Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 7

  • 66 992
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 188
Прекалено много търпят простотиите на Низар.Хазар е по-рязък с баща си а на чичо си едва ли не се моли.
Друго ми прави впечатление,Берин и Хасан почти не споменават Арда а Низар прави всичко за да отмъсти за него.Няма лошо обичал е племенника си но не прекалява ли малко?Или това оправдава жаждата му за мъст?

# 736
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Дени, не се знае точно кой е почнал враждата и какво е станало. Тепърва има да се разкриват нещата. Не сме чули версиите на Ресул и Хасан. Тази на Азам беше орщзана.

Пускам новата тема, след малко.

# 737
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Ами Иве,
Скрит текст:
Нали Хасан убива брата на Азам и Ресул уж вижда и едва ли не сега си отмъщава за това, аз поне така разбрах, А чичко Низар заради Арда ... може и да съм в грешка

# 738
  • Мнения: 1 056
Аз си мисля, че Низар като възраст - 45 г - е по - близо до племенниците си, отколкото до брат си. Хасан го е отгледал като баща. Може би затова връзката на Низар с племенниците му е толкова силна. Те са му по-скоро като братя.

# 739
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
НОВАТА ТЕМА - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=670675.new#new

Дени, все пак не сме видели и не сме чули всичко за враждата. В този сериал никога не се знае от къде ще изскочи зайчето и би трябвало да си го разбрала до сега. Нещата се разкриват по късно, не веднага. Например на 1/3 от филма разбрахме, че Хазар и Бурджу са имали 5 годишна връзка.

# 740
  • Мнения: 901
Интересно какво мисли Махсун за тези традиции ???? newsm78

# 741
  • Мнения: 6
 Не мислите ли ,че Зилян си направи списък на задачите по идея на Дживан-той и каза направете списък на нещата който искате да направите .не оттлагайте,Тогава Зилян му отговори -мойте задачи са 1, да събирам хартия 2,Елиф на училище и да направя нещо за някого или искаше да каже да се отдаде на Хазар,Списъка и  беше направен много по рано от случката с Ресул.тя само ускори нещата

Общи условия

Активация на акаунт