано, че без ход беше само три часа! Извинявам се на поддържащите сайта за обвинението.

Правих нова карта вчера, празнувах Лъва и Слънцето, шареничка и съм си я плеснала на десктопа. Мисля обаче старата да изгоря, нещо мързеливичка се прояви. Днес ще си пиша желания.  Grinning

# 473
  • Мнения: 265
Обърках се нещо. Нали след 3:33ч тази сутрин луната не е без ход? Аз ги писах точно тогава.Ако съм объркала, моля кажете, за да се поправя.  Blush

# 474
  • В Балкана
  • Мнения: 672
residence след 03.33ч си е в пълен ход в Дева.  Simple Smile

добре де някой от знаещите тук да каже има ли смисъл да пишем желания , когато луната е без ход
според това тук тя е така през цялото новолуние почти
http://www.astrohoroscope.info/moon.htm

Ако вярваш в желанията си и не знаеш или не обръщаш внимание на това, дали Луната е в курс или не, може да ги напишеш на пълнолуние и пак да се сбъднат.
Когато вкараш мисъл, желание, повишиш вибрацията, сътвориш си матрицата, няма значение прилива и отлива, има значение единствено това, което ти заявяваш на Вселената.
Когато сложим прекалено много рамки, забравяме същността.
Да, желателно е да се обърне внимание и да не се пишат желания по време на празния ход, но ако искаш да си ги напишеш и ти идва от вътре - действай!


Патериците помагат да проходим. Но когато сложим под мишниците повече от нужното (една и/или две), рискуваме да паднем и никога да не се научим да вървим. Нито с тях, нито без тях.


Цитат
Луна без курс

Когато Луната е без курс, човек се отдалечава от реалността, потъва в мечтите си и обикновено е доста разсеян и да не преценява правилно ситуациите. Затова по това време не се препоръчва да се вземат отговорни решения. Взети при такава Луна, те никога не се изпълняват в очакваната посока, ако въобще се реализират. Обикновено тези решения се базират върху заблуди или изхождат от неверни предпоставки. Затова всичко най-важно трябва да планираме във времето, когато Луната не се намира в тази фаза. Луна без курс може да продължи от няколко минути до повече от едно денонощие.
Когато Луната е „без курс”:
 Следва да се проявява максимална предпазливост;
 По-добре е да се намирате в безопасна обстановка, да почивате или да се занимавате с нещо обичайно за вас (работа, хоби)
 Не трябва да вземате отговорни, "съдбоносни" решения: като правило, те се базират на неверни предпоставки и едва ли ще донесат желаните резултати, ако въобще донесат;
 По-добре да не се купуват скъпи неща, особено такива, които ще се употребяват дълго време: може да не забележите скрит дефект, който ще се прояви, когато изтече гаранционния срок;
 Трябва особено щателно да съблюдавате правилата за техника на безопасността. Изключва се пушенето в леглото, играта с огън и манипулации със запалителни и взривоопасни вещества.
 Ако Ви предстои някакво важно мероприятие, по-добре го запланувайте за времето час и половина преди Луната да встъпи в тази фаза.
из. Лунен календар 2012

# 475
  • Мнения: 265
Успокоих се. Благодаря ти, Рейн!  Hug
Едно от желанията ми е много важно, затова съм толкова напрегната и притеснена.   Wink

# 476
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Успокоих се. Благодаря ти, Рейн!  Hug
Едно от желанията ми е много важно, затова съм толкова напрегната и притеснена.   Wink

Внимавай, да не му предадеш прекалено голяма важност.

Внимание! Намали важността! - http://sebepoznanie.com/psihologiq/upravlenierealnost/vajnostta/

Как да намалим важността? - http://dreamland-bg.com/index.php?topic=3288.0


"Да потъркаме добре лампата" и сбъднем всичките си желания!   Laughing

# 477
  • Мнения: 265
Рейн, страхотна си!  smile3525
Тези статии ми бяха много полезни.  До сега не бях чела нищо на Зеланд  ooooh!, но определено трябва да наваксам тази загуба.

Успешен ден на всички и много сбъднати желания да имаме!  Hug

# 478
  • Мнения: 1 280
Момичета, много ви благодаря !  Hug Heart Eyes  Толкова сте милички ... Hug Hug Hug
За СвеДД имам предложение : Миличка, щом толкова обичаш моренцето, хвани си гадже от там или се омъжи там, ако  му е дошло времето...Ще си най-усмихната дама на морето !
А за желанията на новолуние.. да ви кажа, имала съм не един случай , в който се усещам  след ден, два... не ги пиша, но като си легна и си ги пожелавам, благодаря и т,н.... и да ви кажа - става... Най пресен пример:  Миналата сряда гледах кога при мен започва новолунието, че тук е по -рано... и си викам : Да не забравя.. ама нали развълнувана от това, че ще започвам работа и забравих.. Сетих се в събота,  почти 2 дни след това, докато в 21,00 още бях в басейна и видях, че Луната я няма...Като си легнах и започнах да си пожелавам...  От две места ми се обадиха.. едното желание се сбъдна, а другото е на път , тази седмица... / става дума за финансови въпроси/. А да ви кажа, ама хич не виждах как могат да се наредят нещата, закучена ситуация... Дай Боже да нареди всичко до край ,както съм си поискала... Praynig   
  На всички пожелавам сбъдване на всяко ваше желание , колкото се може по-бързо.... Hug Heart Eyes Praynig

# 479
  • Бургас
  • Мнения: 620
ОБИЧАМ  ВИ   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт