Йоркширски териер 4

  • 125 391
  • 745
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 5
Благодаря за чудесната тема и полезните съвети!  Hug   bouquet

# 2
  • Мнения: 219
Да се запиша и аз. Весел празник, мили дами!   bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 80
Благодаря и успех на прекрасната тема  animal037

# 4
  • Мнения: 5
Elfadora Благодаря за темичката   Hug иначе ако можеш да го направиш сложи на Тиги тази снимка на колажа,че е по новичка
Благодаря предварително  Hug

LuckyPlam - Да ви е живо и здраво бебчето и много,много да ви радва   bouquet

# 5
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Хайде и аз тук-абе вашите любимци как ги къпете?
Джесика откача-навира се зад тоалета да се крие чак от страх.Днес реших да я взема с мен в банята и да я къпя под душа.Голяма грешка-изподра ми цялото тяло,таз свещенна глава не дава да я докосна и намокря.Голяма борба беше #Crazy

# 6
  • Мнения: 646
  animal037  цоп и ние тук!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК СКЪПИ ДАМИ!

# 7
  • Мнения: 0
  bouquet Здравейте и от нас, и честит празник на всички, и нека бъдем много обичани  Hug

# 8
  • Мнения: 80
Явно и къпането и вчесването си е до характер и възраст сигурно.Нашият Рики умира да го къпем,и после да го гушкаме  увит с хавлията, свикна вече,  и след разходка право в банята, топлата струя при сушенето също  харесва, нооооо ресането - не. Ако може би изял четката. Много ми е трудно, не ми стигат ръцете.

# 9
  • Мнения: 90
jenito99 Не знам как да добавя снимка на колажа. Може би нов трябва да се направи. Дори предлагам, ако сте ок като попривършим темата, всеки който иска да си даде снимка на кучето, понеже има и много нови в темата, и да се направят нови колажи. Тези, който ги е правил може да каже с коя програма са, иначе и аз мога да направя.


ani-bani И ние ненавиждаме водата. Това и е най-големият ужас. За ресане седи мирна. Преди, като имаше козина до земята я решех на ден по 40-50минути и не мърдаше, но кажа ли Ефи хайде да се къпем...не мога да я видя кога се е скрила и като я хвана започва да се тресе цялата. И аз мисля, че си е до куче. Когато беше бебе я къпех в коритце, внимавах да не и е дискомфортно, душчето на най-ниската струя, дори главата само с чашка поливах, но не и не. Издираше ме цялата. Може да ми се смеете, ама и музика и пусках, за да се успокоява. Сега като я къпя и масажирам дупето и ребрата, което тя обожава да правя когато си лежи, но пак мрази да се къпе. Не припаря до какъвто и да е водоизточник. Баща ми веднъж я хвърли лятото в басейна на двора и после не го доближаваше в радиус 5метра. Докато на приятелката ми едното куче обожава да се къпе, той просто застава под душа и примижава все едно това е най-хубавото нещо, което му се е случвало. Абе куче мечта!  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1
Хоп и ние в новата темичка с една снимчица на моята принцеса  Simple Smile

Много ми е послушно момичето, къпане, ресане, навиване на пакети стои милото с часове, душичка на мама е тя, а след това какво лудеене падааа, наваксва си за всичкото стоене мирно  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 288
Здравейте ! Препоръчайте ми добър ветеринар в района на Красно село . Мислех си за Зоо Центъра на бул. България, някой има ли впечатления от там ?

# 12
  • Мнения: 90
"Джаф и Мъри'  Красно Село Ул. Княгиня Клементина 28 или 29 беше.

# 13
  • Мнения: 159
Да не ви изгубя...

# 14
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Момичета помагайте.
Тази сутрин се събуждам и какво да видя целия ми чаршав във кафеви петънца-викам си сигурно и е дошло на моята Джесика.Погледнах -няма такова нещо.Позаачудих се от къде може да е -ама взех да пооправя вкъщи и така докато не дойде ред да сресвам любимеца.Сресвам аз ,стигам до лапичките и какво да видя-задните крачета на възглавничките ранички.Не са чернички самите възглавнички ами от ръфане и гризане станали на ранички до розово и  кърваво. #Crazy #Crazy #Crazy
Направо се втрещих-и днес не смея да я изведа да не се инфектират.Търсих в Гугъла инфо,освен за гъбички друго не намерих.По принцип след всяко излизане и мия лапите и под опашката с нейното си шампоанче-но дали е от това newsm78.Нещо да не и понася newsm78.Помагайте-някой имал ли е подобен проблем?Да я водя ли на ветеринар newsm78
И чак ме е яд на това разкошно време да я оставя вкъщи,а тя милата качила се на перваза на прозореца и гледа какво става на поляната с нейните дружки Cry


Елфадора-само да вметна относно къпането Mr. Green-интересното е при Джесито че не обича да се къпе ,обаче види ли локва отива влиза в нея и се пльосва като прасе в кал.Ей това мми е странно hahaha hahahaСвинска работа,както му се казва

Общи условия

Активация на акаунт