Кафене на езиколюбителите

  • 21 061
  • 749
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 784
Ах, ЗЕЛНИК! Прекрасен приз! Веднага ще се самонаградя!  Mr. Green

Атти, КУЧИНЦИ-то кърти! И буквално, като гледам утилитарността.  Mr. Green

А лого на приза иде ли ти вдъхновение да скицираш?  Flutter

# 166
  • n/a
  • Мнения: 3 341
За ейй такова си мислих:
Без чука Simple Smile

И като го загледах сега - прилика никаква не видях, ама нейсе.

# 167
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Изобщо няма да казвам на какво ми заприлича КУЧИНЦИ-то за момент.  Embarassed

# 168
  • Мнения: 3 784
Све, кажи, щото знаеш ли колко го въртях наум след твоя пост - и все не може да ми заприлича.  Mr. Green

# 169
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Ники, будИ твоя Фройд и ще се сетиш Simple Smile.

# 170
  • София
  • Мнения: 5 656
Ползвайки цялостните ми задълбочени изследвания по трудовете на Нойферт върху ергономията в заобикалящата ни техническа среда и най-вече съсредоточавайки се върху ъгъла на Акерблом (който, както всички несъмнено знаете, е равен на 108 градуса и изразява оптималното удобство на наклона на облегалката на стола спрямо седалката), бих предложила следната визуализация на идеята ми:


МЪРЗЕЛ (максимален ъпдейт на резултативното заимстване на елементите на лейзинга)


Ако трябва да изразим идеята графично, тя придобива следния вид:


И тук вече идва неизбежността от приложението на предишното графично решение.

# 171
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Ползвайки цялостните ми задълбочени изследвания по трудовете на Нойферт върху ергономията в заобикалящата ни техническа среда и най-вече съсредоточавайки се върху ъгъла на Акерблом (който, както всички несъмнено знаете, е равен на 108 градуса и изразява оптималното удобство на наклона на облегалката на стола спрямо седалката), бих предложила следната визуализация на идеята ми:
....

М'чи как, съвсем несъмнено го знаем. Как да не знаем? Аз, например, с този ъгъл ставам и лягам, все той ми е в ума и сърцето.  Mr. Green

Но МЪРЗЕЛЪТ ме радва. И съм обзета от чувства такива, понеже ми предстоят два Съвета след малко и ми е откровено не-добре в главата поради тях.  Mr. Green

Имам идея за специална награда. За Сарказъма. За специални визуални ефекти. В Новите думи ... при появата на последните страници на основната инспираторка на темите, тя публикува две изображения, които ме покъртваха от кикот.

Едното (второ по време)
Другото

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 14:31 от Лоана

# 172
  • Мнения: 3 736
Атти, искам още да говориш. Още! Още!  newsm18

Све, кажи, щото знаеш ли колко го въртях наум след твоя пост - и все не може да ми заприлича.  Mr. Green

Абе ако се концентрираш върху главата на кучинцито може...  Blush

# 173
  • София
  • Мнения: 5 656
Поласкано-засрамена се оттеглям от трибуната, отнасям си ЗЕЛНИКА и предоставям микрофона на останалите ЛИНГВИСТИ (литературно-инспирирани генерално вдъхновени истински специалисти в тържествуването на изкуствата).

 Blush  bowuu

# 174
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868

Све, кажи, щото знаеш ли колко го въртях наум след твоя пост - и все не може да ми заприлича.  Mr. Green

Абе ако се концентрираш върху главата на кучинцито може...  Blush

Точно, да.  Embarassed Ама само за малко беше.

# 175
  • София
  • Мнения: 6 219
За ейй такова си мислих:
Без чука Simple Smile

И като го загледах сега - прилика никаква не видях, ама нейсе.

Драга Лоана, ще каже човек, че не си присъствала на лекциите по ППМ. Може ли след като толкова надълго, протяжно и широко бе разгледан дискурсът за агресията, ти сега тук да ни вкарваш в грях.

Аз приз не щЪ. Мозъкът ми изтече по близкия тротоар докато бързах да намеря !

Гласувам за приз "Визуално творчество"

# 176
  • Мнения: 3 736
Имам идея за специална награда. За Сарказъма. За специални визуални ефекти. В Новите думи ... при появата на последните страници на основната инспираторка на темите, тя публикува две изображения, които ме покъртваха от кикот.

Едното (второ по време)
Другото

Сугласна, Сарказъмът може да е немногословен, но затова пък удря право в целта.  hahaha

# 177
  • Мнения: 3 784
'Пцолютно! Гласувам и аз за специалния визуален приз!

# 178
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Гхххръмммм, мина ми премеждието, сега съм вече в час ...  Mr. Green

Неимоверно се радвам на радушния прием на специалната визуална награда.
Да си призная, ревах след първата картинка с брадвата и са ме питали какъв такъв тъжен повод ме е споходил, защото изтръгнатите сълзи си бяха съвсем истински. Сълзи от смях ... Поради рядкостта на феномена нямаше как да го подмина.

Ваня, малко ми е била копривената супа, затова, драга, мозъкът ми е безвъзвратно набразден от тия две сечива. С прискърбие съобщавам, че всички опити за изглаждане до блясък на сивото в черепа ми претърпяват неуспех.  

Пропуск мой по визуалната тема, който бързам да попълня:
Това е

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 17:08 от Лоана

# 179
  • Мнения: 3 736
И аз плаках на Бейл с брадвата.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт