Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 141

  • 54 913
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Натали, заради предпоследния си пост преди няколко месеца, щеше автоматично да бъдеш приета във фенклуба й. Мен ме приеха само защото им измислих име, тогава точно едва я понасях, но станах почетен член, който ме знае  Joy  Joy  Joy

п.п. Имаше си и емотиконка даже

# 736
  • Мнения: 575
Хриси, не ви изпускам от поглед ,няма откъсване от този филм!
Скрит текст:
Сега гледам "Щастливи заедно" ,защото заради Берен го бях гледала ,но на турски и ми е по-интересен от преди.Започнах и ВВ ,бях си го оставила за отпуската ,заради Мерал(като теб)  затова повече чета ,но няма излизане от КВФ
  Hug  Hug  Hug

# 737
  • Мнения: 2 645
Хриси,за Мустафа тепърва ще се говори.Нали знаеш,че идват сериите с него.На мен не ми е напълно логично поведението му и най-вече отвличането.Ако го бяха представили като мъж,който наистина обичаше Фатмагюл и се чувстваше през цялото време като мъж,чиято чест е засегната,ако търсеше наистина отмъщение,което засяга всички изнасилвачи,тогава може би щях да го разбера и то само,защото става дума за турски сериал.Обаче Мустафа дори и да обича Фатмагюл,тази любов не е онази,която би предизвикала у него такива реакции.Той ни беше представен като един рибар,с елементарен живот,без особен интелект и с амбиции,които не отговарят на неговите възможности.Той изнудваше Яшаранови за материални неща,следваше някакви свои интереси,но лакомията му беше толкова голяма,че сам си изяде главата.Беше страхливец,въпреки,че се ежеше.Никога не се замисли за Фатмагюл,дори и при отвличането,единствено неговите чувства го интересуваха.Как един такъв човек изведнъж решава да направи такава стъпка?Аз преди реших,че е болен.Само така мога да оправдая постъпката му с отвличането на Фатмагюл.Всичко друго ми е нелогично.И въпреки всичко смятам,че това беше излишно.Писала съм вече за всичките наказания на Фатмагюл,още едно при всички случаи ми се вижда ту мач.А и Фатмагюл много бързо се възстанови след поредната травма.Не мога да си представя,че на някое изнасилено момиче му се струпват толкова много наказания,колкото на Фатмагюл.При положение,че тя издържа на всичко това,ще излезе,че само се преструва,че се чувства такава жертва,защото всъщност има желязна психика.А не е така.Знам,че проблемът е много сериозен и белезите остават за цял живот.Това са белези на душата.Душевните рани минават трудно и бавно.Всяка допълнителна рана води до сериозно връщане назад.И тогава лечебния процес се забавя още повече,защото вярата в него се губи.В 57 серия ние виждаме как Фатмагюл се опитва да бъде упора на Керим в един слаб за него период.Това не стига.Видяхме много по-късно,че не е концерт по желание.

# 738
  • Мнения: 1 726
Натали, заради предпоследния си пост преди няколко месеца, щеше автоматично да бъдеш приета във фенклуба й. Мен ме приеха само защото им измислих име, тогава точно едва я понасях, но станах почетен член, който ме знае  Joy  Joy  Joy

п.п. Имаше си и емотиконка даже
Хриси, нямам нищо против - след като не е фенклуб на Мусти . Него хич го недъвча, дори и на потретването. А емотиконката на Мука е страхотна,  bouquet

# 739
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 740
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Димони, и на мен това отвличане ми е най-слабия момент от сериала. Спомням си, че много мрънках, но ми мина. По-късно си намерих и любими моменти от епизодите.
Наистина има нещо нелогично в изграждането на цялостния образ на Мустафа. И не само заради това, че не беше последователен и не знаеше какво иска. Има много такива хора. Но някакси го представиха в една твърде нереална светлина. Всеки може да отиде в магазина на шефа си и да си купи скъпи дрехи ако има пари, но не всеки ще седне пред компа и ще заиграе на борсата, сякаш цял живот това е правил.
И неведнъж потъпка и продаде чувството си за чест, което през цялото време се перчеше, че има.
Аз съм от малкото, които продължават да са убедени, че Мустафа обичаше Фатмагюл. Вярно по някакъв негов, болен си начин, но тя беше в сънищата му, когато умираше, мислеше за нея. Човек не лъже в смъртта. А самото отвличане ми беше по-скоро като натриване носа на Керим, отколкото да е вярвал или да се е надявал, че тя ще бъде негова. Все пак, той знаеше, че е отишла в полицията и го е предала. Тя го отблъсна неведнъж, при това категорично, едва ли се е надявал да я принуди да го обича с пистолет опрян в челото й.
Цялата тази глупост с отвличането според мен беше някакъв отчаян ход да ги накаже. Той ги обвиняваше, че заради тях е погубил живота си и реши да им го върне. Един вид, аз няма да я имам, но и ти също.
Поне така си обяснявам нещата.
Но има време до тези моменти. Ще ги нищим и тях.  Grinning

Натали, доколкото помня  newsm78 фен клуба на Мусти се състоеше само от две почетни членки, които много ми липсват  Grinning
Иначе този на Мука беше много голям, май всички в даден момент се присъединихме. Кой по заслуги, кой без  Grinning

# 741
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Fatmagül & Kerim || Hatirla Sevgili ♥

# 742
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 743
  • Мнения: 2 645
Лусия,и аз тебе си те обичам. Hug Като писах мъжка му работа,имах предвид точно това,че Керим е влюбен.Влюбените мъже забелязват само това,което ги интересува,другото им убягва.Влюбените жени забелязват всичко,но не обръщат внимание на всичко. hahaha hahaha hahaha Разбира се има изключения.А мъжете,които не са влюбени или забелязват всичко,но не му обръщат внимание,или нищо и имат нужда от „подсказване“. Joy Joy Joy
Хриси,не е само играта на борсата странна.Той всъщност нито за момент не е показал,че пръщи от мозък,но при отвличането например беше подготвен като престъпник -професионалист.Колата,номерата за коли,номера с дрехите.Да не говорим,че сигурно ще трябва да е планирал всичко много прецизно,бил е пак при тази фабрика,запознал се е с местността,разучил е къде ще пусне колата в морето и за какво време ще се върне тичешком.Но в същото време не беше купил предварително дрехи на Фатмагюл.Въобще доста неща,нетипични за този страхливец по рождение.А че обичаше Фатмагюл по някакъв негов си перверзен начин,в това съм сигурна.Има такива хора,които наистина не могат да обичат истински,дълбоко,всеотдайно и безрезервно.Мога само да ги съжалявам,но не мога да им помогна Joy Joy Joy Те дори и да им обясниш какво е любов не те разбират. hahaha А ние сега преговаряме 57 серия и той не мисли за Фатмагюл,а затова как да се измъква,да бяга.Изобщо последните серии се е концентрирал върху снабдяването с паспорт,а в 56 серия стана ясно,че иска и корабче.В тези планове Фатмагюл не е включена.Независимо какви са мотивите на този човек за отвличането-те са болни.Ама наистина се дразня като се сещам за него.Май си ми е по-добре като го прескачам smile3521  Hug

# 744
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 745
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:
Ако обичаш богатите, не ме обичай,
защото има по-богати от мен.
Ако обичаш красивите, не ме обичай,
защото има по-красиви от мен.
Ако обичаш тези , които те обичат,
ОБИЧАЙ МЕ, защото няма човек,
който да те обича повече от МЕН!

Общи условия

Активация на акаунт