Бихте ли отказали секс , ако ...

  • 104 946
  • 1 512
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
... сте стигнали вече до леглото , събличате се и изведнъж видите нещо в партнъора , което ви разочарова или просто не можете да продължите ?
Днес си бъбрихме с приятелка и аз установих , че това , което за мен е супер неприемливо , за нея си е ОК !
Примерно аз не бих си легнала с мъж , който не е с обезкосмена интимна зона и /или мишници .
Също много биха ме потресли бели , памучни гащи ... макар , че на това повече бих се смяла и сигурно със смеха ще разваля нещата ...
Темата е по - скоро хумористична - не говоря за лоши миризми , лошо отношение и т.н.
Предполага се , че за да се стигне до леглото човека е симпатяга , но просто ми е любопитно как бихте или сте реагирали  в някаква такава ситуация .

# 1
  • Мнения: 1 129
е в такъв случай

не е с обезкосмена интимна зона

със сигурност ...

# 2
  • Мнения: 46 520
Щом не става дума за гадости и ми е харесал, едва ли ще ми направят впечатление такива неща.

Смешни са ми слиповете и напълно обезкосмените мъже (по ръцете все ще се забележи, т.е. няма да е изненада).
Пък слиповете, така или иначе ще ги свали  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 2 217
Би ме смаял неприятно само ако не мога да му видя пениса без лупа....
Нищо друго за мен няма значение ако съм стигнала до събличане.....

# 4
  • Мнения: 12 666
Бррр. Много си претенциозна. Един път ми се е случвало. Бизнесмен - риза, вратовръзка, костюм. Като се съблече - мръсен. Жълтото отпред, кафявото отзад.

# 5
  • Мнения: 4 668
Спомням си един случай , от преди почти 20 г. Бях се загаджила с един пич - колоездач , от националния отбор . Съблече се той и нали знаете какви са им екипите - клин до коленете и тениска - точно така се изпекъл от слънцето на клин и тениска . Иначе беше прилежно обезкосмен и със забележително достойнство . Хора , казвам ви , такъв смях ме напуши тогава , че дълго време не можах да се успокоя ...  Crazy Човека се смая за какво се хиля ... Е , след като ми мина се случиха нещата , че даже изкарахме 3 години заедно .
Сега си се чудя на акъла , ама тогава съм била млада и зелена  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 2 217
Е-е-е-е-е, Трещи!!! Стига уе.... Joy Joy Joy
Пита ли го как се сваля бельото - с какво се разчупва: длето и чук?

# 7
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Е-е-е-е-е, Трещи!!! Стига уе.... Joy Joy Joy
Пита ли го как се сваля бельото - с какво се разчупва: длето и чук?

Joy Joy С хилти, с кво.  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 23 097
Май само приятно са ме изненадвали голите мъже  Grinning

# 9
  • Мнения: 4 668
Трещи , а ти кво ? Избяга с писъци , нали ? Обаче той дали разбра защо ?

# 10
  • Мнения: 1 127
Щом не става дума за гадости и ми е харесал, едва ли ще ми направят впечатление такива неща.

Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 7 992
Слиповете ще ги преживея, но да остане по бели хавлиени чорапи - надали.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 175
Случвало ми се е да се отказвам. Даже чисто гола съм била вече..
Демек .."изтрезнявала" съм овреме..
Wink

Разочарования иначе не съм имала..

# 13
  • Мнения: 1 765
... сте стигнали вече до леглото , събличате се и изведнъж видите нещо в партнъора , което ви разочарова или просто не можете да продължите ?

Примерно аз не бих си легнала с мъж , който не е с обезкосмена интимна зона и /или мишници .

Смешно ми е, звучиш все едно си на 17, а гледам не си. #Crazy Ти как си я представяш тази работа - харесала си някого, напнал те е вече хормона, разхвърляте се и оп, ааа сори -  не са ти бръснати мишниците. Айде сега марш в банята! Mr. Green И какво, за интимната зона питаш ли или може би искаш първо да погледнеш там? Laughing

# 14
  • Мнения: 4 668
Смешно ми е, звучиш все едно си на 17, а гледам не си. #Crazy Ти как си я представяш тази работа - харесала си някого, напнал те е вече хормона, разхвърляте се и оп, ааа сори -  не са ти бръснати мишниците. Айде сега марш в банята! Mr. Green И какво, за интимната зона питаш ли или може би искаш първо да погледнеш там? Laughing
Радвам се , че съм те разсмяла  Peace
Не , не питам за интимната зона . Просто видя ли я в състояние , което не ме устройва - точка .
Същото и за мишниците - изобщо никъде няма да го изпращам - отлитам на секундата .
После ще се чудя , защо така съм се излъгала в очакванията си ... ама не можеш всичко да предвидиш .

Общи условия

Активация на акаунт