Йоркширски териер 3

  • 162 468
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
 
ДОБРЕ ДОШЛИ
тази темичка е за всички любители на породата









За Йоркширски териер
от Уикипедия, свободната енциклопедия
хранене на йоркширски териер
 Хотели, които приемат домашни любимци http://www.pets359.com/



  


Предишни теми
тема 1 тема 2  

Последна редакция: нд, 15 юли 2012, 12:54 от gery_djor

# 1
  • Мнения: 646

Хайде скок в новата ни темичка gery_djor     bouquet

# 2
  • Мнения: 256
Мерси за темата. Давам любезна заявка да се включим с Луиджи в следващия колаж. Не че е голям пропуск де.

# 3
  • Мнения: 1
И една нова снимка от нас



Ники, Барби и Арчи  Hug

# 4
  • Мнения: 37
Мерси за темата. Давам любезна заявка да се включим с Луиджи в следващия колаж. Не че е голям пропуск де.


ама разбира се ,какво мислиш че творим с дъщеря ми цяла сутрин  Hug

ако някои съм пропуснала бързо да праща снимка преди да ми заключат поста и да не мога да правя редакции

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 97
Здравейте и от нас!
Скоро не сме писали,бях изгубила,направо забравила темичката Embarassed
Ето една снимка и от нас

Имаме проблем с гранулите напоследък,не иска да ги яде и само дебне нещо от масата  ooooh!
В нашия град няма кой да ни фризира и сме заприличали на .... smile3505

# 6
  • Мнения: 1 205
Здравейте в новата тема!
Чарли също се мръщи на гранулите, но аз съм твърда и не му оставям друг избор!

# 7
  • Мнения: 1
В нашия град няма кой да ни фризира и сме заприличали на .... smile3505

Също такъв ни довели Арчи - направо като облако))))))) Laughing
Но аз хванала една ножица и той вече прилича на нашето семейство hahaha

# 8
  • Мнения: 90
Здравейте и от нас!
Скоро не сме писали,бях изгубила,направо забравила темичката Embarassed
Ето една снимка и от нас

Имаме проблем с гранулите напоследък,не иска да ги яде и само дебне нещо от масата  ooooh!
В нашия град няма кой да ни фризира и сме заприличали на .... smile3505

Не давайте нищо от масата. Слагайте купичката сутрин за 15минути, ако не иска да яде я вдигнете. Повторете процедурата и вечерта. И да остане гладно един ден не проблем. На следващия ще си изпапка всичко. Хубаво е да се изгради хранителен режим, да се фиксират часове за хранене и да не се предлага нищо през останалите часове. Действа безотказно  Peace

# 9
  • някъде там
  • Мнения: 97
Благодаря момичета за съветите,всичко ми е ясно и знам че е така,но как да обясня на мъжа ми,често ходи на гости и при свекърва  ми,а там нямам никакъв контрол......Ядеше си гранулите без проблем,чак се чудих на другите като обясняваха за този им проблем,а ето че и нас ни сполетя.Лошото е,че стои гладен цял ден и накрая  повърне само стомашен сок ooooh!Много е инат и мъжът ми веднага-как ще стои гладен и му даде няколко парченца салам  #Crazy Въртим се в омагъосан кръг.Моя  е грешката,че му държа купичката по цял ден пълна,ще пробвам с варианта който ми предложи Elfadora Peace

# 10
  • Мнения: 90
papagal4e ако повръщането на стомашния сок стане ежедневно и е в едни и същи часове, това е признак за започващо гастроинтестинално разстройство, така че е хубаво ако се случва да се консултирате с ветеринар, който да препоръча лечебна храна и някакви добавки. Купете си и Нутри Плюс  гел на Вибрбак, ако се инати да яде, за да не седи гладно му давайте по една чаена лъжичка(замества едно хранене). Това не е решение на проблема, но е начин да се избегнат например хипогликемични пристъпи при дребните породи от неядене.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
gery_djor, мерси за темичката, много е хубав първия пост! Hug Дано наистина няма повече киноложки обсъждания, жлъч и нападки, че аз затова и не писах сума-ти време в предишната тема!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 023
 Hug Благодаря за новата тема.

# 13
  • Мнения: 1 677
gery_djor, благодаря за новата тема!

# 14
  • Мнения: 0
Здравейте на всички! От седмица си имам бебче Йорки. На цели 45 дни е. Невероятен сладур. Момиченце , което кръстихме Сара. Ще се радвам да споделям с вас радостните мигове с мъничето.  Simple Smile Като се ориентирам във форума ще опитам да кача и снимки. Поздрави на всички и целувки на малките сладури.
 

Общи условия

Активация на акаунт